Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

LU Kochana wszystko będzie dobrze!!! Magdalena ma rację jedź do lekarza nie czekaj! tam pomogą ci na twoje bóle a ty będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu - tulę Cię mocno kochana:) Współczuję przeżyć i modlę się aby wszystko było dobrze:) Na pocieszenie dodam, że moja siostra w ciąży miała podobnie, 3 miesiące krwawienia dzień w dzień , bóle brzucha, torbiel wielkości piłki tenisowej i nagle w ciągu jednego dnia torbiel zmalała, krwawienia ustały a ona jest już w drugiej połowie ciąży i będzie tym razem synek:) Także spokojnie, będzie dobrze:)))) Nie denerwuj się:) Na wszelki wypadek ja również pojechałabym do lekarza. Kisa - wyjazd napewno będzie udany:) Zazdroszczę takich wakacji:))) Super:) życzę by choroba szybko Cię opuściła:) Iza - cieszę się, ze smakuje Ci moja poranna kawka:))))) komunie przezyjesz, spokojnie, nerwy są i to duże, ale dasz radę:)) ja wczoraj miałam powtórkę córci komunii :) Norbercikowi przesyłam dużo zdrówka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM JESZCZE RAZ I MAM NADZIEJE ZE MI NIEZJE POSTA U MNIE CHOROBOWO CIAG DALSZY MAŁA OD ZESZŁEJ SOBOTY CAŁY CZAS STAN PODGORACZKOWY TERAZ OD PONIEDZIAŁKU WYSOKA GOEACZKA ROBIŁYSMY MOCZ ALE OK WŁASNIE PRZYJECHAŁAM Z POBRANIA KRWI I ZOBACZYMY EVIKA GŁOSY ODDANE JAK BYS MOGŁA TO NA MEILA PRZESLIJ MI NAMIERY NA BLOGA KROPKA GRATULUJE PRACY BEDZIE DOBRZE NIUSKA PLAC ZABAW SUPER POLA JA TEZ WIEZE ZE ZAGNIEZDZA SIE TE DWIE KRUSZYNKI TESTUJ I DAJ ZNAC LU TAK JAK DZIEWCZYNY PISZA JEDZ DO LEKARZA NIEMA CO CZEKAC I NIEMARTW SIE BEDZIE DOBRZE MUSI BYC DOBRZE MAAM ZAZDROSZCZE BASENU WEZ MNIE ZE SOBA TYLE NAKLIKAŁASCIE ZE JUZ NIEWIEM CO KTO PISAŁ NAPEWNO KOGOS OMINEŁAM z góry przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem w pracy więc tak po troszku będę pisać Kropka Kochana wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!!dużo zdrowia i miłości. Trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy i jestem pewna że będziesz zadowolona, już wiem dlaczego tak chciałaś mieć pracę, nie czułaś się doceniona to ja mam nadzieję że teraz mąż i teściowa szybko przejrzą na oczy! Napisz jak synkowie zareagowali na to że mama w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska Super plac zabaw!!!!!!!!!!!!!Jesteście super!!!!!!!!!!!!!! Pomysł na stopnie do zjeżdżalni z opon super!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka tez podziwiam Wasz plac zabawa i tez schodki z opon zauwazyłam - czad pomysł :) Gratulacje!!! Maam ja tez na basen chcę :) Mama 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Życzę Wam pięknych przeżyć w czasie uroczystości, nerwy zawsze towarzyszą takim chwilom, życzę pięknej pogody żeby dzieciaczki nie zmarzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa Jak ja ci zazdroszczę tego wyjazdu!!!!!!!!!!! Dużo zdrówka życzę i koniecznie opisz swoją kreację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana z takim humorem opisać swój wypad na basen to nie każdy potrafi- super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Zaraz oddam swój głos, kochana na mszę rocznicową jak idą ubrane dzieci? ja pamiętam że ubrana byłam w sukienkę z komunii i była już troszkę za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta Dużo zdrówka dla córeczki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena Całuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko STO LAT STO LAT !!! Spełnienia marzeń i samych uśmiechów na twarzy ;) Nic się nie przejmuj że to praca na zastępstwo , teściowa dobrze Ci powiedziała, wszystko się może zdarzyć. Jeszcze raz bardzo się cieszę że Ci się udało. A z tym fakirem to uśmiałam się do łez. Sama tak miałam zrobić swoim , ale skoro nie działa ;) Co do śniegu to u nas nie padał śnieg ale deszcz. W TV ze zdumieniem oglądaliśmy relacje z zaśnieżonych miejsc. Ja nie pamiętam śniegu w maju;) Pola super że M Cię wspiera. Ja tak myślę że takie wspólne cele i walka o coś bardzo zbliża ludzi. A w małżeństwie to bardzo ważne , bo w obecnych czasach ludzie tak galopują że zapominają o tym co naprawdę ważne. Mi niestety zdarza się czasem popaść w rutynę ale walczę i przypominam sobie chwilę naszych początków. Poślady trzymam dalej ;) I w końcu za 2 miechy będziesz cieszyła się w swoim domku. Nike odpoczęliście ??? Evika może się uda;) A co to w ogóle za konkurs ? Tematyczny? Iza kuruj Norberta jak moje coś bierze to udaje mi się wykurować ich nie raz na Pyrosalu i Wit. C. Duże energii życzę abyś wszystko załatwiła. I oczywiście pogody na ten wielki dzień. Lju ale przecież chodziłaś przed ciążą do lekarza. Nie robili ci USG? Torbiel przecież nawet mały na takim badaniu wyjdzie. A takie coś nie rośnie w ciągu miesiąca I twój lekarz powinien to zauważyć wczesniej. Ja miałam na lewym jajniku 5 mm i po lekach zniknął. Nie znam się na tym ale w ciąży to chyba takich zabiegów nie robią. Koleżanka mojej siostry tez jest w ciąży ma torbiel ale przyjmuje leki. I staraj się nie denerwować , dobrze będzie. Kisa ale przygoda Cię czeka ;) Czekam z niecierpliwością na relacje z amerykańskiego ślubu. Co do schodków z opon to nie było z czego zrobić , tylko muszę jakaś barierkę wymyślić jeszcze. Tą zjeżdżalnie to kiedyś jak syn był mały odkupiliśmy za flaszke wódki od taty mojej znajomej. I w końcu po tylu latach ma na czym stać;) Maam super że przeszło. I nie przesadzaj z tym ciężarem , bo założę się że nie jeden men tak zarzuci na Ciebie oko ;) Anetka pisz sobie przez Worda a potem skopiuj i wklej , nic ci nie zniknie. I dużo zdrówka. Mama36 a co u Ciebie? Magdalenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, strasznie długachny wątek. Ja też długi czas tj. jakieś 7lmcy miałam problem z zajściem w 2 ciążę, fakt pierwsze dziecko urodziłam w wieku 21 lat( wpadka;) a teraz czas płynął a tu nic, ginekolog kazał czekać, a mi czas uciekał , mam już 30 latek. W końcu kazał, no nie kazał, zasugerował mi żebym monitorowała swój cykl. No i od 2 tygodni mam komputer cyklu CycloTest Baby i czekam na owulację, już się nie mogę doczekać, wcześniej używałam tych zwyklaków na mocz, a teraz ufff musiałam się komuś pochwalić. Ostatnio tu na forum nie zaglądam, nawet mój stały nick czemuś się nie chciał zalogować. Teraz mam nadzieję, że z CycloTestem w końcu się uda, ma takie skuteczności i tyle funkcji, że jestem 100% pewna, że w końcu w odpowiednim momencie "to" nastąpi. Dodam, że przez lata mam problem z nieregularnymi miesiączkami i policystycznymi jajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do placu to ja jestem wariatka bo sama miałam te opony wkopywać. Dobrze że mój bo to jednak kopanie w ziemi. Samo zasypywanie co ja robiłam było męczące. Górka na zjeżdżalni tez pochłonęła chyba z 12 taczek ziemi z czego ja tu się pochwale sama przewiozłam i naładowałam 4 ;) Znajoma wyrzucała z balkonu sztuczna trawę to prawie wykorzystam ją pod zjeżdżalnie bo tam się wydeptuje i jest błoto. Cieszę się że Wam się podoba powiem nie skromnie że mi również. Z tym domkiem to super pomysł , mam nadzieję że z czasem ulepszymy go co wam na bieżąco będę aktualizować. Jak jeszcze opony nabiorą barw to będzie super ;) Mam problem z synem po powrocie z wycieczki. Stwierdza że tam miał luksus nie było Dośki i był szczęśliwy. Że lepiej było jak jej nie było. No ręce opadają. Tłumaczę mu że czasu nie da się cofnąć , że to jest jego siostra a on jest starszym bratem. I mówię mu że on jest dla niej przykładem , że ona wszystkiego się uczy od niego . Ze jak tylko będzie chciał to może ja wielu rzeczy nauczyć. I wiecie co on mi ::: - to super nauczę ja być służącą i będzie mi usługiwać. Załamka. Mówię mu że teraz ona jest jeszcze mała i że kiedyś będzie lepiej. A potem wieczorem przypomniałam sobie jak ja mając 9 lat musiałam wszędzie chodzić z moją 2 letnią siostrą. I jak nienawidziłam się nią zajmować. Rozmawiam z moim że przecież syn nie zajmuje się małą. A mój no wcaleJa pytam jak to ?A kto mu mówi pobaw się z małą itp. Bądź cicho bo mała śpi. I tu punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia. Być może dla 8 latka to co mi się wydaje pestką jest rzeczywiście dużym ograniczeniem. Jak wróci ze szkoły siądziemy i zrobimy coś na kształt grafiku że np. nie wiem pół godziny dziennie ma zabawy z małą. Muszę poważnie to rozegrać. A Pola jak będziecie na etapie zakładania trawnika w ogrodzie , to kochana dwa tygodnie przed sianiem trawy daje się taki środek przeciw chwastą. U nas masakra mlecz na mleczu. M skosił i co same łebki mleczy na tym masa pszczół. Nigdy tego nie było , i teraz ani tego wycinać bo się zajadę i nie wiem czy jest jakiś środek żeby teraz popryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska ostatnie usg mialam 4 miesiace temu jak sie dowiedzialam ze w ciazy jestem dopiero mialam usg pierwsze mialam i wyszlo na nim wlasnie ta torbiel jestem po kolejnej wizycie i............. jutro mam zabieg, lekarze nie moga czekac, badania wyjkazaly ze jest poteznie wypelniona plynami i ze jak sie skreci to jest zagrozenie utraty zycia dzwonilam do meza jest w drodze , pomoze mi sie spakowac i jutro jade do szpitala, dziewczyny byc moze nie bedzie mnie dluzszy czas, po zabiegu, lece z mezem i Emma do polski na tydzien, napisze moe od rodzicow musze pobyc teraz sama jestem zalamana tyle staran male swiatelko w tunelu i tak szybko i cholernie bolesnie zgasnelo , mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU- kochana tule cie mocno ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Lu- glowa do góry,nie mozesz się poddawac,myśl optymistycznie dziewczyno-to połowa sukcesu w kazdym przypadku,jak nie wiecej! Będzie dobrze, dobrze ze jestes pod dobrą opieką. Trzymam za ciebie kciuki,będzie dobrze:) Kropeczko- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) spoznione ale szczere.Buziaki👄👄🌻 . I oczywiscie za nową pracę zaciskam poslady:D Całuję wszystkie:) A test jesli doczekam to w poniedziałek.Ale nie sikaniec tylko rano z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Jesteś bardzo dzielna! Twoje kruszynki po mamusi też dzielne więc wszystko będzie dobrze. Kochane u mnie wszystko dobrze, a najlepsza wiadomość że synek dostał się do zerówki (kamień z serca) było tak dużo zapisanych dzieci że w końcu powstaną dwie grupy. Przyznam się Wam że unikałam tematu dotyczącego naszych starań, w międzyczasie mój gin prawie wylądował na tamten świat bo koledzy po fachu w szpitalu nie poznali się i rozlał się mu wyrostek, prawie 6 tygodni nie przyjmował pacjentek więc wykonam jeszcze kilka badań na które ma mnie skierować i wtedy wam napiszę co dalej, właśnie za dwa dni mam dostać trzecią @ po zabiegu. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lju przykro mi i tule Cię. Trzymaj się dzielnie. Pola ;) Dobrze będzie ;) Może to tylko fałszywy alarm. Tak bym chciała żeby Wam się udało. Z niecierpliwością czekam na poniedziałek. Mama36 super ze z zerówą się udało. A co do staranek to ja wierzę że i Poli i Maam i Tobie się uda. Moje dziecię odprawione na wycieczkę pojechali do skansenu w Wygiełzowie. I normalnie ja schowałam już odzież zimową i musiałam wczoraj na nowo wyciągać czapki rękawiczki i kurtkę zimową bo tak zimno. A oni jeszcze mają zwiedzać ruiny zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam w tv mówili że u Was żłobek kosztuje 1200 zł. Naprawdę aż tyle? U nas to kobieta jak zarabia 1100 na rękę to jest bardzo dobry zarobek. Mi to w głowie się nie mieści. Chyba że macie tam takie dobre zarobki , ale w to wątpię że wszyscy ? Moja kumpela co roku wyjeżdżała za granicę do pracy , w końcu stwierdziła że koniec że spróbuje tu. Pracę znalazła po 3 miesiącach jako sprzedawca , oferta z bezrobocia. I dostała umowę na 1/4 etatu. Do tego nie ma stałych godzin pracy tylko na telefon. Wygląda to tak: kończy prace i mówią że np. co do soboty to bądź pod telefonem jak będziesz miała przyjść to zadzwonimy. I znowu podjęła decyzje o wyjeździe z kraju. Straszne te emigracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nuska Ja też zimowe ciuchy musiałam wypakować z pudeł które miałam już wyniesione na strych, szkoda że te majowe dni takie zimne ale wycieczka na pewno będzie udana i synek wróci zadowolony, mnie zaskoczył ten mróz z wtorku na środę nie oglądałam pogody i w nocy moje kwiaty w korytkach na parapetach zmarzły, zmarzło mi pięknie pnące się po tarasie "dzikie wino" ale najbardziej żal mi naszego ORZECHA pod którego cieniem, latem chowaliśmy się przed słońcem, wszystkie listki zwinęły się, a do naszego sadu nie miałam odwagi iść wczoraj....szkoda tak bardzo szkoda Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam na topik jak zwykle po dłuższej przerwie. Czytam Was codziennie ale jakoś ciężko się wbić w temat :-( Pola trzymam mocno kciuki żeby się udało i żeby wynik był pozytywny no i przeprowadzka do nowego domu zaowocowała i co byście musieli kolejny pokoik szykować ;) Nuśka plac zabaw super! Gratuluję pomysłu i chęci - bo to ciężka praca. Kisa jak tam przygotowania do wyjazdu? Już pewnie odliczasz dni? Evika w pracy nie otwierają mi się te zdjęcia więc jak tylko będę w domu to zajrzę do neta. mAAm gdzie byłaś na basenie? ja się wybieram w weekend z dzieciaczkami - dokładnie w niedzielę bo w sobotę idziemy na pierwsze "proszone" urodziny kolegi antosia z przedszkola - oj teraz się zaczną imprezy coś czuję! A co do cen żłobków to 1200 zł to normalna cena za żłobek prywatny - zdarzają się i wyższe w zależności od dzielnicy...to samo z prywatnym przedszkolem. A niestety w państwowych wciąż brakuje miejsc...zosia w lipcu kończy dwa latka i być może od września wreszcie doczeka się na swoje miejsce i ruszy do żłobka...dodam że jak ją zapisywałam to była na 292 miejscu :-( - dobrze że babcia ma siłę i przede wszystkim chęcie do opieki nad wnuczką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama witaj! Przykro mi z powodu ogrodu - to musi być straszny widok - tyle się naprawcowałaś a tu taka pogoda przyszła....moi rodzice na majówkę pojechali do siebie na działkę i też powiedzieli że mają troszkę strat w kwiatkach i drzewkach :-( Lu właśnie doczytałam - trzymaj się. I myśl pozywtynie - w końcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie było to nie było a teraz zasypię Was postami, a co :-) Przyznać mi się tu która ma jeszcze wesele w tym roku? I co zakłada - może podpatrzę i coś od Was ściągnę bo nie wiem w co się ubrać na imprezę we wrześniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×