Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie! Aneta Wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla córeczki, pyszny torcik! Nuska Gratulacje! oponki wkopane szkoda że tak daleko mieszkamy od siebie u nas zostało dużo piasku po budowie to bym chętnie się podzieliła z wami,a u nas tak małymi kroczkami zaczynamy przygotowania do budowy placu zabaw bo w tej chwili to siejemy i sadzimy kwiaty uf..... Kochana święte słowa "najważniejsze że mam ich i wszyscy się kochamy" ja tez tego się trzymam. Byłam wczoraj u fryzjera, skróciłam włosy do ramion, mąż przebaczył mój m bardzo lubi jak mam długie włosy ale czasami muszę coś zmienić teraz mam ochotę na inny kolor ale odwagi brak. Dla wszystkich miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka sto lat sto lat dla małej królewny samych radosnych dni :) Mama pewnie że czasem trzeba coś zmienić :) kropka kochana głowa do góry teraz taki goracy okres, święta, weekend majowy - znajdziesz dobrą pracę :) Nuśka najważniejsze że razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :D ANETKA- sto lat , sto lat niech żyje , żyje nam :) wszystkiego co najlepsze dla niuni ❤️ NUSKA- wiem , wiem że to męża :) co do piasku to jak chcesz do piaskownicy to w marketach czesto jest w takich worach:)i to przystępnie cenowo nawet :)czekam jak fotki wkleisz tego cuda :) A u mnie dziewczynki po staremu @ nadal i w sumie nie wiem jak ja cholere liczyc :o bo w piatek było duże plamienie , sobote nie i w niedziele na wieczór już się rozkręciło i trwa do dzisiaj i teraz czy od piatku liczyc czy sniedzieli :o A u mnie niebo lazur i cieplutko :D pranko sie pierze wiec za chwilkę je na tarasik wywale i chyba sama tez siebie wywale by pierwszy brązik w tym sezonie złapać :p:D i wczoraj kupiłam sobie spodenki ( lekko ze streczem) cygaretki w koloże fuksi i chyba mnie normalnie pogieło hii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- nowa fryzurka super:D i kolorek zmieniaj zmiany zawsze robią dobrze:) a jaki kolorek byś chciała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- kochana zdróweczka ogrom dla chłopaków❤️ życze ❤️ niech ich juz te wszystkie choróbska zostawią w końcu bo już wiosna i ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- no ba jak tak słoneczko świeci , kwiatki na tarasie wróble ciwierkaja obok to nie może byc inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj słyszałam ze swięta mają być deszczowe i od razu humor mi się popsuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze nie mogę już bałaganu ogarnąć w domku - niby sypialna skończona i zabieram się za porządki bo już nie mogę patrzeć ... Pomoc mile widziana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jesteś w temacie komunijnym więc zapytam co teraz w prezencie daje matka chrzestna? Maam marzy mi się jakaś wiśnia ale na moich ciemnych włosach słabo będzie widać ale chociaż pod słońce będzie ładny odcień. Lu przyzwyczaiłaś nas do codziennych wpisów to ja teraz zaczynam się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a którego właściwie Paulinka ma komunię ? MAMA-wiśnia :) super:D fryzjerka na pewno zrobi tak że będzie widac a może balejaż wiśniowy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ojciec chrzestny kupuję Paulince rower a matka chrzestna robi tajemnicę ... Komunię mamy 08.05 -już mi się sniło że się spóżniłyśmy się :( jeszcze mam czytać na komuni - dodatkowy stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam że Paulinka dostanię rasowego pieska a mój m oszaleję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- hihih:D ja własną komunie miałam 8.05 88 r :D a jaki to rasowy piesek ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam tylko przypuszczam ... bo już Paulinka dostała od mamy chrzestnej chomiki, rybki i robią tajemnice :) no zobaczymy ... może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u nas dzisiaj cieplutko ale pochmurnie. nuska - a ja na weekendzie majowym będę w Zawoi :-) Mam tam znajomych, przeprowadzili się - mieszkali kiedyś w Suchej B. Napiszę Ci jedną radę, chociaż może już Ci ją pisałam. Na takie wybryki babci najlepsze jest totalne ignorowanie tego co mówi. Jak nie umiesz to po prostu udawaj. Bo jak babcia widzi, że Cię to porusza, że jest odzew na jej zaczepki, to będzie cały czas tak robić. A jak po jej takiej wypowiedzi usłyszy np. twoje najzwyklejsze: to co babcia chce zjeść na obiad? (to tylko przykład) to zobaczysz, szczena jej opadnie i w końcu przestanie jak zobaczy że to spodziewanego skutku nie przynosi. spróbuj. mama - gratuluję fryzurki. ja póki nie muszę to nie farbuję, tak sobie postanowiłam. Jeszcze się w życiu nafarbuję włosów ;-) Obrzydnie mi ;-) Lu - GDZIE JESTEŚ??!! Odezwij sie do nas!! kisa - 5. czerwiec to BAAAAAAARDZO ŁADNA DATA na ślub ;-) Jak Tunia?? anetka - WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO DLA TWOJEJ NIUNI! iza - mam do Ciebie prośbę. Pisałaś, że położyliście na ścianach kolory szary i fioletowy. Ja właśnie dokładnie też jestem takimi kolorkami zainteresowana do mojego "salonu" (malujemy niedługo). Tylko mam problem, bo mamy dość ciemno w pokoju i czy to nie będą za ponure, za ciemne kolory. Mamy dość małe okna i jeszcze słońce nam tu nie zagląda. Taki mamy mały minus. Wkleiłabyś jakies fotki jak Wam wyszły te kolorki? Albo masz może jakieś stronki z tymi kolorami? Jak to wygląda?? I napisz mi jeszcze nazwy tych farb. Będę wdzięczna! mAAm - może Ty też mi cos poradzisz? Tylko proszę Cię bez żółci, beżów, brzoskwiń itp. bo na te kolory mam prawie cały dom wymalowany i już mam dość ;-) A może są jakieś stronki z farbami? Teraz mamy też dwa kolory: błękitny i wrzosowy. Też miały inaczej wyglądać a po pomalowaniu wyglądały jak niebieski z różowym.... Ja wogóle nie mam talentu do zestawiania kolorów itd... z góry Wam dziękuję za pomoc. mAAm - lekarze mówią, żeby liczyć niby od plamienia ale ja bym liczyła od niedzieli skoro całą sobotę nic nie było... pola - Cały czas myślę co u Ciebie?? Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas: malutki skończył dzisiaj antybiotyk więc zobaczymy co i kiedy teraz podłapie a starszy od wczoraj ok (tzn. ma kaszel i katar ale nie ma już gorączki). to nie szkarlatyna ale ma zostać w domu do końca tygodnia. Więc chodzi za mną bo sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Dużo zdrówka dla chłopców, fajny wyjazd przed Wami odpoczniecie sobie, co do farbowania to ja już "muszę" niestety już mam dużo siwych włosków i może się skuszę na propozycję Izy i Maam i jakieś pasemka czy cóś. Jeżeli twój synek lubi zabawę autkami polecam coś takiego: płaski karton wsypać z pół kilo mąki i zabawa na całego! nasz synek nazywa to rajdem po pustyni zawsze coś na nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - dzieki za poradę. ja rozumiem, że on w tym kartonie jeździ autkami po tej mące?? Jak potem wygląda pokój?? Zainteresowałaś mnie tym naprawdę, bo mój synek wprost uwielbia auta! To jego pasja od samego początku. Myślałam, że mu przejdzie, ale skąd. Wręcz sie pogłębia ;-) Na przykład jak chciałam, żeby rysował (czego nie cierpi) to musiałam mu drukowac autka z kompa albo kupowałam kolorowanki tylko z autami bo inne sie wogóle nie liczyły. Jesli chodzi o wyjazd to na odpoczynek wogóle nie licze. Odpocznę sobie jak malutki będzie miał ze 3 lata ;-) No i sprawa farbowania - też bym czasem zaszalała, ale zasada to zasada ;-) No i tak czekam kiedy zacznę siwieć, ale chyba mam geny po babci, która osiwiała jak była dobrze po 50... i to jeszcze wszyscy mówią, że ze zmartwienia bo tak to by chyba do tej pory czarna była ;-) (jej syn - mój wujek zachorował na raka i zmarł - ale to brat mamy, nie taty, juz dawno temu) Oki, uciekam spać. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka dziewczyny :) Kropka ja kupowałam farbę u nas w mieszalni- mają swoje wzorniki a kolor jest jeden tylko taki mieszany :P Ciemniej się zrobiło w pokoju ale ja tam chce zrobić jadalnię. Mama fajny pomysł z tą mąka ale to chyba tylko na polu zabawa i później wanna od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny byłam w szkole synka i dowiedziałam się że nie koniecznie będzie przyjęty bo w naszym mieście nie obowiązuje rejonizacja!!!!!!!!!!!! noż w morde przecież pytaliśmy i mówili że bez problemu co my teraz zrobimy? mam dość kolejny raz daliśmy ciała mogliśmy bardziej dociekać jak to jest naprawdę, a w przedszkolu nie złożyliśmy deklaracji do zerówki no i d...pa. Kropka Co do zabawy- synek w pokoju ma spód od kartonu (od zmywarki) tam wsypałam mu mąkę i on małymi autkami robi wiraże, super ślady opon.... (oczywiście on nie wchodzi do kartonu) zabawa czysta tzn. ma nie szaleć i nawet nie kurzy się tak bardzo a zabawa super! Dziewczyny ale mam nerwy przez tą szkołę!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ale to nie mozliwe żeby go nie przyjeli. wszędzie obowiazuje regionalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Nasz synek KOCHA autka ma ich bardzo dużo bo dajemy się naciągać i kupujemy, synek rysuje tylko autka, laurki dostaję nie z kwiatami tylko z autkami, na ścianie w pokoju ma namalowaną drogę z pasami a na niej przyklejone autka, ciuchy muszą mieć motyw autka, pamiętam bajkę o Zygzaku czerwonym autku nawet majtki były z Zygzakiem, wszystko musi być związane z autami, mąż zabiera małego na rajdy nagrywa a później oglądają w nieskończoność a nasze przedpołudnia w niedziele to oglądanie Formuły1 tylko bez Kubicy to już nie to samo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza powiedzieli nam że rejonizacja dotyczy tylko szkoły podstawowej a nie zerówki, jestem wściekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ... może w innej szkole spróbujcie ... Norbert też uwielbia samochody hmm pewnie jednak to geny :P siedziałby najchętniej w samochodzie caly dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Dzwonił mąż tak na szybko decyzja że idzie do dyrektorki przedszkola w którym teraz jest synek i załatwia przyjęcie do zerówki bo coś wątpię że mały dostanie się do tej szkoły inna szkoła odpada, do tej mamy blisko więc i tak do I klasy tam pójdzie chcieliśmy żeby oswoił się z nowym już w zerówce i żeby w I klasie już z kumplami z zerówki wystartował a tak to już lepiej niech zostanie w przedszkolnej zerówce ze swoimi kolegami nie będziemy na rok zmieniać mu miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, drugą kawkę stawiam. spróbuję dzisiaj znów przejść na dietę ale już nie dukana tylko ŻM :-) mama - to u nas dokładnie tak samo. A na pewno wiesz, że kręcą teraz drugą część Aut? Nie pamiętam kiedy ma wejść do kin ale w tym roku. Mój już się doczekać nie może (i syn i mąż ;-) . Przy F1 mój synek jednak nie wytrzymuje. Ciężko mu usiedzieć w jednym miejscu tyle czasu.. co do zerówki to faktycznie nie ma rejonizacji. ale u nas dzieci z rejonu mają pierwszeństwo. Ja zrozumiałam, że jeszcze po prostu nie wiadomo czy się dostanie czy nie, więc może ktoś Was chciał tylko tak postraszyć? Może jest przekorny? No i jeszcze jedna sprawa. U nas jak dziecko chodziło do przedszkola to nie trzeba go specjalnie zapisywac do zerówki, u nas sie własnie wypisuje jakby co. Może u Was jest tak samo? I wogóle to zerówka jest obowiązkowa, więc gdzieś Was muszą przyjąć! iza - dzieki bardzo za info. Zobaczymy z tymi kolorami. Myślałam, że kupowałaś gotowe. Pisalyście, że Dulux'a nie kupować?? I że Dekoral najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×