Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziękuję kochane. Wiecie tylko ja boję się najbardziej, że dajmy na to jutro zaszczepię Bartusia, bo będzie zdrowy a on np za dwa dni po szczepieniu mi zachoruje, bo zrazi się ode mnie. Czy to wtedy jest niebezpieczne dla dziecka? Zachorować w tak krótkim okresie po szczepieniu? Po-la moze Ty coś wiesz..... Normalnie już zgłupiałam, co mam robić. Źle się czuję, ot tak w jednej chwili mnie złamało, już wczoraj wieczorem było mi zimno i dziwnie się czułam a w nocy już zaczeło boleć gardło a rano to już w ogóle mówić nic nie mogę :( :( :( Od dziś zaczynam kurs więc popołudniami też w domu mnie nie będzie, więc Bartuś może isę nie zarazi skoro tak rzadko mnie będzie widział przez miesiąc :( PO-la może Ty wiesz, czy to ma jakieś znaczenie, jeśli zaraz po szczepieniu np Bartuś zachoruje zarażając się ode mnie? Może lepiej poczekać sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Evika dziekuję za kawke mmmm pycha. Nuśka , Pola 👄 Evika ostatnio jak Kinga była chora i małej wypadło szczepienie ... dzwonie zeby zarejestrowac i mówie ze jedna chora druga do szczepienia to poradziła zeby nie szczepic dopoki starsza nie wyzdrowieje. No a tak jak powiedzxiała Nuska i tak i tak zdecyduje pediatra. Ide sobie cos kupic na dół do jedzenia , bo dzisiaj do pracy zaspałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - dziękuję:) Chodzi też o to, że nie chcę na darmo iść do przychodni, gdzie jest pełno dodatkowych wirusów, dlatego lepiej chyba będzie jak przełożę te szczepienie za tydzień. Mam nadzieję, że Bartuś nie zachoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Też poproszę poranną kawkę :) Evika ja też nie widziałam pamietnika :( ...a ze szczepieniem ja bym poczekała i kuruj się kochana :) Maam bardzo dobre nastawienie - Nowy Rok nalezy do Was kochane :) Pola może byś pomyślała o drugiej specjalizacji- ginekologia i wszystkie byśmy skorzystały :) Kisa jak królewny ? Ale mi się podobało wczorajsze polowanie nas 500 stronkę :) Ja mam nadzieje że 1000 stronka padnię niedługo :) Dzisiaj mamy poważną imprezę - 3 urodziny mojego chrześniaka i wieczorkiem jedziemy na imprezkę a odchudzanie dalej w lesie brrr ale od poniedziałku znów biorę się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-👄 IZA- no to faktycznie balanga jak się patrzy :) EVIKA- no ja tez się usmiałam jak mi męzulek to puscił :D i ten jego angielski łamany i szwagier hihihi:D Ja dzisiaj kochane o 16.00 ide z młodym do lekarza ( dzieci zdrowe) zobaczyc jak rosnie i wogle bo on maluszek jest :) I jeszcze do klasy wyrosnietej trafił :O Co prawda nikt mu nie dokucza :) Puki co ładnie zawsze rósł więc zobaczymy co lekarka powie jak by co to do 12 roku mamy czas z martwieniem się mój mąz ma 172,5 więc oby mój syncio tyle miał i bedzie ok :) jak na razie ma 134 a dzieciaki u niego w klasie po 162 :ono ale jak na razie jestem dobrej mysli :0 robilismy badania z krwi i zobaczymy co lekarka powie bo moze sie okazac że mój młody wolniej rosnie bo nie przyswaja jakiegos składnika :o ale puki co jest bardzo propolcjonalny to zobaczymy jak to będzie :O A ja kobitki w piatek mam imieninki syna w domu ( teoretycznie ma jutro) i przychodza dzieciaki 20 osób + mój czyli 21 :o i cos musze im wykombinowac jak by sie nudzić mieli moze macie jakies pomysły ??? I oczywiscie siedze i zaczynam kombinowac przemeblownko , zmiane mebli :o i juz mój maz z daleka krzyczy nie !!! NIe!!! no ale u mnie to zboczenie zawodowe hihihih:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś - wysłałam Ci pamiętnik na maila, którego podałaś na NK :) PO-la - Iza wpadła na genialny pomysł, co myślisz o Ginekologii???? My jesteśmy za!! :) mAAM - ja z tymi domowymi imprezami dla dzieci to jestem okropnie do tyłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki luknijcie bo ja mam sypialnie sporą i juz teraz mam odzielona część sypialna i w sypialni mam własciwie swój własny mały salon i wiadomo że jak mi się wkońcu uda zaskoczyć ;) to częsc sypialniana poleci dla dzidzi a czesć mojego prywatnego salonu bedzie i moją sypialnią hiihih:) wiec przydała by sie kanapa albo nroznik w ikei znalazłam cos takiego ... http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69856175 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50155438 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S49839851 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20126089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no i chyba poczekam jednak z tym szczepieniem z tydzień czasu, będzie bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tez za GINEKOLOGIĄ JESTEM hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM dla mnie osobiście podoba się bardzo 1 i 2 czyli najdroższe :) Po-la to pognaj tych chorych do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Po-la po prostu przegłosowane:) Kiedy kochana zaczynasz????? Może od lutego??? hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam na moment jakies sniadanko zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane robaczki Ja juz po pierwszym maratonie - czyli syn zawieziony do szkoły i pies do wterynarza. Po południu lecę do pracy i do lekarza. Maam - jeśli chodzi o wzrost twojego syna to mnie się wydaje ze nie jest jakaś tragedia! Mój jest przecież w tym samym wieku i ma 145 no to przecież niewiele więcej niż twój a jest jednym z wyzszyzch chłopcow w klasie. A jest też u niego chłopak który jest niższy o głowę jak nie więcej. Jeśli chodzi o domowe inprezy to powiem ci szczeże że podziwiam. Ja nie wyobrażam sobie w domu 20 dzieciaków - rany co to bedzie za pobojowisko !!!!!!!! Ale najważniejsze żeby młody był zadowolony i dzieciaki się dobrze bawiły a ty jakoś tam doprowadzisz dom do porządku ;-)) Ewik - ja widzialam pamiętnik twój - jest prześliczny !!!!!!! zachwycalam się każdą stroną. Ja to jestem taka jełopa że nie umiem nawet zdjęcia z aparatu na komputer zrzucić :-(( Anetko - kochanie przecież niedługo będziesz trzymać maleństwo na rękach (tak jak ja) :-)) Ja już powoli zaczelam się pakować - muszę dokupić jeszcze pieluchy tetrowe i dla siebie kosmetyki. Ale kurcze jaka to wielka torba wyszła !!!!!!! A jeszcze piszę żeby nie brać toreb podróżnych tylko reklamówki !!!!! No nie wiem jak to można się spakować w reklamówkę !!!! chyba z Macro !! Ale i tak spakuję się normalnie w torbę jak cżłowiek a nie reklamówę będę ciągnąć za sobą. Kupiłam sobie już śliczną koszuklę do porodu (nie żeby seksowna była) taka zwykła bawełniana ale ładna. No i dwie po porodzie - ale tutaj poszalałam :-)) jedną mam amarantową - naprawdę śliczną i pięknie wykończoną - mam nadzieje ze trochę lepiej będę się czuć jak będę w ładnej koszulinie a drugą czerwoną z żabocikiem białym. Kochane kończe bo muszę chalkupę ogranac i prasowania mam kupę znowu. Buzialki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - jeśli chodzi o kanapę to jakbym miala wybierać to najładniejsza jest pierwsza, potem ostatnia, potem druga, w sumie ta biala na tej sosnowej ramie podoba mi się najmniej. Jakoś mi się kojaży z letniskowym domkiem. Ale to tylko dla mnie - może jakby wszystko buło takie jasne i w takim klimacie to pewnie wyglądalo by to inaczej. Ale 1 jest najlepsza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- kotek normalnie lekarzą( męskiej płci)kitle spadna jak cię w takich sexi koszulkach zobaczą :) a z tą reklamówka to fakt dali po całosci :) weź taka z ikei ( niebieską ) powiedz że ty tylko ekologicznych uzywasz hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do młodego to miesci się w normie w sumie był ostatnio ciut pod centylem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, witajcie, ale gnacie z tymi stronkami, nie nadążam! mAAm - tak, ja chyba się łapię na ten przedłużony macierzyński, ale zależy mi na pracy więc się jeszcze zastanowię czy wybiorę. a z drugiej strony nie wezmę a i tak mnie wyleją? i stracę? zobaczę. poza tym co to sa te dwa tygodnie? smiechu warte... niezły filmik hahaha :-D I trzymam kciuki, żeby się okazało, że wzrost synka to tylko taka jego uroda a nie jakieś problemy! Pocieszę Cię że mój starszy synek do najwyższych też nie należy... Z tym, że on jest ciągle na sterydach z racji swojej astmy a sterydy hamują wzrost :-( Co do imprezki to Ci nie pomogę bo nie mam pojęcia co interesuje chłopców w wieku Twojego synka.... Ja jeszcze nie ten etap :-) Jesli chodzi o narożnik/sofe to mnie sie podoba ta pierwsza sofa i ten ostatni narożnik (notabene strasznie tani!! sama sie nad nim zastanowię!! czemu on taki tani??) Co do ratanu to nienawidzę więc nie polecę :-D Eviczko - nadal nie otwieram tego pamiętnika. bez hasła i loginu nie chce mnie wpuścić. domaga się i koniec :-( Przykro mi, że choróbsko Cię dopadło i to na dodatek przed samym szczepieniem Bartusia.... sama nie wiem co bym zrobiła ale chyba poradziłabym sie pediatry... iza - witaj. widzę że mamy ten sam problem (waga). Też walczę.... I udanej imprezki życzę! Kisa - mam nadzieję że nic się nie stało, że sie spóźniłaś :-) Mulan - Twój wpis to jeden wielki optymizm! Super!! Widzę, że przygotowania idą pełną parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to ty imprezowa babka same imprezki normalnie.... Sofy fajne moja ciocia ma podobna rozkładaną i jest fantastyczna bo można obicie zmieniać.Ma fioletowa, białą i czarną i w zależności chyba od humorku zmienia sobie i za każdym razem pokój wygląda inaczej. Mulan witaj!!!Jak tam piesek??? Moja psina miała paraliże od starości i nic nie pomagało trzeba było psiaka uśpić 13 lat miała Majusia moja kochana. Pola mi znowu pediatra się podoba.Wiesz w ogóle podziwiam wszystkich lekarzy i pielęgniarki bo do tego zawodu trzeba mieć predyspozycję. Ja na widok krwi prawie mdleje i nie wyobrażam sobie grzebać tu i tam nie mówiąc o jakiś operacjach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- co do pamietnika to jak masz ta pierwsza strone to klikasz na spis tresci ( na ksiażece z prawej strony rózowa zakładka) a po tem już pod pamietniczkiem masz taki pasek na dole i klikasz na strzałęczkę i juz kartki same lecą :) Co do ratany to ja lubie a na wet bardzo :) A co do naroznika to jest tani bo jest w kolekcji ikea juz chyba z 5 lat :) ale mają taki zajomi i jest całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kolek ciąg dalszy, z resztą sama nie wiem czy to typowe kolki czy inne kłopoty z brzuszkiem. Po każdym jedzonku mały się b. spina (jakby chciał kupkę zrobić, podgina nóżki i stęka) ale nie chodzi o kupkę - z tym nie ma problemu. Słychać tylko wtedy jak mu się w brzuszku przewala. I nie płacze, ale jak śpi to go to wybudza. A płacze i jest b. niespokojny wieczorami - ale wtedy się nie spina. tylko chce żeby go nosić na rękach a najlepiej tylko przy cycku. I to jest tylko wieczorem. Do popołudnia takiego problemu nie ma, potrafi nawet sam zasnąć w łózeczku jak jest najedzony i przewinięty. Więc nie wiem co to jest. Wczoraj poza tym budził się co godzinę czy dwie albo i częściej. chyba z tego bólu brzuszka... Zobaczymy co będzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mulan jak wcześniej pisałyśmy Kropce. Na porodówce super jest sie czuć komfortowo ale lekarzy raczej nie zainteresują super koszule tylko będą interesować się co pod nią he he. Spokojnie zapakuj się do torby najwyżej mąż ci weźmie z powrotem do domu.Fajnie jest mieć taką dużą kosmetyczke na przybory toaletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie zrobic kawke . Kto chętny???? Kropka za chwile ci napisze o tych kolkach ja miałam w zegarkiem w reku między 15.30 koło 20 bylo juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×