Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

WITAM SOBOTNIO :) Zapraszam na sałatke owocowa :) własnie wcinam z Natka :) :) Dalej nie czuje sie najlepiej....krzyza mnie bolą w nocy spac nie moge :( Ale ogólnie to wszysko oki :) Natka zdrowa....oglada własnie Tygryska :) magdalenka - Śliczna masz córe...nie moge sie doczekac kiedy Ja bede juz tulić Bartusia :) mAAm - Mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz ?? Iza - Zdrówka :* Nie dawaj syniowi soków na noc....kurcze moze na herbatke sie przezuci.....albo poprostu poswieccie pare nocy zeby go oduczyc bo to nie zadobrze ze soki w nocy pije :( july - i jak mężus juz pewnie sie dobrze czuje :) nuska - macie juz wode...jedyna dobra strona braku wody - odpoczniecie od babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem :) Iza dzięki za cafeeeee mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta zdrówka dla córci :) Kiki wiem i dzisiaj w nocy dawąłm Norbertowi wodę ale truskawkową bo czystej nie chce - no cóż charakterek już ma :) July jak dieta- ja wczoraj zakupiąłm paluszki surimi w lidlu- pyszne polecam Ci kochana jak przekąskę :) Evika , Kisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja chętnie kaweczkę chwytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian :o popaduje i szaro, buro :o leń ogarnia z każdej strony:oa tu tyle roboty w domu prasowanie aż z szafy na mnie patrzy :omłody w czwartek wieczorem na feriie śmiga do krynicy górskiej:) więc powoli go pakowac zaczynam jeszcze muszę po bieliznę jechać dla niego ( czyt. kalefiksy z koszuliną ) a u mnie ....no ..cóż...czekam dalej na @ , czuję się już dobrzenopoza kaszlem który jest troche upierdliwy i wyglądam czy mnie nawiedzi i kiedy i te czekanie mnie już dobija. KIKI- jak tam lepiej już się czujesz ??? IZA- z ta wodą smakowa to dobry pomysł ale może jabłkową mu kup bo truskawiki czasem uczulają a jabłkowa żywca jest pycha choć ja cytrynowa osobiście uwielbiam:) Ale woda zawsze lepsza niz soczek na noc bo i na żoładku nie zalega i na zębolkach nie osiada :) EVIKA- a zrobiłaś coś w końcu z tą perzychodnia i wynikami Bartka bo nie pisałaś ?? ANETKA- jak malutka ??zaraziła się od brata czy szczęśliwie ją omineło ? MAGDALENKA- Tosia miodzio :) napisz coś o niej w wolnej chwilce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- a co u dziewczynek ? wizy już załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie PUCHY:O:O:O:O:O:O:O jak ja zaczynam pisac to wy znikacie :O:O:O::O:O:O normalnie jak by wam człowiek napisał że w ciązy jest to byście nie wiedziały na wet :p:p:p:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam... wiedziałybyśmy :D Jakoś dziewczyny nie mam humoru... zazdrosna jestem na maksa o mojego m... zawsze byłam ale ostatnio jak na to kur... patrzę w pracy- przyjedżają na turnus już w pierwszym dniu się pieprz.... a potem wracają do domku .... to nie daje mu żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- tulę cię mocno ❤️ a twój Misio wierny ci z pewnością więc spokojnie szkoda nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE NORMALNIE WIRTUALNE KLAPSY W PUPALE WAM POSYŁAM CO TO ZA OBIJANIE SIĘ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta 666 cos wam nie służy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie sama ze sobą będę gadać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic takiego sma na topiku zostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic sama na topiku zostałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz kochana ❤️ dziewczyny kiedyś wrócą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tre fere one juz tylko ranną kawke tu ostatnio piją :( tyle mnie nie było bo chora byłam a tu puchy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normlanie nie mam kiedy pisac , sama zostałam w firmie, szefostwo za granice na tydzien wyjechało a ja mam dzicz tutaj. Iza o co chodzi ? Ja chyba nie doczytałąm czegos? Jaki turnus? Maam dobrze ze juz Ci lepiej :) Wizy .. dopiero paszporty odbieramy :) W tym tygodniu ruszamy dalej z wizami :) Dam znac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju lepiej choc kaszel jeszcze mnie bardzo męczy :( no i przez tą pogodę mam lenia totalnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam hahahahahhahahaha monolog Ci sie udał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo KISA- witaj kochana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szefostwa nie ma to sobie przerwę zrób :D zawsze mogą korki wysiąśc lub prąd wyłaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musiz cos robic? Moze jeszcz epotrzebuejsz odpoczynku po chorobie. Narazie sie nie forsuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- mam pytanko jak odstawiłas lutke to @ dostałas w terminie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×