Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KISA- już mi się dupa płaska od leżenia zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - padłam :) hi hi dobre :) Ale sie urobiłam dzis.....posprztałam szafe nastawiłam i rozwiesiłam pranie...wysprzatałam na błysk kuchnie,wyodkurzałam mieszkanie i posprzatałam salon.....jestem z siebie dumna.....ale juz nie moge chodzic bo spojenie boli jak diabli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody w czwartek jedzie więc go szykowac muszę :( a wierz jak to jest jak wszyscy na raz w domu chorzy jeden wielki bajzel:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- no chyba cię normalnie myslami zciągnełam hihihi:D a nic nie pomaga ci na te spojenie :( moż ejakieś ćwiczenia na takiej piłce wielkiej :( kurcze nie wiem ja już tak dawno w ciąży byłam że nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co znów sama zostałm i z soba mam gadać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- czy li jak to mówią stałaś się bohaterem we własnym domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie obiadek gotować :p jak gadać ze mną nie chcecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty :P Ja obiadek juz mam :P Wczoraj zgarnełam od mamy cała miche gołabków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - no niestety nie mozna cwiczyc...trzeba lezec bo sie to jeszcze bardzie bedzie rozchodzic jak sie bedzie chodzic czy cwiczyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- oj bidulka jesteś :( w takim razie zaciskam poślady by nie bolałao❤️ KISA- ale ci dobrze ja przy garach muszę stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wróciliśmy, było super,pogoda nam dopisała,mielismy piękną zimę,super warunki narciarskie. Bartek uczył sie snowbordu a ja szlifowalam narty:) mAAm- kochana, to juz ci sie sporo spoznia @, zaciskam poslady z całej sily by to było wlasnie to! :) muszę leciec do okulisty z mlodym, papapa,miłego popoludnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W końcu mam kompa .;) Padła płyta główna. 7 dzień bez wody!!!! Ryczę żyję jak w średniowieczu. Wszystko przez tego palanta z budowy na przeciw.Oni uszkodzili rurociąg i w związku z tym że go nie mieli na mapach uznają go za nielegalny i umywają ręce. To idzie nitka ze studni w lesie powstała przed kilkadziesiąt lat temu. Przechodzi przez rożne działki i zasila też inne domy nie tylko nasz. Już była rozmowa z sołtysem , jutro uderzam do burmistrza, jeszcze facet nas straszy ze jak będziemy wojować to nas facet czyli właściciel działki załatwi i do sadu poda.To normalnie my bez środków do zycia a facet że ma kasę wszystko mu wolno. My mu nic nie zrobiliśmy. Ja jeszcze ciotkę dostałam kaplica.... Zarosłam praniem...mycie garnków , gotowanie itp parodia.... Jak będę miała więcej czasu napisze więcej i nadrobie zaległości ;) Moc całusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- nie na 1000000000000000000000000% nie jestem poprostu całkowicie odstawiłam lutke i pewnie mi się normuje .super że wyjad wam się udał mam nadzieję że trochę śniegu zostawiliście hihihi:) bo mój w czwartek jedzie :) NUSKA- co za typ, normalnie włos na głowie dęba staje i nie tylko :O dobrze że w końcu jakieś władze mu się do dupy dobiora bo on to jedna chodzaca porażka ja k dla mnie i to nielegalna :D Super że komp ci juz działa :Dpisz pisz jak najwięcej bo brakowało tu ciebie POLA- ciebie tez było brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja wierzę i mam nadzieję,że przelamiesz złą passę:) Sniegu generalnie duzo nie ma w Tatrach ale stoki są dosnieżane.Od środy ma byc trochę chłodniej wiec życzę twemu synciowi by pogoda na dechę mu dopisała:) nuśka- masakra z tą wodą.Nie boj się i walcz.Juz awno powinni wziąć sie do roboty. A komu za tę wodę placicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka gotowa :) Pola super że wyjazd się udał :) Nuśka to kiedy w końcu wodę Wam podłaczą - przeciez macie male dzieci. Maam jak dzisiaj się czujesz ? Paulinka ma w czwartek bal karnawałowy- dzisiaj musze iść do wypożyczalni strojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wody to bez prądu da się żyć , ale bez wody nie. Dzwoniła do mnie wczoraj pani sołtys i wspiera nas , powiedziała ze jak dzisiaj nie będzie wody to gdzieś dalej pójdzie. Ze nie może być tak iż ludzie bez wody zostają. Czyli idzie w dobrym kierunku. Ale mówię wam koszmar. To kilkadziesiąt lat temu ludzie kopali studnie w lesie i z tego zasila kilka domów. To czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam strasznie podobała mi się Twoja samotna wstawka na stronie 666 he he. Mam nadzieję że juz po chorobie jesteś w pełni sił ??/ I jak tam zołza przyszła czy nie? Pola czekamy na fotki.Widziałam w tv jak Białkę pokazywali to myślałam wtedy o tobie ze tam się dobrze bawicie. Pogoda dopisała to i narty pewno na fula wykorzystane ;) My nawet o nartach nie marzymy chociaż kto wie może w totka wygramy , chociaż nie bo nie gramy he he.;) Kisa a Ty zdrowa? Iza kochana napisz koniecznie gdzie ty to kiedyś rano takie kąpiele relaksacyjne brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July u was tez choróbstwo było.Jak teraz lepiej? Zdrowi już. Jak dieta? Ja znowu co zarobie kilosa w górę to znowu jakieś stresy i dwa w dół. Nie wiem czy to pocieszające dla mnie ale moja mama dopiero teraz w wieku 56 lat zaczęła nabierać ciała na siebie jeżeli 54 kg można nazwać wagą nabierającą. Ja dalej poniżej 50 i wkurza mnie to bo wiosna się zbliża i jak tak dalej będzie to ani stroju nie założę w lecie.;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknym monologiem jadę. Evika a u ciebie? Zdrowi wszyscy? Idę małemu śniadanie zrobić bo mój mały książę właśnie wstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ja kochana w pracy wykorzystuje kapiele :P No widzisz dobrze że są ludzie którzy chcą pomagać :) Kropka napisz ile schudłaś na Dukanie- potzrebuje wsparcia :P bo coś waga wydaje mi się że stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka ospa cię nie dopadła? co do espumisanu to znowu mi zabroniono podawać codziennie. Tylko w przypadku kiedy trzeba. Iza no normalnie w pracy masz raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kochane co mam wam jeszcze napisac. Z babcią rewolucja, u teściowej była tylko jeden dzień. Juz nie pamietam w który dzień ale miałyśmy spotkanie trzeciego stopnia w kuchni z którego wynikło że tekst idiotka był do pani z telewizji a nie do mnie.... Jednym słowem albo babcia udaje albo nie pamięta co mówi. Ja w końcu wzięłam się na odwagę i ostro powiedziałam ze tak w domu nie może być ze ma dbać o higiene, że w całym domu czuć. Pod jej nie obecność zrobiliśmy z M rewizje z jej pokoju i normalnie wszędzie jakieś śmierdzące ciuchy. Jak wróciła to razem otworzyłyśmy jej łózko gdzie wyrzuciliśmy stare szmaty do tego to samo w szafkach. Cały wielki wór szmat poszedł do wyrzucenia, do tego cały wór rzeczy do prania. M wywiózł do teściowej. I co najwazniejsze babcia zrezygnowała z wiaderka. Miała przy łózku bo nie chciało jej się do kibla chodzić. Pytam jej czy naprawde nie da rady korzystać z WC? Ona że wiaderko nie smierdzi , ja jej mówię że jak otworzy drzwi rano nie da się wytrzymac w kuchni. Ona ze nas nie chce w nocy budzić. Ja jej ze przecież normalna sprawa jak ktos do kibla idzie. Rzuciłam tekst ze to dla jej zdrowia ze droga do wc to ma ruch. I że przecież to źle tak spac z wiaderkiem koło łózka. I chyba ze rzeczywiście nie da rady korzystać z wc to niech zostawi. i udało się wiaderko wyrzucone. normalnie raj w domu , normalny zapach. Do tego zamiast tych szmatek co podkłada sobie zrobiłam instrukcje korzystania z podpasek. zmykam bo tu ludzie od wody przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny!!! Nuska jestem z Ciebie dumna jak nie wiem co!!! Brawo kobieto !!! Iza moja Kinga ma jutro bal karnawałowy . My mamy strój Avatar :D ( moja siostra zawsze cos tam wysyła - wiem, wiem mamy sie z nią dobrze :P ) , dzisiaj pleciemy warkoczyki malusie i próba malowania na niebiesko :D Pola super ze wróciłas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka super - no widzisz wszystko dobrze się ułoży:) Kisa pewnie że masz fajnie :P Paulinka jeszcze ciągle chce miec balowe suknie - pewnie ostatni raz :P za szybko te nasze miśki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja kawkę poproszę bo nie wzięłam do pracy;) mAAm- kochana i jak dzisiaj?? ach,wielka radośc by nastala:)i choc zostanę ostatnia to wcale nie przeszkodzi mi to w cieszeniu się z twojego szczęścia:D nuśka- mam nadzieję ze wode dzis bedziesz miec. Babcia robi postępy..;) Moze to jest sposób na babcie- po dobroci:) Fotki , jakies tam mam ale nie chce mi sie wklejac:O:P Iza- udanego balu małej Avatarzycy;) Fajnie ze chce sie jeszcze przebrac,moj juz nie chce. A ogon będzie miała?:D U nas na budowie wielkie zmiany.Mamy posadzki! Wczoraj byłam i wygląda to wszystko rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×