Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

super że mamy wiadomości od Maam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Jeszcze dwie godzinki i wylatam z roboty na przedstawienie do przedszkola. Widzę że na tapecie porządki...u mnie nie jest tak źle - jakoś wypracowałam sobie schemat robót domowych i ogarniam "kuwetę" :-) Dzieciaki mają powiedziane że w salonie nie ma zabawek porozrzucanych - jest jedno pudło do którego na koniec dnia chowam wzystko co nie zostało pochowane na miejsce u nich w pokoju, kuchnię ograniam jak już dzieciaki się położą i jest luz. A u nich w pokoju każda zabawka ma swoje miejsce, samochodziki w koszach, książki na półkach, klocki w pojeminkach pod oknem... Najgorzej co mi idzie i z czym mam najwięcej problemów to uprane rzeczy - zalegają w sypialni parę dni zanim na dobre się za nie nie wezmę :-) ale i z tym już walczę i codziennie staram się poprasować chociaż parę rzeczy żeby masa tych ciuchów nie zostawała na potem! Ja zanim ogarnę dzieciaki - znaczy się antka z przedszkola jak wracam z pracy, potem zochę od babci to w domu jestem z nimi mniej więcej na godzinę 18-18.15 więc mam nie wiele czasu i nauczyłam się robić kilka rzeczy naraz co nie zawsze mi super wychodzi ale zawsze coś....- inaczej zasypiałabym o północy :-( Jakie macie plany na weekend dziołchy? U nas widzę że tak jak u Niuśki pogoda się chrzani...jak zwykle na weekend :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july niestety znowu załamanie pogody na weekend ... mam jednak nadzieję że wybierzemy się na kryty basen do mnie do pracy bo otworzyliśmy saunę i chciałaby sie wypocić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska, july- dzięki za wskazówki, chyba będę także musiała opracować sobie jakiś system bo tooonęę.....:D Może też spróbuję na noc ogarniać trochę, tylko jeszcze muszę nauczyć się systematyczności bom zakręcona trochę, a tak w ogóle to ja często zaczynam coś a potem zabieram się odrazu za coś innego zapominając o tej pierwszej czynności, mój M śmieje się ze mnie, że mam cechy osoby z ADHD. Jejku ten to ma do mnie cierpliwość :D A u nas weekend ładny się zapowiada chociaż duszno jest bardzo....cóż...zobaczymy. Udanego weekendu wam życzę kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie Nuśka wywołałaś;) Porządki,porządki,porządki.... u mnie też wiecznie syf:( W dodatku 2 koty z ktorych sypie sie sierść-masakra-codziennie trzebaby odkurzać,a ja nie mam ochoty na codzienne odkurzanie wiec mam syf i już;) Wszystkiego najlepszego mamusie:)🌻👄 Wczoraj dostalam od mlodego rożę i czekoladki serduszka. Po czym znalazlam w zeszycie od polskiego 1- brak zad,z angielskiego-brak zadania. Pytam -jakie zadanie,bo nic nie bylo w zeszycie..On nie pamięta...:( No to ja -prawienie moralow .., a on że w ogole żaluje ze dal mi prezent:(, no to ja zeby sobie zabral z powrotem i zanioslam mu go do pokoju:( Za chwilę wraca z tym skruszony i przeprasza.. Ot zaczynają się problemy wieku dorastania:( Cieszcie sie-male dzieci maly problem.. Na dzis mu napisalam plan i wszystko nadrabia. Pozwolilam mu najpierw poprzesadzać kwiatki bo to pasjonat roślin. Fajnie,że mAAm się znalazlaś:) Już panika wybuchla na topiku:);) Kofane moje- trzymajcie za mnie kciuki przez nastepne 12 dni- jutro o 11 podadzą mi 2 zarodki. Może tym razem się uda.. Milego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola zaciskam poslady jak tylko moge napewno sie uda na 100%a nawet i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zaciskam poslady ;) Mamy trampolinę.!!!!!!!!!!1111 Miała być w poniedziałek , wtorek a tu taka niespodzianka !!!!! Mimo ze słonka brak idziemy rozkładać. Syn to taka radocha , prawie ze szkoły wrócił. więcej napisze wieczorkiem ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo dawno nie pisałam.. Przedwczoraj zrobiłam test (27 DC) i 2 kreski :) wczoraj byłam u gina i przepisał mi duphaston - w tym cyklu brałam do 16- do 25 dc i wczoraj kazał mi wziąć 4 tabl. od razu, a potem po 2 dziennie. Martwię się, bo od 24 do 28 dc bolały mnie piersi, a dziś 29 dc - przestały.. i nie mam żadnych objawów..USG wyznaczył dopiero za dwa tygodnie.. a może wcześniej powinnam pójść..? Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia gratuluję...Co do braku objawów to się nie przejmuj, tylko ciesz, u mnie było jakoś podobnie, ale jeżeli się martwisz to usg o ile mi wiadomo nie zaszkodzi nawet jak jest częściej :) Dbaj o siebie i zaciskam poślady, aby wszystko poszło super. Qrcze dziewczyny, was nie ma a tu takie wieści!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka kochane :) Pola trzymamy poślady :) Wodnisia- ciesz sie kochana :D Jak ja uwilelbiam takie wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawe stawiam wodnisia gratulacje wszystkiego dobrego zycze ale masz szczescie to mnie teraz dol dopadl i wszystko wrocilo na nowo ah napisze pozniej bo az sie poryczalam wodnisia szczere gratulacje dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dziękuję za kawkę...pychota A mnie od rana już wk.....ła teściowa...ehhh jak ja tej baby nie znoszę... Adaś ma dzisiaj wycieczkę do teatru, no i zapomniałam, że to ma być akurat dzisiaj..a teściowa do mnie z pretensjami, że jak to.. ja młoda jestem, nie powinnam być taka zakręcona.....wkurzona odpowiedziałam jej, że ona stara to ma prawo zapominać, a potem jak mi zaczęła morały rzucać, że ona wychowała dwóch synów i nigdy nic nie nawaliła..itd. itp. to powiedziałam jej, że nie potrzebuję jej pomocy. Poradzę sobie i nie musi prowadzić więcej Adasia do przedszkola. Ahhh...normalnie wzięłabym i ją udusiła w tym momencie. Jestem wściekła..najlepsze jest to, że mój M mówił mi kiedyś, że jako jedyny w klasie nigdy nie jeździł na wycieczki, bo zawsze twierdziła, że nie mają pieniędzy nigdy ich sytuacja nie była aż tak ciężka finansowo, a jak miał stypendium naukowe na studiach to musiał wszystko oddawać mamusi, że niby musi pomagać.....no cóż, za coś papieroski teściowa musiała sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziękuję ❤️ nike_m, iza33, Ljuhajmka Już jestem spokojniejsza, piersi bolą mnie okropnie szczególnie w nocy :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIke nie do pozazdroszczenia.... ja staram się nie brać krytyki do mnie - łatwo powiedzieć :P bo w końcu to babcia moich misków ale też ciśnienie potrafi podnieść wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wodnisia "a teraz serca mam dwa" gratulacje! wszystko będzie dobrze Nike witaj w klubie moja teściowa również nie popełnia błędów!!! ja musiałam wylać morze łez żeby zrozumieć że ona nie ma racji... Lu Kochana szybciutko proszę o uśmiech Iza Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike tesciowa sie nie przejmuj pogada sobie pogada i da spokoj najlepsze wyjscie to wiesz jakie jednym uchem wposcic drugim wyposcic i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a my z mezem swietowalismy w niedziele nasza 11 rocznice slubu ale ten czas mina ja pierdziele byla kolacja przy swiecach w domowym zaciszu bylo pieknie az chce mi sie wrocic do wczorajszego ah piekne chwile szybko mijaja tak to juz jest kolejna kawuche stawiam dzisiaj jakas ochota na kawe mnie ciagnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! życzę Wam kolejnych pięknych rocznic i spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Szefowie zapomnieli złożyć informacji o sporządzeniu inwentury na dzień 31.05. co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama akt żalu - pismo z wyjasnieniem - pierwszy raz nie powinni was ukarać. a moze macie kogoś znajomego w us żeby wam pzryjął psimo z datą wczesniejsza ? albo przesunąc odejście wspólnika na 07.06- ale to pewnie nie wykonalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj dziewczynki jeżeli chodzi o teściową to bym inaczej to wszystko przyjmowała, gdybym wiedziała, że nie jest do mnie wrogo nastawiona. Pisałam wam, że zaraz po moim ślubie próbowała poróżnić mnie z mężem. Chyba wam nawet pisałam jak na Boże Narodzenie przygotowała wszystko na śmietanie (nawet tradycyjnego karpia) wiedząc, że karmię piersią i Adaś ma skazę białkową? To było już dwa lata po ślubie. Wiem, że ta baba mnie nie znosi i tylko czeka aby się mnie czepić. Nie widzi ani nawet nie próbuje, tego że dbam o jej syna, że kocham go tak jak mało kto. Ja bym była dumna gdyby mój syn trafił na żonę, która by go tak mocno kochala i szanowała, liczyła się z jego zdaniem. Wiadomo ideałem nie jestem, mam dużo wad, ale kto ich nie ma? Ah ..nie ma ich moja teściowa :P Lu- gratuluję rocznicy i życzę wszystkiego naj...abyście z każdym jednym dzionkiem, kochali się coraz mocniej i byli coraz szczęśliwsi. mama- a Ty ciągle w tej robocie masz zamieszanie??? Myślałam, że po wygranym przetargu kryzys minie :( Nie zazdroszczę. A tak w ogóle to wejście się dzisiaj Tobie udało :) Gratuluję stronki :) Iza- jeżeli potrafisz przyjąć krytykę teściowej z dystansem to zazdroszczę i gratuluję, bo ja na nią jestem uczulona....To tylko pokazuje jaka Ty mądra dziewczynka jesteś :) Szkoda, że nie mogę tego napisać o sobie :P byłabym zdrowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike :D też bym chciała być ideałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj dzień bez biustonosza :P napewno jakiś facet to wymyślił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....to my musimy wymyśleć dzień w stringach dla mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to proponuję 31 maj jako dzień męskich stringów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co się dzieje z tym topikiem???? Dziewczyny PISAĆ !!!!!!! Kawusię kolejną stawiam Ciekawe jak mój chłopaczek po wycieczce bo pewnie już wrócili...pierwsza jego wycieczka, a jeszcze ma chorobę lokomocyjną... Wypiję kawuchę i uciekam do przedszkola bom ciekawa bardzo jak tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×