Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Nike ja przez zawirowania w firmie nie miałam czasu odpisywać więc teraz mam okazję, tak jak Ty nawet po ciężkiej rozmowie lubię tak "przypadkiem" w nocy zarzucić rękę na mojego m albo tak po prostu się przytulić, mój m też tak robi to taki nasz sposób na pogodzenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 ojej to nie masz fajnie szok i jak tu spokojnie pracowac stresnerwy i czlowiek glupieje bo nie wie co robic ah szkoda slow no ja teraz z czystym sumieniem moge napisac ze nie zaluje zmiany pracy oplacilo sie jestem zadowolona a to chyba najwazniejsze mama ustatkuje sie powioli wiec nie denerwuj sie wiem ze latwo mowic ale bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do pracy dziewczynki Miłego dnia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYGRALIŚMY PRZETARG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE WYGRANEJ :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - rewelacja....to może teraz trochę sytuacja w firmie się uspokoi???? :) ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka kochane :) Maam odezwij się ... jak dzień mamy dziewczyny ? Ja dostałam śliczne kwiatki zrobione w szkole przez córcię i pojechaliśmy na lody- dzień bardzo przyjemny i pełen wzruszeń - to do pomarańczowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama gratuluje przetargu. ;) Kawkę podaje. Maam kochana kolejny raz odezwij się dziewczyno.... Ja wczoraj z dzieciaczkami do miasta pojechałam. Poszliśmy na lody. Mój M wczoraj nadliczbowe w pracy to do 7 szalałam z dzieciakami. Poszliśmy na stadion , gdzie biegaliśmy po całym boisku. Najlepiej wyglądała Dośka taka malutka ;) Na koniec kupiłam im wielkie opakowanie serduszkowych pierniczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała powolutku powtarza słówka. Po swojemu tez. Teraz normalnie wstyd ona sobie coś nazywa kmać. Dosłownie tak mówi. Ani w domu nie przeklinamy i nie możemy tez skojarzyć co ona tak nazywa. Do tego mamy dwie piosenki jedna cycycycycy, druga pacipacipaci . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zmykam się zbierać , bo muszę dzieciaki do szkoły odprowadzić. Miłego poranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja chętnie kawkę poproszę:) Zaczynam martwić się o mAAm. Wysłałam dziś do niej kilka minut temu smska, dotarł ale odpowiedzi jak narazie nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie to ja kolejna kawuche stawiam ale mialam piekny dzien wczoraj od corci dostalam piekne jej zdjecie oprawione w ramke i z pomoca tatusia oprawione w recznie robiona ramke z napisem dla najcudowniejszej mamusi na swiecie i wielki bukiet roz i pioseneczka az mi lezki polecialy pozniej pojechalismy na zakupy dziewczyny kupilismy malej nowy rowerek bo ze starego juz wyrosla ja sobie kupilam rolki do jazdy heheh brakowalo mi tego wczoraj wyprobowalam i super sie jezdzi no a mezus kupil sobie nowe buty i superasna bluze z napisem kocham zone ponad wszystko ale sie usmialam a dzisiaj na zarty do niego zaloz bluze do pracy a on na to nie ma sprawy i powiedzial ze juz jej nie zdejmie heheh ale sie usmialismy no wlasnie co maam??? kochane milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska ja tez chce pierniczki tu u nas nie maja dobrych ja czasami sama robie ale teraz zbytnio nie mam czasu hehehe ale mi sie ochota na slodkie wziela a tu nic pod reka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami dziewczynki i uciekam bo mam sajgonik w domu...jejku może któraś mi powie jak to zrobić aby mieć ciągle porządek w domu??? Bo ja mam ciągle sajgon...i ciągle zamiast robić inne ciekawsze rzeczy to chodzę i sprzątam..:( A jak posprzątam to za chwilę mam znowu bałagan...ehhhh...coś strasznego... Buziaczki wam przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem. Evika ja tez wysłałam sms do Maam ale ja mam chyba nie aktualny numer bo sms nie dotarł. U mnie nadciągają czarne chmury, pewnie popołudniu burza jak nic będzie. Ale to u nas normalne w końcu weekend się zaczyna....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike jedynie co mogę doradzić to nabrać dystansu do bałaganu. Jak będziesz w kółko sprzątała to nigdy nie skończysz bo jedno posprzątasz a drugie zabałaganione. Ja staram się na bieżąco sprzątać po sobie i tego uczę małego i dużemu też zdarza mi się przypominać. Jak robię porządki na sobotę to staram się to zrobić już w piątek, i zawsze zaczynam od najgorszych rzeczy...potem jest łatwiej. I podstawa angażowanie innych domowników do pomocy w porządkach. Mój syn ma takie zadania: -odkurzenie dywanu w pokoju na dole - chowanie sztućcy z ociekacza do szuflady - swój pokój - i ostatnio sam umył wannę i kuchenkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tez myślę o porządkach :( nie potrafię ogarnąć i tak mi szkoda czasu na sprzątanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nike zapomniałam dodać najważniejszego że wiecznie w sumie zostaje coś do roboty ;) Iza a Ty gdzie kochana??? Maam nie wygłupiaj się tylko daj znać co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza hej. Jest takie porzekadło "dom jest do mieszkania a nie do sprzątania" Jak mam dosc to sobie tak mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam wieści od mAAm!! Wszystko u niej w porządku:) Przepraszam Was bardzo, że się nie odzywa, ale mieszka chwilowo u teściowej, pomaga jej przy remoncie, bo teściowej wysiadły plecy:( Poza tym zepsuł się jej laptop i stąd brak kontaktu... mAAm mocno Was pozdrawia, całuje i obiecuje, że jeszcze kilka dni i wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika super że skontaktowałaś się z Maam. Jak wróci to jej do tyłka nakopię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×