Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

dziewczynki uciekam na 30 minut bo sklep mnie wzywa hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm -chyba nie jestem zwolniona z opłat i muszę płacić jakaś część??? Tak przynajmniej czytałam... Iza może Ty się orientujesz jak to jest..... Na umowę zlecenie to też chyba nie mogę skoro nie mam działalności. Na umowę zlecenie to chyba mogłabym tylko z firmami zawierać. Chyba to nie takie proste.... Iza mam nadzieję że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - przez 2 lata możesz płacić tzw mniejszy zus - czyli składki społeczne 123,24 zamiast 597,37 ale zdrowotne całe - 243,39 zł. W przypadku gdy pracujesz i masz przynajmniej najniższą i tak opłacasz tylko zdrowotne 243,39 zł. Co do umowy zlecenia możesz ją zawrzeć tylko z firmą nie z osobą fizyczną. Co do podatków to przy uslugach gdy nie masz kosztów najlepiej wybrać ryczałt i wtedy płacisz uslugi są opodatkowane 8,50% ale odliczacz zdrowotne... np zarobiłaś 2.000,00 x 8,5 % = 170 zł podatku ale odliczasz zdrowotne - nie cały 209,58 zł - czyli podatek wynosi 0,00... chętnie pomogę jak bedziesz zainteresowana bez problemu :) napewno bedziesz musiała płacić zdrowotną składke 243,39 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis do działaności w tej chwili jest bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA_ do dzieła :D masz taka fachową pomoc od IZY :) IZA-może i ja skorzystam bo o mnie to nie chodzi ale mój M się zastanawia nad działalnością więc wszystkie zniżki mile widziane hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - dziękuję za informację:) Muszę chyba poważnie to wszystko jeszcze raz przemyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) dziewczyny chętnie Wam pomogę :) Wczorajszy dzień wyczerpujący i....... muszę kogoś zwolnić nie wiem ....mam do wyboru dwie panie - obie po 50... koszmar ...muszę coś wymyśleć. Dzisiaj kolejny dzień najzdu i kolejne pomysły wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane tym razem deszczowym i zamglonym porankiem Iza wspolczuje wyboru nie chcialabym byc w takiej sytuacji ale nic nie poradzisz mus to mus , ale moge sobie tylko wyobrazac jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu u nas w końcu znowu LATO.............. kocham słonce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, w pracy niby OK, cały tydzień wychodziłam normalnie ale wczoraj już musiałam zostać odrobić zaległości i wyszłam 1,5godz. później. Jeszcze sie do końca nie obrobiłam. I miałam nieprzyjemne ostre starcie z klientem i nie wiem czy mi się nie oberwie ale będę sie bronić ;-) A w domu. Jeden synek wyzdrowiał (jeszcze do tej pory aż tak nie był przeziębiony) to drugi dzisiaj już smarka i kaszle. No i nie skończymy przez to tych zabiegów. Ale na szczęście tylko 2 nam przepadną. Jak tu leczyć to dziecko? Jak on co najmniej 1 w miesiącu ma katar? Ech. iza - okropna sytuacja. Te dwie Panie są tuz przed emeryturą :-( Współczuję. mama - jeszcze Ci nie gratulowałam bliźniąt! Szok! Jesteś bardzo dzielna i na pewno dacie sobie radę, przecież musicie, nie macie innego wyjścia ;-) A jak Twój mąż? Też się tak martwi czy ma więcej optymizmu? Wszystkiego najlepszego dla synka! mAAm - no to może teraz jak odpuściłaś to się akurat przydarzy? :-D Życzę Ci z całego serca. I również wszystkiego co najlepsze dla synka! Lu - widzę, że też masz tyle pracy, że ledwo wyrabiasz. Trzymaj się i daj znać jak tylko dostaniesz wyniki, chociaż wierzę, że będą OK. Eviczko - na temat Twoich fotek to ja już nie raz sie tu wypowiadałam. Rewelacja!! pola - czekam, aż sie odezwiesz.. nuska - co u Was? Jestem, pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, chodzi mi o drzwi. Jesteście niesamowici z mężem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Nie udzielam się ostatnio , bo jak pisałam wcześniej musieliśmy pozbyć się łóżeczek i małej teraz trzeba cały czas pilnować. Usypianie przez pierwsze dni koło dwóch godzin , teraz lepiej ;) Ale i tak czasu mniej bo jeszcze popołudniu śpi. A w domu coś zrobić też trzeba. A tak to cieszymy się z lata. W końcu ciepło i nie pada. Dzisiaj upał ale ani kropli deszczu nie spadło. W piątek syn miał urodziny , w prezencie zorganizowałam mu wycieczkę do B-B do kina. Pojechaliśmy pociągiem co za frajda i bilet tylko ja 4zł a mały 2,40 za małą nic. Komfort jazdy super. Kino rewelacja. Ostatni raz byłam w kinie na tytaniku jeszcze w takim starodawnym kinie. Tu mieliśmy film 3D ulubione transformersy syna. I efekty nie samowite. Syn był pierwszy raz w kinie i zadowolony że szok , nawet udało nam się wyprosić o plakat. Na seansie z nami było tylko 6 osób, seans poranny i kino dla nas ;) Kwestie finansowa za bilety pomijam bo za ta frajdę co miał syn i w ogóle całą wycieczkę jest bezcenne. Urodzinki odwołane , moje też odwołane(nie robimy żadnej imprezki) po konsultacjach rodzinnych postanowiliśmy jak mój m będzie miał urlop pojechać do Chorzowa do zoo i wesołego miasteczka . Teraz tam jest bilet w cenie 40 zł w tygodniu i karuzele w cenie biletu , zoo 12 . Myślę że zmieścimy się z dojazdem w 200zł , chcemy tez jechać koleją. Jedzenie jakieś z domu weźmiemy i mamy nadzieję na niezapomniane atrakcje. I tu mam pytanie. Czy któraś z Was orientuje się na której stacji mamy wysiąść? My dojedziemy do B-B potem przesiadka na Katowice i co dalej to nie wiem? Jutro tez dzień pełen wrażeń : Nad ta wnęką co zamurowaliśmy drzwi i stoi pralka w dachu osy maja gniazdo , ja myślałam że tam kornik gryzie a to okazało się gniazdo, dodatkowo drugie na strychu na który nie mogę wejść bo bania wisi jak piłka. Jutro akcja straż i pewno na pole nie wyjdziemy. Jutro postaram się Was poczytać i odpowiedzieć każdej ;) Całuski miłego wieczora ;) Pola??????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAwką budzę :D wsatawać dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Maam jeszcze jedną prosze :) Dziewczyny no nie mam kiedy napisac , w pracy roboooota , w domku to prawie wcale nie właczam kompa. U nas dobrze wszytsko , aktualnie Kinka na koloniach , sami z Tuską urzedujemy. Tyle rzeczy sie zdarzyło na cafe, ze nie wime komu co odpisac,. Sciaskam wsyztskie mocno . Gratuluję zaciązonym kobietkom :) Całuje wszystkie cmok , cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, ja od pn w domu, mam... anginę ropną. szok. wzięłam L4 tylko do jutra jeszcze, dzisiaj już lepiej, przynajmniej gorączki nie mam, tych dreszczy, potów. tylko nic jeść i mówic nie mogę. no i mam nadzieje, że nikogo nie zaraziłam :-( Oki, lecę bo 3 noce nie spałam i jestem strasznie lewa. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ZDROWIA, ZDROWIA,ZDROWIA❤️ kochana 👄 Ja dziewczynki szybciorem bo kol ma przyjechac do mnie więc chałupe ogarniam :) pochwale się tylko wam bo chyba się nie chwaliłam że mam rybki pelingujące od męza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kawke szybką stawiam i uciekam do pracy :) Mam mase pracy a wpiątek ostatni dzień - muszę jakoś wszystko poskładać :) JUż marzę o morzu.... :D Dzisiaj robię pazurki, jutro włosy i jestem gotowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawką chętnie się częstuję i uciekam bo mam chore dzieciaki a jeszcze jak na złość dzisiaj mieliśmy jechać nad jez.Białe. No i sobie pojechaliśmy, siedzimy w domu i szukamy dobrego pediatry - sezon urlopowy :) a tak strasznie chciałam tam pojechać...ehhh....ja to mam szczęście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja puki co szybciorem bo musze troche pozałatawiac a czuje z edzień lenistwa mnie ogarnia :ono i słnko świeci :) Znaleźliśmy apartament w kuźnicy całkiem całkiem nad samą zatoka trasik tez na zatoke do szkoły znajomego 10 domków tylko po prostej tylko kuźwa 2730:( no ale cóż juz mój wczoraj mówi może do chorwacji no ale tam to za ta kase na tydzień więc młody zaczął mocno protestowaćkurcze już sama nie wiem ...... NIKEM- zdrówka dla dzieciaczków❤️ KROPKA- jak dzisiaj kochana się czujesz ??mam nadzieję ze już choć troszke lepiej :)zdrówka życzę ❤️ IZA- no kochana to ja już widzę te tłumy facetów oglądających się za tobą na plaży :D A napisałam dziewczynki do POLI sms moż eda jakis znak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze i stronkę udało mi się zgarnąc :) KOCHANE POLA odpisała mieszka juz w domku ma 1 modem i nie bardzo ma jak się dopchac teraz jest w pracy i pozdrawia was cieplutko u niej wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O NO NIE JUŻ SAMA ZOSTAŁAM :O:O:O:O SAMA Z SOBĄ MAM GADAĆ I KAWKĘ PIC :O:O:O BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU I JESZCZE RAZ BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam :D To zrob kawke , razem wypijemy :) Albo dobra ja zrobie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kisa jak wesele pisz.... Maam jak sprawy kreskowe u Poli ? Magdalenka :) Ja już żyję wakacjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam KOBITKI :D W końcu z kim jest kawkę pic :) I MAGDALENKA się pojawiła :) kochana pisz jak dzieciaczki :) KAwka dla wszystkich :) KISA- dawaj jakąś foteczke na maila jak wyglądałś z siostrą w tym dniu :)bo muszę zobaczyć ta boską fioletową kiecke :D IZA- u POLI wszystko po staremu :) tyle ż ew nowym domeczku :D no to mam apartament w kuźnicy :) tani może nie jest bo za osobę 70 zł ale no cóz jak mój się długo zdecydowac nie mógł to nich buli hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane na samym poczatku przepraszam za nieobecnosc jestem po zabiegu mialam miesniaka leze w domu i czasem z bolu nie moge ciagnie mnie wszystko jak niewiem w czwartek juz rodzice przylatuja juz nie moge sie doczekac w ten weekend nie odbyl sie projekt bo ja nie dalam rady a inne sie pochorowaly , ale zostalo nam wybaczone pozatym wszystko u nas wpozadku kochane zycze wszystkim udanego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane jestem jestem, skończył się maraton urodzinowy naszego synka przez cały tydzień mieliśmy gości oczywiście moc prezentów ale ja już nie dawałam rady strasznie dokucza mi senność i zgaga brrrrrrrr, wszystko było super tylko nasz prezent nie dojechał i dziecko strasznie rozczarowane, jesteśmy wściekliiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! zamówiliśmy na allegro ślizg do zjeżdżalni czekaliśmy ponad tydzień a w piątek okazało się, że ślizg już od kilku dni leży w magazynie w naszym mieście tylko mają tyły i nie realizują dowozów na czas, myślałam że spłonę ze złości wydaliśmy majątek na telefony do centrali w Warszawie ale firma K-EX przesyłki kurierskie OLEWA KLIENTÓW!!!!!!!!!!!! a nasze dziecko mimo żalu że przesyłka nie dotarła zachował się świetnie tym bardziej że wiadomość o dzidzi w brzuszku mamy bardzo go ucieszyła, tak powiedzieliśmy synkowi ale tylko o jednej dzidzi niech przywyknie do tej wiadomości a później powiemy o bliźniakach. Czuję się dobrze wyniki super i tarczycowe wracają do normy ale nadal mam brać tabletki, kończę również ostatnie opakowanie lutki. teraz czekamy na kolejną wizytę 1 sierpnia. Kochane pojawił się już mały brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) Ja dzisiaj kawkę herbatkę i soczek daję :) tortu nie mam ale mam pyszne ciacho rabarbarowe jak któras cheta to juz wirtualnie wysyłam :D MAMA- ale fajnie :) zabierzcie małego na usg i niech zobaczy ze nie jedno a dwoje rodzeństwa bedzie miał :) LU-życze by nic cię nie bolało i byś mogła szybciorem uszczęśliwiac dzieciaczków❤️ IZA- słonka , słonka, słonka urlopowiczko nasza :D bawcie się dobrze:D BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I NIE OBECNYCH PAŃ 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po 2-tygodniowej labie urlopowej :-) Wróciłam do Was :) Idę poczytać co naskrobałyście podczas mojej nieobecności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Kochana super! to kiedy wyjeżdżacie? Lu Kochana dużo zdrówka!!! tak się cieszę że przylatują twoi rodzice. Iza Kochana a Wy już pewnie wypoczywacie, życzę dużo słoneczka i "upojnych nocy" Evika Kochana twój talent jest wielki i proszę Cię walcz o to żeby twoja pasja była twoją pracą która da Ci wiele satysfakcji a ja zamawiam sesję brzuszkową!!! Kropka Kochana mam nadzieję że jesteś już zdrowa i dzieciaczki też, ta pogoda sprzyja raz upał na zmianę z zimnem i deszczem, mam nadzieję że nie miałaś konsekwencji po starciu z klientem. Dzięki za słowa otuchy i pytałaś o reakcję męża oczywiście duma i że wszystko będzie dobrze mam wielkie wsparcie w m a w ciąży jestem królową i dobrze mi z tym wiecie o czym mówię! Nuska Kochana jak minęła operacja OSA!!! Fajnie zorganizowaliście wyjazd do kina kolejny raz podkradam pomysł tym razem przejazd pociągiem dla mojego synka pociągi to wielka rzecz i będzie szczęśliwy myślimy o takiej godzinnej podróży do najbliższego miasta tam obiadek i lody i powrót. Chorzów to moje marzenie z dzieciństwa mój mąż był jako dziecko i super to wspomina może kiedyś się wybierzemy. Kisa Kochana pisz pisz jak to wszystko wyglądało!!! Nike Dużo zdrówka dla dzieciaczków i wierzę że wyjazd nad jezioro to tylko kwestia czasu. Magdalena Kochana co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- witaj kochana jak tam po urlopowaniu :) MAMA- my 14.08 dopiero ...:O ale 13 ( sobota) nie chcemy jechac bo to zmiana turnusów zawsze no i korki więc padło na 14 oby tylko nie padało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×