Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam ;) Kawkę na rozruch stawiam. Anetka gratuluje większego mieszkania;) Pisz jak się urządzicie koniecznie. Po wywiadówce z deczka mi ciśnienie się podniosło. W szkole mamy wyjazdy na basen raz w tygodniu. W pierwszej klasie mój nie chciał , ale pod koniec zdeklarował chęć wyjazdów od drugiej klasy. Pani na końcu roku prosiła o szybkie deklaracje , że liczy się kolejność zgłoszeń. Oczywiście zgłosiłam od razu. A okazało się że kwalifikują się dzieci tylko te które jeździły w zeszłym roku i pierwszoklasiści. Syn na liście rezerwowej czyli jak ktoś nie pojedzie to dzwonią dzień wcześniej. Od razu mówię że gdzie sprawiedliwość?Dzieci z pierwszej klasy automatycznie mają znowu pierwszeństwo za rok. A my dalej rezerwowi. Zastanawiam się czy w tej sprawie nie zadzwonić do kuratorium , bo skoro tylu chętnych to szkoła powinna dostosować się do potrzeb. Co do dodatkowej godziny , to nawet z nią nie gadałam, sama będę z nim poszerzała wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July dużo zdrówka ;) No z małej jest śpioszek. Jeszcze wygraliśmy walkę z cumlem ;) Nie używała cumla tylko jak zasypiała. A miałam dwa identyczne z czego jeden został przegryziony. Zaryzykowałam i jeden ucięłam nożyczkami i mówię jej o mumuś się zepsuł.... Troszku płakała ale potem stwierdziła że trzeba kupić w sklepie.;) Ja jej tłumacze ze ona już jest dziewczynka a że tylko dzidziusie małą mumusie.I mamy chyba 5 dzień bez....;) Jak usypia to pyta , ja mówię że zepsuty ona ze kupić i koniec tematu. Butelkę też w odstawkę bo ładnie pije z kubka albo przez rurke. Ja czekam na zmiany w rządzie z obniżeniem wieku zerówkowego. Może zanim dośka pójdzie do zerówki będzie mogła iśc jako 6 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja mam dzisiaj trochę latania po mieście i właśnie wpadłam do domku na kawkę :) Przesyłam wam pozdrowionka od KISY❤️ ale z pracy nie może pisać :( ale niebawem kliknie :) co do mojej kiecki na wesele to ta atłasowa wstążka odpada :(:O:( bo się skubana ślizga :( ale miałam kieckę bąbke która kiedys kupiłam z 3 lata temu i ona miała pasek materiałowy taki srebrny ale metaliczny więc z niej zrobię pasek i gdzie sa cienkie ramiączka zrobię z niej też takie grubsze by stanik włożyć bo na moje cycki inaczej się nie da :) i teraz się zastanawiam czy te czarne kryształki też naszywać:O jak myślicie ?! w sumie może troche smutno będzie bo tak czarno ze wstawkami srebra metalicznego ale z drugiej strony wieczorowo jak by nie patrzeć :O a wy co myślicie ? NUSKA- o basen walcz :) u nas wszyscy drugoklasiści maja finansowany :) i obowiązkowy dowiedz się w kuratorium albo w gminie jak jest u was :) i chyba dobrze zrobiłaś ż ego na dodatkowe zajęcia nie zapisałaś bo to zawsze dodatkowa godz spędzona w szkole a sama po przez zabawę możesz lepiej go nauczyć np. tabliczki mnożenia :) IZA- tulę mocno ❤️ ANETKA- no proszę jaka niespodzianka :) nic sie łobuzico nie chwaliłaś że mieszkanko zmieniacie :) jak już się urządzisz to pisz koniecznie co i jak u Was:) A co do fioletowego koloru to wszystko zależy jaki odcień i czy pomieszczenie jest jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA, KROPKA - wiadomości do was nie przechodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać kobitki bo kawką częstuję :D("""""")o:D\_/>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł u nas w pracy nowy ekspres do kawuchy i innych przyjemności - zatem popijam sobie gorącą czekoladę! Piątek czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- to ja czekoladę proszę :D kurcze zimno dzisiaj u nas co nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano może i zimno chociaż ja nie poczułam za bardzo - wiesz ja od rana na wysokich obrotach i tak naprawdę pierwszy oddech łapię w pracy a tak zanim obudzę, nakarmię, ubiorę i odwiozę zosię do mamy to już jestem zmachana na maksa :) Ale ponoć weekend ma być ładny, ciepły i słoneczny...i to ponoć ostatni taki weekend przed jesienią :-( - i tak się zastanawiam kiedy my sie wreszcie spotkamy mAAm... Wstawać śpiochy - szkoda dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- jakoś damy radę ;) daleko nie mamy :) młody ma dzisiaj festyn w szkole i mam nadzieję że się nie dorobi w taka pogodę :O NUSKA- kawka raz :)(""")O , a JULY czekolada dzisiaj częstuje :)własnie ci pisałam hihina @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwile z moim do szkoły ... Dośka normalnie jaki uparciuch.... Tylko mama , mama obsia , do m nie chce iść ... Jak robimy zakupy to koszmar. Wydaje mi się że to dlatego że właściwie 24 godziny jest ze mną . Kocham ich bardzo ale czasami uwierzcie jak po ras setny dziennie słyszę mamuuuuś to wysiadam hi hi. Potem jak małą uśpię to starszy mama.... Chyba mam syndrom ciotkowy bo jakaś rozdrażniona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- jak to moja psiapsiuła mówi to po pieluchowe zapalenie mózgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchy....konkretne. Ja tez nie dam rady teraz bo mała śpi to mam okazję coś zrobić. A dom mój z deczka stoi w bałaganie a krasnoludków nie widać ;) Trzeba zakasać rękawy i samemu działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu stawiam kawę na rozruch ;) Normalnie dzisiaj przyspaliśmy szybciorem kawę dopijam i zbieram małego do szkoły. Jak wrócę to mam nadzieję że będzie co czytać hi hi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA gratuluję stronki :) kawkę też chętnie złapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kochane już normalnie wysiadam. Wszystko w takim biegu. W sobotę zamiast wypoczywać , to od 9 rano do 21.30 zasuwka na maksa. Musieliśmy przerobić taki daszek , bo cześć wychodziła na okno. Rano teściu pomógł , a potem od 13 sami z m.Do tego jeszcze dzieciaki. Jeszcze parapety nie pomątowane. Do środka jeszcze nie kupione po to 100 za jeden, a tu malować trzeba , a bez parapetu się nie da....... Pocieszam się że do zimy skończymy i zimą będę leżała cyckami do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najważniejsze dośka dzisiaj kupala strzeliła sama do nocnika i 3 razy już się wysiurała (raz przez majtki) ale co tam najważniejsze że zaczyna łapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- z zapałem twojego męża to szybciej się skończy niż pierwszy śnieg spadnie :D No i wielkie GRATULACJE dla niuni :D zuch dziewczynka :D A ja własnie naszywam koraliki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja dopiero teraz usiadłam bo nie mialam jak tosia zjadla zupke i poszla spać a ja dzisiaj bylam u dermatologa od rana bo cos w głowie mi sie porobilo jakby strupy takie platy białe dostalam leki do łyania plyn do smarowania i szampon do mycia i zobaczymy czy pomoze nuska powolutku a dońka sie nauczy a jaka już duża zdjęcie boskie maam na weselicho szyjesz te koraliki do sukienki? czy coś ominęlam july:) kropka:) kikiki:) evika:) pola:) iza:) anetka:) i musze napisac bo juz nie moge wytrzymać HE JA widze ze masz coś z głową bo inaczej tego nie mozna opisać jak ci sie nudzi i nie masz co robic z czasem to zapisz sie do lekarza psychiatry moze ci pomoze chociaż nie jestem pewna czy ktoś ci wogóle pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jesteś nienormalna już raczej ci nikt nie pomoze chocbys skopiowała tysiąc wpisów totalna olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co tak pusto tu? Nadrabiam zaległości..;) mAAm- dobrze ze naszywasz koraliki bo bedą wg mnie pasowac. Te buty i torebkę z Wenecji sobie kupiłaś? Są piękne:) Wczoraj widziałam je na żywo:) Ja dziś w pracy siedzę ,mam neta wreszcie tu. O 13 30 bedzie ze mną w pracy Bartek i po pracy razem wrocimy do domu. A ze jutro on ma sprawdzian z przyrody to ja go tu pomagluję trochę;) Lecę na nk trochę poczytac i może fotki jakie wrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki kochane 🌼 POLA- super że jesteś :) mój dzisiaj ma kartkówkę z przyrody i z angielskiego i klasówkę z polaka :O A z czego Bartek ma mieć z przyrody ? no koraliki naszyłam i śmieję się że jak sroka świecić się będą hihi:D no ale wesela są dla srok hihi:D butki z zary wkładam http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-W2011/118149/418527/PATENT%2BLEATHER%2BPEEP%2BTOE a torebka czarna kopertówka z nexta :) co do butów to mam jeszcze jedne podobne tylko całe czarne skórzane też z czubem odkrytym tylko juz super rozchodzone więc jeszcze może w nich polecę :) o to ja lecę fotęcje ogladać :) MAGDALENKA- kochana szkoda nerwów :) trzeba zaakceptować że mamy pomarańczową fankę :p a swoją drogą musi być bardzo sfrustrowana i chyba nie ma znajomych albo nic innego do roboty bo trzeba być naprawdę nieźle zdesperowanym by tak no stop wklejać i kopiować czyjeś posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- na temat wesela i tego o co pytałaś napisałam na Nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu! ale ten czas leci a fotek wam jeszcze nie poslalam, ale na nk sie zasiedzialam, z mAAm pogadałam;) nuśki male pooglądalam,trampolinę podziwialam i tak zeszlo;)lecę,jeszcze trochę;) Iza- czy jestes Pani Dyrektor??:):D Evika- powodzenia na kursie. Muszę odszukac twoj blog... hmm mogę pooglądac fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×