Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość shpirti
Hej brydzia jak sie zarejestrujesz na ta strone skarbmamy to mnie poszukaj ja tam mam taki sam nick jak tutaj.Ja tam sobie wpisuje codziennie tempki i objawy śluzu a samo mi wyliczyło to czy miałam owulke i wyszlo że chyba była zreszta wczoraj bylam u gina i powiedzial że pecherzyka nie ma wiec nie wie czy byl i pekl czy go wogule nie bylo i kazal mi przyjsc na nastepny mies sprawdzic.Ja jak nigdy w tym mies miałam sluz plodny i mysle ze jak byla owulka to tak pewnie czwartek lub piatek. Sylwana mi też przykro że przyszła ta niechciana @ a ja czekam na moja prawdopodobnie zawita 8 czerwca. Leo71 witamy w gronie i też za ciebie bendziemy trzymac kciuki.A twoja mała to jest w takim wieku co moja mała ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leo w naszym gronie. Mysle, ze wszystkie znamy ten bol, kazdego miesiaca, kiedy sie nie udalo. Dlatego bardzo dobrze Cie rozumiemy.Ten topik jest szczesliwy i napewno Tobie tez sie uda : ) A kiedy masz owulke? Shpirti- dlugo mnie nie bylo, ale mialam tyle na glowie, ze szok! T ta temp. to ja sama nie wiem, bo jakos za bardzo nie spadla w czasie owulacji, takze nie wiem czy w ogole byla, chociaz robilam testy na owulke i wyszedl pozytywny. I badz tu czlowieku madry. Mysle, ze w tym m-cu nic z tego nie wyjdzie : ( Ale czekam dalej....... Shpirti jak ja bylam u gina na monitoringu, to tez bylam najpierw za wczesnie, a pozniej juz pecherzyk pekl i nic tez nie bylo widac. Jak tam Twoja tempka? Zaraz wejde na te stronke to zapisze swoja temp. Trzymam za nas wszystkie kciuki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowalam sie na tej stronie, ktora mi podalas, ale nie wiem jak to sie ten wykres robi : ( Pozniej chcialam spojrzec jak tam Twoja temp. i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja.... Shpirti-zalogowalam sie i w koncu zapisalam ten wykres. Musisz zaakceptowac moje zaproszenie, bo inaczej nie bede mogla zajrzec na Twoj wykres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
hej brydzia ja dopiero teraz jestem na kompie.Zaakceptowałam twoje zaproszenie na skarbie malucha.Ja tez nie bardzo wiem o co w tym wykresie chodzi ale sa dziewczyny tam co chetnie ci pomaga tak jak i mi bo one nie sa takie poczatkujace jak ja.Ja czesciej przebywam na tamtej stronie wiec jak co bende tam ci pisac wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej shpirti. Jak sie czujesz? U Ciebie jeszcze tylko 5dni niepewnosci. Trzymam kciuki!wiesz co,jednak jak sie zapisuje temp.na wykresie to dopiero widac roznice,bo tak w kalendarzyku to niezabardzo. Leo-a co u Ciebie? Jak tam owulka? Sylwanaaa-zajrzyj czasami.jak jest nas wiecej to jest razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej shpirti. Jak sie czujesz? U Ciebie jeszcze tylko 5dni niepewnosci. Trzymam kciuki!wiesz co,jednak jak sie zapisuje temp.na wykresie to dopiero widac roznice,bo tak w kalendarzyku to niezabardzo. Leo-a co u Ciebie? Jak tam owulka? Sylwanaaa-zajrzyj czasami.jak jest nas wiecej to jest razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze tydzien do owulacji... chociaz juz czuje hormony i zwiekszona ochote na przytulanko, zawsze tak mam, ze w dni plodne najchetniej "rzucalabym sie na wszystko, co zyje" ;) mialyscie tak kiedys? pozdrowionka dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj leo. Ja tez mialam tak kiedys ale przed owulka. A co do czego przychodzilo to nie mialam w ogole "ochoty". Trzymam kciuki. Shpirti jak tam coreczka? Widze,ze temp.super rosnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chcialam sie z wami podzielic moimi doswiadczeniami. w 2009 po 8 miesiacach staran i duphastonie udalo mi sie zajsc w ciaze i urodzic synka :) chcialam zeby synek mial rodzenstwo wiec zaczelam starania. ponad 2 lata i nic :( po tak dlugim czasie pogodzilam sie z tym ze nie moge miec wiecej dzieci i wrecz nie chcialam kolejnej ciazy az tu nagle.. jestm w ciazy :) w 11 tyg :) nie mam pojecia jak to sie stalo ale wszyscy mowia ze to psychika :) wyluzowalam, zrezygnowalam z kolejnego dziecka i pojechalam na urlop :) jesli ktoras ma problemy z zajsciem w ciaze polecam relax, odpoczynek i skierowanie mysli na cos innego a na pewno sie uda :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia nio faktycznie na wykresie widac tempke jak rosnie i maleje.U mnie od dzis zaczyna juz spadac bo w piatek czuje ze zawita wreda @.A ty kiedy masz dostac??Twój wykresik też jest ładny zobaczymy jak to dalej pujdzie.A mała zdrowa rozrabia ile wlezie.Zrobił sie z niej straszny nerwus i zaczyna gryźć i szczypać.A twoja brydzia maa jak tam?? A gdzie tam silwana ciekawe co u niej może juz zaszla i nie ma czasu. Leo to daj znac jak po owulce trzymam kciuki. Jastro ja wiem ze jak sie zacznie myslec o czyms innym nie tylko zeby zajsc to sie wtedy organizm wyluzuje i zachodzi a tak ze stresu to nie.Ja tak mialam przy ciazy mojej malej dopiero jak przestalam o tym myslec to wtedy zaszlam co bylo dla mnie kompletnym zaskoczeniem.To życze zdrowka dla ciebie i kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Spirti. Zagladalam ns Twoja temp.i chociaz lekko spadla,to mimo wszystko to jest u Ciebie nadal wyzsza temp. Takze glowa do gory! Twojej corci to tez przejdzie,bo to tylko taka faza.Ja tez musialam przez to przejsc :-( U mnie wstreciucha ma byc wtorek,sroda.Takze mam jeszcze sporo czasu.Jak anarazie objawy tak jak na@@@@@. Witaj jastro1-z ta psychika masz calkowita racje.....zeby to wszystko bylo takie proste ;-) Ja sama w tym m-cu zaczelam podobnie myslec,ze teraz jest tez dobrze,ze mam czas dla siebie,ze szybko gdzies wyskoczyc to raz dwa i juz.....To sa takie mieszane uczucia.Chyba staram sie chronic przed kolejnym rozczsrowaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia nio z ta moja tempka to troche dziwne ze jest taka wysoka.Ja narazie sie nie czuje zeby cos sie zafasolkowało nawet teraz juz mnie brzuch nie boli.Nio i nie wiem czy mam liczyc ze mam sie spodziewać po 30 czy po 34 dniach.Jak tempka bendzie taka nadal wysoka to zaryzykuje i zrobie tesciora w przyszlym tyg bo mi napewno nie wyjdzie przed dniem planowanej @.Ja na twoj wykresik tez Brydzia ciagle zagladam i u ciebie tempka tez jest wysoka.No zobaczymy co nam z tego wyjdzie.Mam nadzieje że jednak cos bendzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Shpirti. Mnie narazie tez tak pobolewa brzuch na dole,piersi bola,ze dotknac nie idzie....tak jak na@@@@@@@@@ :-( Ja Twoja temp.tez obserwuje. Jesli Tobie do planowanej nie przyjdzie (tak 14dni po owulce),to rob smialo test. Trzymam kciuki. Temp.spada tak do 3stopni dzien przed @@@@@ Ale cos czuje,ze Tobie sie udalo. Ja mam jeszcze 6dni jesli przyjdzie planowo. Tez sie u mnie zdarzalo,ze mialam cykl 34dniowy.....dlatego tez nie bardzo wiem czy brac pod uwage tylko ostatni cykl. Bo tak po owulce to mi tez wychodzi na wtorek.Shpirti trzymaj kciuki,zeby do nas ta wstreciucha przez nastepne 9m-cy nie przyszla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj temp.troszeczke wzrosla,ale to jeszcze nic nie znaczy,bo w zeszlym cyklu tez rosla,a pozniej dzien przed spadla. Jakos dzisiaj jestem nastawiona pesymistycznie do wszystkiego. W ogole to boli mnie brzuch tak jak na @@@@ I w ogole czuje sie fatalnie, chociaz do wstreciuchy jeszcze zostalo 5 dni :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemy :) Pewnie, ze jestesmy tym bolem sie nie przejmuj, o pierwsza ciaze staralam sie baaaaardzo dlugo, wlasciwie wydawala mi sie ona niemozliwa, wiec, gdy sie stalo - a pierwszym symptomem byl wlasnie bol (mam sklonnosci do poronien), to myslalam, ze cos mi jest, ze to pewnie jakies schorzenie, jako ostatnia mozliwosc wzielam pod uwage ciaze :D ja mialam owulke wczoraj, a poniewaz mielismy gosci i skonsumowalam nieco, jak to ktos powiedzial - "efektu fermentacji winogron" - olalam cala sprawe i wyszlo na to, ze dalsze starania przesunely sie o miesiac. Trzymam mocno kciuki! Glowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leo, dzieki za slowo pociechy :-) Wiesz co jajeczko zyje troszke dluzej moze gdzies tam czeka ? ;-) Z tym bolem to tak jak na @@@@@.Moja coreczka w lipcu skaczy 7lat i az wdtyd die przyznac,ale juz tak nie pamietam czy mnie brzuch bolal:-( Pamietam,ze pozniej juz mialam tylko takie plamienia. Leo a Ty skad pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Co tam u Was nowego?Jak tam staranka? Shpirti u Ciebie temp.marzenie ;-)Kiedy robisz test? Daj koniecznie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugi weekend robi swoje - u mnie kwitnie zycie rodzinne :) Ale zagladam, jak tylko moge. Jestem z Bielska-Bialej. A bol, zanim sie zorientowalam, ze to ciaza - byl wlasnie taki, jakkbym juz, juz miala zaczac krwawic, dwa razy przez ten bol udalo mi sie kupic tampony ;) Bardziej teraz ufam swoim nastrojom. Jezeli trafia mi sie ZNP, to juz wiem, ze nic z tego. Ja juz pozegnalam obecny cykl i czekam spokojnie na nastepny. Jak fajnie byloby zdazyc urodzic brata, albo siostrzyczke mojemu kochanemu kwiatuszkowi!! Czekalam na nia 15 lat, a skoro przyszla na swiat, to urodzenie kolejnego dziecka powinno byc proste :D Niestety nie mam juz za wiele czasu... Pozdrowienia dla staraczek (obu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leo. Ja tez lubie takie dluzsze weekendy z rodzina. Potem to,az mi szkoda,ze mala musi isc do szkoly. Tak sie cieszylam,ze temp.poszla bardziej do gory,a tu sie okazalo jak rano wstalam,ze mnie jakas grypa czy co rozlozyla?! Wszystko mnie tak boli,ze nawet dotknac sie nie moge. Wyslalam corcie spac do taty,a sama polozylam sie u niej w pikoju,zeby nikogo nie zarazic. Trzymam kciuki za kolejny cykl. Ten topik jest naprawde szczesliwy i nam tez sie uda. Ciekawe jak tam shpirti? Shpirti daj jakis znak ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie po nocce troszke lepiej,ale dzisiaj zauwazylam rozowy sluz,czyli w tym cyklu nic! Az sie poplakalam,bo rano mierzylam temp.i byla wysoko bez zmiany,ale to pewnie jutro juz spadnie.Juz mam dosc!!!!!!! I tez nie myslalm o dzieckj,bylam ciagle zajeta i co?Nic!!! Shpirti jak u Ciebie? Moze chociaz Tobie sie udalo? Leo,a Wy tsk dlugo staraliscie sie o niunie? Jak Ty to wytrzymalas kochana? Jastro-zajrzyj czasem. Co tsm u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie po nocce troszke lepiej,ale dzisiaj zauwazylam rozowy sluz,czyli w tym cyklu nic! Az sie poplakalam,bo rano mierzylam temp.i byla wysoko bez zmiany,ale to pewnie jutro juz spadnie.Juz mam dosc!!!!!!! I tez nie myslalm o dzieckj,bylam ciagle zajeta i co?Nic!!! Shpirti jak u Ciebie? Moze chociaz Tobie sie udalo? Leo,a Wy tsk dlugo staraliscie sie o niunie? Jak Ty to wytrzymalas kochana? Jastro-zajrzyj czasem. Co tsm u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Brydzia, przykro mi z powodu Twojego samopoczucia... coz, moze nastepnym razem sie uda. Wiesz, moze to i dobrze, ze nie zaczynasz ciazy wlasna infekcja, a do nastenej owulacji zdazysz sie wyleczyc! Wiesz, ja tez poplakalam sie robiac test dwa miesiace temu. Mialam tyle objawow, ze wlasciwie bylam pewna, a tu przykra niespodzianka. Potem pomyslalam, ze nie moge skupiac sie bardziej na zajsciu w ciaze, niz na przezywaniu posiadania coreczki. Przeciez to najwieksze szczescie juz mnie spotkalo, i to doslownie w ostatnim momencie (rodzilam majac 39 lat). Jezeli przez nastepny rok nie uda mi sie zajsc w ciaze, po prostu zrezygnuje ze staran. Nigdy nie wiadomo, co wyjdzie nam na zdrowie. Pewnie wiele prob konczy sie zaplodnieniem, a my nawet o tym nie wiemy, bo cos jest nie tak i organizm pozbywa sie wadliwych komorek. Kiedys w klinice leczenia nieplodnosci jedna doktor powiedziala mi: pani jest w szczesliwej sytuacji, bo juz byla w ciazy (przezylam kilka poronien), to znaczy, ze moze pani zajsc... gorzej byloby, gdyby ciaza nie zdazyla sie wogle. W tym swietle obie mamy spore szanse, trzeba je tylko wykorzystac! Zycze Ci szczescia nastepnym razem i duuzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo dzieki jeszcze raz za slowa otuchy. Normalnie nie naleze do pesymistka,ale czsami te czekanie poprostu mnie przerasta :'( Pewnie,ze b.sie ciesze,ze mam taka fajna core,i w doslownym tego slowa znaczeniu,codziennie dziekuje za nia Bogu. Ty bidulko tez niezle sie juz wycierpialas,co?Musisz byc niesamowicie silna kobieta. To co staramy sie dalej ;-) Fajnie,ze jestes na tym topiku. Co z Toba Shpirti? Nic sie nie odzywasz? Robilas test,bo temp.przrpiekna. U mnie pewnie jutro juz spadnie,takze @@@@@@@@ przyjdzie najpozniej w poniedzialek. A kysz ty okropna brzydulo! Lepiej nie przychod do nas przez nastepne 9m-cy.A KYSZ!A KYSZ!Zaczarowalam odrazu na nastepnx cykl.;-)ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj rano temp.spadla! Jutro znowu zawita @@@@@@@@ Tak sie zastanawiam czy dalej mierzyc te temp.,robic te testy, czy sobie poprostu odpuscic?! Doradzcid cos dziewczyny........ Nie chce zyc od cyklu do cyklu, od owulacji do owulacji.......Dzisiaj plakalam jak bobr w ramionach meza.On tez bierze juz nawet taki nsturalny lek,zeby poprawic "jakosc i ruchkiwosc zolnierzykow", ja sama tez porobilam badsnia i niby wszystko ok, a sie nie udaje. Moze zmienic ginekologa? Czy jest w ogole taka mozliwosc,ze pecherzyk jest,ale brz komorki jajowej? Shpirti,a u Ciebie trmp.spadla?bo nie moge przesunac tego wykresu u Ciebie dalej? Bardzo mi przykro,wiem co czujesz......:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej brydzia ja troszke nie miałam czasu wpdałam na kompa tylko zapisac tempke a reszte okupował mój m kompa.Zresztą mała była przeziebiona i kichała ja i smarki ciagle leciały ale ja wysmarowałam i dalm syropek i pofukałam do noska i po jednym dniu jej przeszło.Teraz ciagle leje wiec siedzimy w domu i mam czas zajrzec też co u was dziewczyny.Brydzia szkoda że znowu przylazła do ciebie ta wstręciucha @ a byłam pewna że coś u ciebie jednak bendzie.Jednak dalej trzymam za ciebie kciuki nie trać nadzieji napewno się uda.A u mnie dalej tempka 37 wiec narazie nie mam co liczyć na @ a ja już bym chciała żeby przyszła jak wogule ma zamiar przyjść żeby wkońcu zrobic ten monitoring i zobaczyć co jest nie halo.Dwa mies temu @ zrobiła mnie na szaro i przyszła po 2 tyg później pewnie i teraz tak bendzie już nie mam do niej siły. Leo za ciebie też trzymam kciuki i napewno nam wszystkim uda sie skoro jestesmy na tym szczesliwym topiku.A ty leo to mierzysz tempke czy nie?? Brydzia a jak sie czujesz lepiej juz ci ?? Teraz taka pogoda i temu chorujemy. A co tam u silwany cos nic sie nie odzywa moze juz zaszła i nie ma czasu tu zagladnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×