Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

To moze Maam połóz sie wczesniej( własciwie jzu po 22.00) jak Cie tak mocno boli, moze Ci ulzy.Biedulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo miło ja wspominam( bete) ona taki dobry duszek. Lubiłam ją, nadal lubie. Moze kiedys sie odwaze i napisze do niej na n-k:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez o niej myslę mam nadzieje że sie przełamie i kliknie :) W pierwszej chwili myslłam że KIKIKI to ona bo napisała z esie bernadeta nazywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek napisz napewno bedzie jej bardzo miło :D masz racje ż eona taki dobry duszek :) ja leżę z laptopikiem więc ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty no włąsnie mnie sie ciepło zrobiło jak kikiki to napisąła, ale zaraz poźniej skojarzyłam ze ma córke i juz mi nie pasowąło. Tak samo pomyslałam, Tez leze z kompe hehhe :P zamiast z chłopem :P Kurcze wiesz ze mam cykora przed wspołzyciem teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie przynaje bez bicia ze nawet mam sama ochote ale cykor taki ze hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie miałam juz pierwszy okres wiec zaczełam sie obserwowac , no ale kolejny przyjdzie w nastepnym miesiacu? tego nie wiem, wszystko takie na dwoje babka wrózyła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :) najwyżej dziewczyny beda miały brata hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wierz ze mój syn dzisiaj wystrzelił ni z gruszki ni z pietruszki że jak by juz musiał miec siostre to on bardzo chce by sie kaja nazywała hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz poiwem Ci ze nie zarzekam sie jesli chodzi o dzidzie trzecią . Nawet chyba bym chciała, ale poprosru nie teraz , najpierw chciałabym Martke ciut odchowac a poxnije sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kaja ładnie. Moja kolezanka z podwórka własnie urodziła córcie i ma na imie Kaja , a jej starszy brat to Konrad- ulubieniec Kingi raze chodzą grupy do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO :D ja to rozumie hihi:D Wierz kochana nim ja zaskoczę hihih:D to ty spokojnie trzeci raz swiętować II krechy bedziesz a topik nie zginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie marzyła LUIZA ale mezusiowi sie nie podoba :) bo powiedział ze beda krzyczes LUIZA DAJ LIZA hihih:D i staneło ż echyba OLGA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jakbys miała córcie, kolejna parka. Tak własciwie to mi tylko nie było dane miec parki. Tylko dwie królewny:d Ale ja tak nawet chciałam;) w domu duzo rózowego hehhheeee. Ale moze kiedys jeszce Bozia da synka o ile wogóle trzecie bedzie mi pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczyny łatwiej trudniej dla chłopaka cos znalesc syn to by Maksa chciał ale mój pies sie tak nazywał więc samo przez sie rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mnie sie takie imiona podobaja jak OLGA takie twrade jak Kinga :D Luiza faktycznie... heheh emąż ma troche racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos mi sie zdaje ż ejeszcze cię synek czeka :) A może i 2 :) bliźniakówhii:D no mi sie cora marzy ale powiem ci ż ecoraz czesciej sie łapie na tym ż echyba i drugiego chłopaka bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie tez lubię twarde imiona :D dla dziewczynki to chyba OLGA bo nam obydwojgu sie podoba ale dla chłopaka to..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Ty sie nie zapędzaj!!! Matko jedyna bliźniaki uuuuh:) Zreszta Maam nie wazne jaka płec , zeby zdrowe i szczesliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ja tak niechcacy :p nie chciałm :p tak jakos wszło :p samo hihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dooobra wybaczam :P Ale spróbuj mi sie do 500tki przystawic to :P:P Ciekawe która zgarnie hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi:D 500 jest juz zarezerwowana hihih:D przez EVIKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okejos fajnie mi sie gada ale bede chyba sie ulatniac bo za poł godzinki powinna sie Martencja obudzic na cycunia, to jeszcze sie zdaze ogarnąc w sensie wykąpac:D Ale przeciez przed nami jeszcze tyle wieczorów :) Przytulam i całuje👄 Kurde to piwo mnie nadal nęci !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×