Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teliker

Kochanka mnie opuscila i jestem zalamany jak dalej zyc.

Polecane posty

Gość teliker

Z zona seks raczej sporadycznie uprawiamy. Nie wiem jak z nia niezaspokojony wytrzymam. Od 2 lat mialem regularny seks z kochanka i bylo dobrze, dalo sie wszystko pogodzic. Jednak ona mnie zostawila i ja nie potrafie zyc bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teliker
Zalamuje mnie zycie bez seksu - to wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jest chamstwo. To moze Pan Panie Teliker powie mi jak by Pan sie czul gdyby Panska zona robila to samo co Pan.? i to są właśnie mężczyźni. i jeszcze ma Pan czelność to ogłaszać całemu światu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabbba
to zacznij poświęcać swoją energię na sex z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teliker
Zaona nic nie wiedziala, nie domyslala sie. Czego oczy nie widza tego nie zal. Bez seksu jej dobrze, ale mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby jego żona robiła to samo
to znaczy, chciała się z nim kochać, to pewnie nie tęskniłby za kochanką. Czy mogłoby tak być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się z tymi ludźmi wyrabia. ma Pan szczęście że żona tego nie wie. i jeszcze zgrywa Pan biednego zawiedzonego nastolatka którego opuściła dziewczyna i nie będzie miał jak się zaspokajać. Biedaczek... żal mi takich ludzi a jeszcze bardziej Pańskiej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabbba
to może pokaż żonie co to sex, to zacznie mieć na niego ochotę.Zafunduj jej orgazm po orgaźmie. Chyba nie jesteś w nim dobry, skoro kochanka cie opuściła i żona nie chce się seksić.Pewnie jesteś cienki w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ocenajac to faktycznie rozpal zone i z nia sie kochaj, a jesli nie to znajdz inna. Ja mam pytanie do Ciebie z innej strony, tylko odpowiedz szczerze, czy miedzy wami byl czysty uklad, mysle o tej kochance, czy moze jak to kochanka zonatego czesto czekala na Twoj rozwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
Pewne tez go zdradza skoro ona tez ne ma ochoty na sex no coz teraz ty bedziesz bez kochanki a ona napewno ma obok super faceta ktory da jej prawdziwy sex a skoro ciebie zucila to pewnie kiepski byles:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym kochnkę tak obłaskawiałes że ci dawała regularnie? Podejdź do żony tak jak do kochanki.Nie gwarantuje że za pierwszym razem się uda,bo żona może być zaskoczona twoją nagłą namiętnością.Gwarantuję że jak do żony zabierzesz się z taką ochotą jak do kochanki to napewno ci się nie oprze i opierzać nie będzie. Nudny musisz być dla żony skoro ci nie za bardzo daje.A może jakieś kwiaty,kolacyjka,parę komplementów....Żonka stanie się tygrysem tylko ją doceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teliker
miedzy mna a kochanka byl czysty uklad. ona ma tez meza. jednak wzajemne spotkania pokazaly mi jak ona bardzo potrzebuje takiego faceta jak ja. jej maz byl beznadziejny z tego co ona mowila. moja zona niestety jestesz kloda bez uczuc i zrobila sie brzydka. nie da sie tego facetowi zniesc. dlatego mialem kochanke, ona jednak z dnia na dzien odeszla, dalej jej troche powodow. jednak teraz jestem zalamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nawet rozumiem, zycie to zycie, a seks to namietnosc, zasami z zyciem nie ma nic wspolnego. To, ze Cie opuscila, to jest kolejny etap Twojego zycia, jaki bedzie nastepny sam dokonasz wyboru, wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×