Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

zabawki FurReal Friends - co myślicie?

Polecane posty

Gość kurde drogie to to
w UK te zabawki są po 10f ogólnie fajne - moja córa je lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi powiedzieć tak z doświadczenia: czy te zabawki są wytrzymałe? bo mój synek ma 2 latka i ze zwierzątkami raczej stara się obchodzić delikatnie ale i tak obawiam się czy tych zabawek poprostu nie "ukocha na śmierć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde drogie to to
może je ukochać na śmierć ;) niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde drogie to to
ale tak skojarzylam ze widzialam je po 10 f na wyprzedazy - nie wiem ile normalnie kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Irlandii takie zabawki kosztuja od ok. 20euro w gore. Za kota zaplacisz 30, za szczeniaka czy szympansiatko 50, za papuge 100, za duzego psa ktory podaje lape itp. 240 euro. A za kucyka chyba z 500;) Ogolnie sa fajne, bardzo realistyczne. Sama sie kiedys przerazilam, gdy przechodzilam obok polki z pluszakami a tu mi cos zamiauczalo, patrze, a tam kot sie rusza:D Ale takiego chodzacego kucyka sama chcialabym miec:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widszialam tego kuca w SMYKU kiedys go tam mieli na wystawie i mozna go bylo \"marchewką\" karmić :D:D wzbudzal sensacje... ja bym nie kupila i nawet nie dlatego ze kosztowal coś 2 i pol tys... ale dlatego ze musialabym jeden pokój wygospodarować na \"stajnie\" dla niego :D:D:D a akuirat nie mam ich na zbyciu :D mysle ze zabawka śliczna ale zabawa nią raczej dlugo nie potrwa- przynajmniej u mojego dziecka... u nas sprawdza sie zasada im prostrza zabawka tym lepsza bo mozna do niej wymyslić \"wlasną historie\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelerazdwatrzy
mysle ze nie powinny byc takie drogie, to nie fer ciagle zarabiac na dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jest.
a co sadzicie to takich duzych lalkach, 70 cm, ktore maja zastapic mlodsze rodzenstwo naszej pociechy? kupilybyscie cos takiego jesli dziecko upominaloby sie o braciszka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taka duza lalke ale ona mi nie zastepowala rodzenstwa byla moim dzieckiem :D:D:D uwielbialam sie nią bawic i mani tez taką kupie jak przyjdzie pora. byla o wiele fajniejsza nic jakieś baby borny i mozna ją bylo ubierac w ciuszki po malych dzieciach :D:D:D oj my z siostrą tym caly dzien potrwafilysmy sie bawić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×