Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie brzuchata

Po jakim czasie po zawarciu malzenstwa zaczynacie sie starac o dziecko?

Polecane posty

amikaa...chore dziecko moze urodzic i 20 letnia matka i 40 letnia matka, moze i sie zwieksza, ale teraz postep w medycynie jest na tyle duzy,ze duzo nieprawidlowosci mozna wykryc b.wczesnie poprzez badanie prenatalne. Moja mama w wieku 26 lat urodzila niepelnosprawna corke -moja siostre, a moja ciocia w wielku 40 lat nie miala zadnych problemow i ma zdrowego, inteligentnego syna...no coz..co ma byc to bedzie..gdybym miala sie zastanawiac nad wszystkim to bym w ogole nie urodzila dziecka, bo co jesli III wojna swiatowa wybuchne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..jeszcze jedno.Sa tez choroby genetyczne, na ktore czesciej narazone sa dzieci mlodszych matek..nie wiem, czy dobrze pamietam, ale chyba taka choroba jest zepol Turnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranitkaas
a mnie sie jednak wydaje ze po to sa robione badania zeby wlasnie wiedziec ze to ryzyko sie zwieksza. a poza tym co z tego ze pojde na badania prenatalne jak i tak juz bedzie za pozno. i co wtedy? rozumiem ze i mloda matka moze urodzic chore dziecko ale po to lekarze sie wypowiadaja na ten temat zeby teraz podwazac ich poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat, malzenstwem jestesmy 4 i wlasnie urodzila sie nam dzidzia. na poczatku nie planowalismy ciazy dlugo, bo chcielismy sie zabrac za budowe domu i nacieszyc sie soba ale przyszedl taki moment, ze nie chcielismy juz czekac, poza tym zima tego roku byla mrozna a to sprzyjalo "grzaniu" sie w lozeczku no i efekt byl natychmiastowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki trochę. ile dzieci planujecie mieć? Bo my to myśleliśmy o tym żeby mieć trójkę w przyszłości. Ale to wszystko może jeszcze się zmienić i zależy od tego jak będziemy sobie radzić z wychowaniem dzieci i finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 ja bym bardzo też chciała mieć trójkę, jak tylko będziemy mieć warunki i może po kilku latach takiego rodzynka :) żeby cały czas mieć pociechę w domu :) no ale to tylko marzenia... koleżanki i tak mi mówią że po pierwszym będę mówić: może kiedyś będziemy mieli drugie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcemy mieć jednego potomka, chociaż nie ukrywam, że na razie mi do tego niespieszno. o dziecko zaczniemy się starać w okolicach trzydziestki, no chyba, że wcześniej odezwie się we mnie instynkt. na razie go brak, a po ostatnich wakacjach stwierdzam z całą stanowczością, że dzieci nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MY mamy slub 4.10.2008
i zaraz po ślubie bierzemy sie do roboty:-)) Jesteśmy juz ze sobą 6 lat i postanowiliśmy w końcu się pobrać i pomyśleć o dziecku,tym bardziej,że nie jesteśmy juz młodzi,ja 27 a narzeczony 33 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki drogie
co to wogóle za pytanie? Będziesz się starać o dziecko wtedy kiedy poczujesz że chcesz być matką , zaskakujecie mie tym że wasze życie odbywa się według jakiegoś planu, niektórzy tu je nawet wypunktowali, z doświadczenia wiem że jak się coś planuje to przeważnie wszystko szlak trafia ale mówię tu o mniej poważnych planach, także żebyście się nie przeliczyły, trochę więcej spontaniczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami dobrze planowac
ja zawsze chcialam miec dziecko, od kiedy tylko pamietam, i powiedzmy, ze jak poczulam w sobie instynkt macierzynski w wieku 18 lat to powinam od razu majstrowac malucha?? nie majac odpowiednich warunkow, meza, czy nawet chlopaka?? ja wolalam poczekac, wyjsc za maz i dopiero teraz starac sie o bobasa. odpowiadajac na glowne pytanie: my zaczelismy starac sie o maluszka kilka miesiecy przed slubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkab
jestemy 3 miesiace po slubie i sie staramy:) narazie brak efektow, ale to dopiero 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez chcialabym juz po slubie zaczac starania ale najpierw chcialam poleciec w grudniu na nasza podroz poslubna i nie chce sie martwic ze bede miala codziennie mdlosci i nie skorzystac z tych wszystkich smakolykow i darmowych drinkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
chcemy jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×