Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Zawsze uprawiam sex na pierwszej randce

Polecane posty

Gość Juliettaa
kosmetic -> nawet nie mogłam się oddać osobom, ktorym na mnie zalezalo, ktorych bardzo lubilam i ufalam, ale brak uczucia z mojej strony wystarczył. Łatwo jest osądzać, ale czasem czuję wręcz despercję :o Czuję, ze mam temperament, ale jestem niesmiala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ty przecież robaczku nie potrafisz dobrze traktować kobiet W łóżku żadna nie narzeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijajac moje straszenie na zamku i erotomana gawedziarza :P Mnie to nie dziwi ,nie szokuje,tylko zasmuca fakt ,ze ludzie przestali wierzyc w wyzsze uczucia.Spotykanie sie tylko na seks to zaspokojenie tylko swoich potrzeb.Jest to jakieś wyjscie nie przecze. Zazdroszcze tylko facetom jednego, ze ten który tak postępuje nie zostanie zwyzywany zaszufladkowany,ot ktoś powie---\'\'facet sie chce wyszumieć\'\'natomiast kobieta...o taka to naprawde musi byc pewna ze wie co robi i że chce związku bez zobowiazań... Teraz nawet dziewice pierwszy swój raz chcą przezyć z kimś doświadczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Muszę kończyć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Czuję, ze mam temperament, ale jestem niesmiala.... Jak jeszcze do szkoły chodziłem, to mi się takie podobały. Pierwsze doświadczenia sexualne, ten rumieniec na twarzy, to zakłopotanie w oczach jak sie rozebrały... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Spotykanie sie tylko na seks to zaspokojenie tylko swoich potrzeb Co w tym złego niby? Skoro to świadomy wybór, to nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Camp Nou - jeszcze tu jesteś? Zamiast być już na kolejnej randce? :D Tyle kobiet, a doba taka krótka ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to ja
campuś, czy ty gdzieś pisałeś, że masz 17 lat???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
">> Spotykanie sie tylko na seks to zaspokojenie tylko swoich potrzeb Co w tym złego niby? Skoro to świadomy wybór, to nie ma w tym nic złego." Hmm ... może i nic złego, ale widać wyraźnie, że na wyżyny umysłowe się nie wzbijasz ... Skoro kierują Tobą instynkty zwierzęce głównie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>może i nic złego, ale widać wyraźnie, że na wyżyny umysłowe się nie wzbijasz ... Skoro kierują Tobą instynkty zwierzęce głównie Ale co ma wzbijanie się na wyżyny intelektualne (bo pewnie to miałaś na myśli ;) ) z uprawianiem przygodnego sexu??? :o Jak mam potrzebe porozmawiania o greckiej filozofii, francuskiej motoryzacji, czy afrykańskim kryzysie gospodarczym, to spotykam się przy piwie z kolegami i prowadzimy dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp to nic złego,tylko ze ja sie juz tym zmęczyłam Jesteś stara, to wiele rzeczy cie już męczy :classic_cool: My, młodzi, inaczej do tego tematu podchodzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Hmm .. a tyle ma wspólnego, że jak się więcej kopuluje, to mniej się jest twórczym ... :P Zuzywasz czas i energię na kopulacje zamiast na wielkie rzeczy ... :P Hmm ... a propo filozofii .. znalazłam odpowiedniego rozmówcę? :) Ja osobiście wielbię Sokratesa ... A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulajmnie
a po co się tym chwalisz? nie rozumiem, prowokujesz, dodajesz sobie animuszu czy coś innego? bo skoro taki super jesteś to nie ma potrzeby się reklamować ;P czy może szukasz chętnych?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> tyle ma wspólnego, że jak się więcej kopuluje, to mniej się jest twórczym ... Zuzywasz czas i energię na kopulacje zamiast na wielkie rzeczy ... :o nie widze zwiazku, kilka randek nie jest w stanie tak mnie zafrapować, zebym nie miał czasu na inne rzeczy >>Hmm ... a propo filozofii .. znalazłam odpowiedniego rozmówcę? Ja osobiście wielbię Sokratesa ... A TY? Nie jestem filozofem ;) Kiedyś lubiłem Schopenhauera 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp masz racje.Jestem za stara na takie rzeczy..Przez moje wyzwolenie przeoczyłam paru naprawde spoko gości...i mnie szlag trafia z tego powodu. Oczywiście bede łazic na durne randki,ale juz nie bede za ;;bardzo wyzwolona''dam szanse facetom by troche popracowali głową by użyć główki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a po co się tym chwalisz Nie chwalę się. Jesteśmy na forum erotycznym, więc ten temat jest zgodny z tematyką forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Schopenhauer? Nie żartuj! :( ten zgryźliwy pesymista? :O A kopulacje z twórczością mają wiele wspólnego ... Wystarczy spojrzeć w przeszłość .. I badania tego dowodzą .. Zresztą teraz też to widać ... Wystarczy się rozejrzeć .. :O I pisał nawet o tym np. Tołstoj .. I jest też wiadome, że skoro więcej poświęca się czasu na potrzeby niższego rzędu, to mniej można tym z wyższego rzędu ... Przecież to logiczne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
A jeszcze co do Shopenhauera, to co Ci się tak podoba w jego filozofii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×