Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Zawsze uprawiam sex na pierwszej randce

Polecane posty

Gość nie łatwa dziewczynka
po spotkaniu ze mną nie mógłbyś tak pomyśleć-bo powiedzieć zawsze mozesz.Nie do udowodnienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ładny chłopczyk
po spotkaniu ze mną byś nie musiał myśleć-bo byś musiał poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> po spotkaniu ze mną nie mógłbyś tak pomyśleć Z całą pewnością byś mi się nie oparła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Z całą pewnością to moge powiedzieć, że istnieją 2 pewne rzeczy na świecie--podatki i śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dotyczy wszystkich ludzi. Wyjątkowi, tacy jak Ja, dodatkowo ZAWSZE na pierwszej randce uprawiają sex. Po prostu jeszcze nie zdarzyło się tak, żeby któraś potrafiła mi odmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Gdybyś się ze mną spotkał, doznał byś zapewne tego Pierwszego razu--bez seksu. Na czym polega Twoja wyjątkowość?Potrafisz w 2 zdaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
promessa--w pierwszej kolejnosci REALISTKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Gdybyś się ze mną spotkał, doznał byś zapewne tego Pierwszego razu--bez seksu. Dlaczego zakładasz, ze byś mi się oparła? Sex ma sprawiać ludziom przyjemność, po co tworzyć jakieś wymyślone granice, że prześpie się z tobą, ale np po 3 randkach dopiero :o to głupie. >>Na czym polega Twoja wyjątkowość?Potrafisz w 2 zdaniach? Jestem szarmancki, mam nienaganne maniery, wysoką kulturę, traktuję kobiety jak boginie, mówię im to co chcą słyszęć używając do tego odpowiednich słów, sztuczek i body language a także wprowadzam odpowiednią atmosferę sprzyjającą zbliżeniom. Mam takie poczucie humoru, które podoba się kobitom, jestem empatyczny w stosunku do nich. Plus troche aktorstwa i nie zdarzyło się jeszcze, zeby któraś mi się nie oddała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu sritu
mozesz byc sobie wyjatkowy,ale jak nie bedziesz pociagal kobiety, nie mam bata, nie odda Ci sie. Spotkalam takiego kiedys....niby przystojny,szarmancki,dowcipny...no marzenie kobiet...a mnie cholera sie nie podobal....jak sobie pomyslalam,ze moglabym go calowac, to brrrrr....no sorry, nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uprawialam na pierwszej
randce ... tak mu sie spodobalo ze sie ze mna ozenil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou ----> jeśli ci to wystarcza....to fajnie...jeśli tym kobietom też to wystarcza to też fajnie....fajne macie zycie...tylko uważaj jak robisz....byś później nie musiał robić jak uważasz...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Moze dlatego, że jestem w związku....Zatem nawet do tych 3 o których piszesz by nie doszło... Wymienione przez Ciebie walory--to standard wsród osób z którymi mam przyjemnosć obcować. Ja pytam o TE wyjątkowe o których wspominałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mozesz byc sobie wyjatkowy,ale jak nie bedziesz pociagal kobiety, nie mam bata, nie odda Ci sie Zgodze się, to prawda. Ale widocznie ja trafiam na takie, którym się podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jeśli ci to wystarcza....to fajnie...jeśli tym kobietom też to wystarcza to też fajnie....fajne macie zycie...tylko uważaj jak robisz....byś później nie musiał robić jak uważasz... No risk, no fun :classic_cool: Ja zawsze używam zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Moze dlatego, że jestem w związku....Zatem nawet do tych 3 o których piszesz by nie doszło... Ale do pierwszej już tak? :o >>Ja pytam o TE wyjątkowe o których wspominałeś. Nie wiem, widocznie mój sposób bycia jest na tyle pociągający, że nie potrafią mi odmówić. Ja nigdy nie pytam ani nie wnikam, dlaczego ze mną sypiają. Ot tak po prostu jest i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou --------------> nie wierzysz, że on ją chciał po tym pierwszym razie na pierwszej randce? to co Ty zony w ten sposób nie szukasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Tak do pierwszej by doszło. Dlaczego mam sobie odmawiać takiej przyjemnosci jak spotkanie "kobiecego IDEAŁU". Dałbyś autograf z fotą i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tak do pierwszej by doszło. Masz chłopaka, a umawiasz się na randki z innymi? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lansuj sie tutaj
camp. I tak każdy wie, ze jesteś starym, zramolałym dziadem. ale przynajmniej fantazjowac umiesz.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> I tak każdy wie, ze jesteś starym, zramolałym dziadem Błąd :D Mam 17 lat i jestem prawiczkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×