Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkowa2

nadczynnosc tarczycy ciaza, porod....

Polecane posty

Gość majkowa2

dziewczyny ktora z was urodzila, badz jest w ciazy i cierpi na nadczynnosc?ja wlasnie mam nadczynnosc i nastarszyli mnie przelomem tarczycowym. strasznie sie boje, sama juz nie wiem kt forma porodu jest lepsza dla mnie, czy cesarka czy naturlanie. okulistka moja radzi mi zeby przez cesarke a ginekolog straszny przelomem tarczycyowym i ze lepiej naturalnie. napiszcie mamusie ktore to przechodzilyscie czy wszytsko u was bylo ok po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszła teraz nadczynność tarczycy jestem w 14 tyg ciąży bliźniaczej. Na początku miałam niedoczynnośc z która długo walczyłam przed ciążą, a teraz wszystko sie poprzewracało, zadzwonili do mnie z laboratorium, ze wyniki sa grubo ponad norme no i dostałam lek thyrosan i biore go 2x1. Nikt mnie na razie nie straszył, wiem, ze niedoczynnosc jest groźniejsza w ciąży. Mnie prawdopodobnie i tak czeka cesarka, bo jakos niewyobrażam sobie podwójnego porodu. Glowa do góry, leć do endokrynologa on cos poradzi. musisz byc pod jego stalą opieka a wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkowa2
belucci jestem pod opieka endokrynologa, caly czas bralam thyrozol teraz od tygodnia mam odtsawiony bo wyniki na razie dobre. a skad jestes? ja obecnie jestem w IRL i sama juz nie wiem czy decydowac sie na porod tutaj czy wracac do PL. a ja w polsce to nie wiem ale zastanwiam sie nad szpitalem albow poznaniu jakims albo we wrocku. teraz jestem w 22 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam niedaleko Warszawy, nie wiem jak jest w Irlandii, musisz sama podjąć decyzje, ale ja chyba wróciłabym do Polski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×