Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Kate_

18.08.2008 START - SZUKAM ZAWZIĘTYCH DWUDZIESTOLATEK!!! ZAPRASZAM!!!!

Polecane posty

Gość Moni88
nie mo moze sie nie rozpadl jeszcze:) ja sie na razie trzymam diety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dietę zawiesiłam odkąd przyjechałam do Polski. Byłam w \"teściową\" na zakupach, kupiłam sobie ubranka, załamałam się że jestem gruba jak wieprz ale jak jestem ubrana nie jest najgorzej. Chodzę do solarium dla przyjemności i szykuję do wesela, na którym mam być świadkową :D Nie mam pojęcia o świadkowaniu ale co tam :P:P Grunt to zdrowie - każdy kebab Ci to powie :P:P Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
Ty przynajmniej masz ochote sie fajnie ubrac, ja za to chodze ostatnio w starych ciuchach bo tylko w taskie sie mieszcze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
chudnijmy razem dalej!!!:) gdzie sie dziewczyny podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zabiegana ostatnio na maksa, nie mam czasu na net ale trwam cały czas w postanowieniu, z drobnymi grzeszkami :P Ale po prostu świętuje powrót do Polski :) Więcej czasu powinnam mieć w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
o odezwal sie ktos:D:D topic gdzies zanika i nie chce mi sie go zwykle szukac:) jak tylko widze to cos napisze. trzymalam diete ostro przez tydzien, spodnie jakby luzniejsze ale wczoraj sobie pofolgowalam...od dzisiaj znowu rygor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
o dobra dobra, jestem za:)) moze w koncu kiedys sie zwaze i napisze cos o efektavh:) a Wy dziewczyny wazycie sie cos? pamietacie o naszej tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×