Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Kate_

18.08.2008 START - SZUKAM ZAWZIĘTYCH DWUDZIESTOLATEK!!! ZAPRASZAM!!!!

Polecane posty

dolaczam sie do tabelki :) JUPI!!! u mnie w tym tygodniu 2 kilo mniej YE YE YE YEEEE i pewnie z reszte bedzie coraz gorzej gubic, ale 2 kilo na tydzien by mi w zupelnosci starczylo ;P NICK............WIEK...WZROST.....BYLO.....JEST....UBYŁO .....BEDZIE m-o-n-i-a........24........167.........66,6......65,5 .....1,1............54 _Kate_...........24........172.........71.........68.. .....3..............55 Poziomkowa.....21.......183.........97.........94....... .3.............70 noSweets........20........170.........71.........69... ....2..............55 motylek86.......22........163.........56.........55,5 .....0,5...........46 Moni88...........20........160.........55.........49,5. ....5,5...........43 nelke.............25........160.........58.........57 .......1..............52 kiti28.............28........166.........60,7......59,5. .....1,2..........54 bababszki.......22........165..........59.........57........2.............53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wybaczcie, że tak rzadko tu bywam, ostatnio mam niestety mało czasu w tygodniu, ale o poniedziałkowym ważeniu pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek 01.09.2008r ważenie nr 2 :) NICK............WIEK...WZROST.....BYLO.....JEST....UBYŁO .....BEDZIE m-o-n-i-a........24........167.........66,6......65 .....1,6............54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie jasne :)WITAM!!!! ja dzis choleka dobre risotto zrobilam i \'troche\' za duzo mi sie zjadlo, ale w planach mam bieganie :) mam nadzieje, ze uda sie zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
nawet nie wiecie c zrobilam!! 2 dni obzarstwa! totalna porazka... nie staje jutro na wage - nie bede sie dobijac. za to kupilam dzisiaj l-karnityne, serum wyszczuplajace eveline i garnier roll-on na cellulit. od jutra planuje codziennie biegac lub jezdzic na roqerku jak za starych dobrych czasow::) jutro rano łykam l-karnitynke, robie peeling, nakladam serum, zawijam sie szczelnie w folie i ide w tym biegac o 7 rano:)) haha mam nadzieje ze nie spotkam na swej drodze zbyt wielu ludzi. ubieram luzny dresior to moze folia niebedzie widoczna:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni88-niezly plan he he, ale powiedz jak to zrobilas, ze schudlas 5,5 kilo w 2 tygodnie?????? odobalby mi sie taki wynik... :) ja dzis tez bylam biegac, jezeli mozna to nazwac bieganiem, to bylo raczej pol godzinnkie naprzemiennego marszu i truchtu. Moja kondycja jezeli chodzi o bieganie jest mega beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze pusciutko tu. a ja sie pochwale :) od rana pol godzinki rowerku i godzinka basenu, nie czesto zdarza mi sie przymusic do czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
na poczatku to pewnie wodaze mnie uszla i wszystko co mialam w zoladku, bo wtedy na poczatku wazylam sie z pewnym zoladkiem. a w 2.tygodniu przeprowadzalam diete 10-dniowa. ale nie wiem co jest grane, waga spada a w cm nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Je ostatnio choruję troszeczkę :( Poza tym wczoraj system cały padł mi w kompie i dopiero dzisiaj po południu udało się wszystko naprawić. Moja dieta obfituje wczoraj i dziś w pizze z Lidla :-/ Czuję się fatalnie, mam nadzieje że to nie ptasia grypa :-) A tu się puściutko zrobiło :( Topik jak ja - chyba choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, ja sie tez obzeram ostatnio :( twarozek z pomidorem, ogorkiem, szczypiorkiem i do tego ciemny chleb z maselkiem. albo bez chleba.. wiem ze to marna usprawiedliwienie, ale nie potrafie sie opanowac z tym jedzeniem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram nie obżerać tylko wczoraj i dziś po malej pizzy wpierniczyłam :D Staram się ćwiczyć codziennie, smaruje się mazidłami, pożeram karnitynę i trzymam dietę ino mnie wkurza wtedy wszystko... Ehhh, pamiętam czasy jak przeprowadzałam sobie kilkunastodniowe głodówki, Boże, ja nie wiem skąd ja miałam tyle samozaparcia i siły wtedy, nie wiem, człowiek był młody i silny czy jak??!!! Depresja starcza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily na cwiczenia :( ogolnie to na nic nie mam sily :( a ta karnityne to gdzie kupujesz? i mozna ja przy laktacji uzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja tez wczoraj nawalilam... a tak ladnie zaczelam dzien-basen, rower, a skonczylam- ciastka i makaron z sosem. Tez mi ciezko z tym zarciem, ja potrafie naprawde duuuuuuuuuuuuuzo zjesc i ograniczanie sie zjedzeniem to dla mnie nei lada wyzwanie. Pogoda dzis beznadziejna, nawet na basen nei chce mi sie isc, a mialam postanowienie codziennie chodzic. ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
pusciutko tutaj:) dzisiaj nie zjadlam na szczescie duzo ale dlatego ze planuje jutro dzien postny. kiedys robilam np. takie tygodniowe ale teraz nie daje rady. stac mnie tylko na 1- lub 2-dniowe.:( ja mam tak na zmiane - albo potrafie sie obzerac tak jak ostatnio albo ograniczac sie do minimu. ze skrajnosci w skrajnosc ehhh... pociesza mnie jedynie to - ze z tygodnia na tydzien waga pokazuje mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!ja też chcę schudną ale szczerze mówiąc nigdy nie stosowałam żadnych diet i nie wiem co jak bedzie dobra...poradzcie...chcialabym schudnac 5-6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto tu dziewczyny a ja wsparacia potrzebuje, bo jak Was nie ma to zaczynam tyc... MEGUsia-ja chyba sie do radzenia nei nadaje bo z tymi dietami to mi zawsze ciezko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie uciekly? eee najwyzej sama od czasu do czasu cos napisze :) Mi skoczyla waga do gory, masakra, to na pewno przez wczorajszy dzien. I kolejny wniosek, lepiej nie wazyc sie codziennie. Trudno, co zrobic, dzis zaostrzam diete na tak dlugo jak sie da :) he he bo w koncu nie moge na diecie przytyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciagle odchudzam :) i mam nadzieje, ze w tym tygodniu znowu spadna 2 kilo, nie duzo ale mam :) ale mysle, ze jeszcze z 2 dni o oglosze topik za umarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
nie oglaszaj za umarly:( ja caly czas sie odchudzam :D dzisiaj byly rozne suroweczki mniam:) ale sie najadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! bylam na wakacjach w hiszpanii i utylam:( wskakuje dzis na SB:( no coz:( rok szkoplny sie zbliza, wesela przjaciolek... ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest zawsze. wszytskie sie napalaja na odchudzanie a tak naprawde to kazdy topic pada po tygdniu:( po prostu przestaja sie odchudzac, albo zakladaja nowe topici pod innmi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tak Was chcialam tylko zmobilizowac:) Nelke-w Hiszpani?? WOW! TO sie pewnie super opalilas. A duzo przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelke-nie wkurzaj sie niop, tak napisalam bo sama wkurzona bylam, ze sama ze soba pisze. A w koncu w temacie bylo-zawzietych dwudziestolatek, a wszystkie pouciekaly. Moni88-a jak tam Twoja dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.5 kg:( ale bede walczyc:) dzis rolki, jutro 2 fitnessy, PS koko jumbo i do przodu ;P skad jestescie dziewczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
dietka jakos idzie, raz lepiej raz gorzej. nie wytrzymalam wczoraj z 1 kielbaska z grill, byly niestety 2:( ale trudno - bylo, minęło:) teraz trzeba sie wziac w garsc, ostatnio zabralam sie za sport, łykam l-karnitynke i biegam lub jezdze na rowerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×