Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Kate_

18.08.2008 START - SZUKAM ZAWZIĘTYCH DWUDZIESTOLATEK!!! ZAPRASZAM!!!!

Polecane posty

ivette86-ja bym bardzo chciala miec juz taka wage jak Ty . :( w tabelce jestes jakos motylek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Zjadłam właśnie swój pierwszy i ostatni posiłek - dwa niewielkie kotlety z piersi kurczaka w panierce (ohhh jakie to było pyszne), ziemniaczki i surówka z ogórków, pomidorów z cebulką, solą, pieprzem.... Ehhh - dużo tego jak na moją dietkę, ale coż ja mogę poradzić jak ja jestem taki łakomczuch :( Jednak mam jeszcze orbitka (na razie nikt go nie chce kupić :P ), więc śmigam na nim codziennie wspomagając się karnityną, a potem jeszcze ćwiczonka na nogi, pupe, potem wsmarowuje rozmaite kremy, mam ich chyba 5 opakowań różnych silnych koncentratów na tłuszczyk i cellulit - także mam nadzieję, iż do wesela zdąże chociaż jeden rozmiar zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe - kolejną nowinkę techniczną testuję :D nasmarowałam uda, pupe, brzuch i talię koncentratem wyszczuplającym - i owinęłam się folią :P wyglądam jak kurczak w lodówce :P Podobno można się przez takie eksperymenty nabawić odparzeń :( Ale podobno też można zgubić 7 centymetrów w 2 tygodnie :D Mi wystarczy 7 przez miesiąc :P Robi też tak któraś z Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to -----------
hej,tez chcę się przyłączyć ,mam 18lat ,1170 i ważę 59kg ,marzy mi się 55.teraz będę chodziła do szkoły i niestety mam tak,ze jak wracam to odpoczywam i jem ,a tak to przed szkołą kanapkę ,czasem coś w szkole ,ale jak wróce do domu to jem cos szybkiego,a moja mama jak robi obiad to jest tak na 16-17,więc późno;/ Wiem ,ze jem o złych porach i muszę to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę :) U nas pustki przy niedzieli, ale może kiedyś będzie gwarniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
Kate -pierwszy i ostatni posiłek to troche niezdrowe, lepiej jeśśzęsto ale w małych ilościach, mnie też nie zawsze wychodzi, ale w ten sposób najzdrowiej schudnąć , jak chcesz mogłabym podac Ci przykładową taką dietę, bo mam kilka z których kiedyś korzystałam moja znajoma i one sa naprawde dobre, mają od 100 do 1200 kcal, i naprawde można się najeść, je się mniej więcej co 3 godziny, ja tez staram się tak jeść;) im wolniej chudniemy tym zdrowiej i nie musimy sie obawiać o jakiś ogormny efekt jojo, bo w taki sposób można długo pociągnąć, to właściwie sposób odżywiana na całe życie ale jak już osiągniemy wymarzoną wagę to możemy zwiększać ilośc spożywanych kalorii, stopniowo z ttyogodnia na tydzień, żeby organizm sie przyzwyczaił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, możesz podać dietki :) Tylko ja sobie sama wymyślam z tego co mam do jedzenia ;) A i nie chce dużo jeść bo chciałabym do wesela 4go października schudnąć chociaż o rozmiar a może dam radę więcej :) Moja przyjaciółka ślubuje miłość i wierność (?-w jej przypadku to ja nie wiem jak to będzie w tej kwestii :P ) a mnie się marzy suknia czadowa, tak jak np ta: http://allegro.pl/item428669430_mona_9_kultowa_suknia_wieczorowa_czerwona_r_38.html :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
o rozmiar da się chudnąć w miesiąc , na pewno na zdrowej diecie;) to by było ok 4kg, albo 5 jeśli dobrze pójdzie;) wystarczy nie jeść po 18, jeśli dopalby glod to cos lekkiego np. omidory z ogorkiem i jogurtem naturalnym, ja kiedys jak robilam tak prez ok 2 tygodnie to czulam sie o niebo lzejsza;) dieta nr1;d;d 1 posiłek: pasta(1 jajko gotowane na twardo utarte z twaroźkiem)150 g - to będzie ok 180 kcal, najlepeij taki twaróg biały lekki , na 100 g ma chyba ok 96 kcal;) do tego kefir(100 g) ja akurat nie lubie wiec po prostu nie jem wtedy kefiru 2 posiłek: sałatka(1/2 jabłka, 1/2 pomarańczy, płatki kukurydziane ja bym dodała ok 2 łyżek i jogurt naturalny 100g( razme jakos ok 240 kcal albo i mniej) 3 posiłek: ryba gotowana w warzywach 100g ryż biały 1/2 torebki(50 g) (z 300 kcal ale to obiad);) 4 posiłek ryba gotowana w warzywach 100g( nie wiem dokladnie ale to bedzie b malo kcal;) ryby są w ogole bardzo zdrowe 5 posiłek ser biały chudy + kefir 140 g szczypiorek mozna dodac do tego jakiegos pomidora (ok 160 kcal) zawsze mozna ujac cos z tego;) razme będzie ok 1000 kcal ajak dużo tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
ps ładna ta sukienka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate- 7cm 2 tygonie?????????????????????? to ja to chyba zastosuje, moze od jutra? i czym sie smarujesz??? i dlugo tak zawinietym trzeba chodzic? Ja dzis ze sportow tylko dluuuuuuuuuugi spacer. Kondycyjnie sie poddalam po wczorajszym wyczynie. No nic jutro wazenie, mam nadzieje choc kilo mi spadnie ;P Kate-sukienka super:)a do 4 pazdziernika to jeszcze masa czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba to zawijać od dołu do góry zwykłą przezroczystą folią spożywczą. Zalecany czas to od 30 do 60 minut. Nie można przesadzać, gdyż to podobno nie przyspieszy efektu a można się nabawić odparzeń skóry :( Wkleję Wam co mądrego an ten temat znalazłam: Zabiegowi poddawać można każdą część ciała. Do smarowania skóry używa się kremów, żelów i olejków, zawierających rozmaite substancje czynne minerały, morska sól, witaminy, algi, olejki eteryczne itd. Przy regularnym stosowaniu (seria 10-15 zabiegów w kilkudniowych odstępach) efekty pojawiają się szybko i są spektakularne. Body wraping prowadzi do usprawnienia wymiany celulozy. Żeby osiągnąć zamierzony skutek - wyszczuplenie - zaleca się pić do 2 litrów wody lub naparów z ziół. Body wrapping jest to zabieg polegający na owijaniu ciała posmarowanego odpowiednim preparatem specjalną folią lub bandażem. Owija się albo całe ciało, od szyi po palce stóp, albo pojedyncze jego partie. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, a przez to - wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry. Schemat zabiegu: Preparat wmasowujemy w miejsca objęte cellulitemi nadmiarem tkanki tłuszczowej ( uda,pośladki,brzuch,bioderka ). Owijamy ciało folią profesjonalną ( zawsze od dołu do góry ).Najpierw prawą nogę,potem lewą,następnie resztę ciała ( brzuch,posladki,plecy,ramiona ). Okrywamy ciało ciepłym kocem i pozostawiamy na ok 60 min. Usuwamy folię,a nadmiar preparatu wmasowujemy w skórę. Przeciwskazania - popekane naczynka - skóra wrażliwa - skóra płytko unaczyniona - ciąża - laktacja Zalecana częstotliwość wykonywania zabiegu 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast jakaś pani kosmetyczka forum dla wizażystek mówi tak: Zabiegi , w których stosuje się owijanie ciała folią lub bandażami wykonywane są w gabinetach kosmetycznych. Owinięcie ciała folią (we właściwy sposób) powoduje ,że nałożone wcześniej na ciało preparaty nie wysychają na skórze, a pod wpływem ciepła są lepiej przez skórę przyswajane, bandaże czy folia sprawia ,że ciało poddawane jest lekkiemu drenażowi i tym samym przepływ limfy jest lepszy (likwiduje to obrzęki i zastoje limfatyczne). Bandaże w gabinetach nasączane są specjalnymi preparatami o działaniu antycellulitowym , pojędrniającym, wyszczuplającym. Owijanie można stosować w domu , po uprzenim wmasowaniu kremu antycellulitowego czy wyszczuplającego i ponownym nałożeniu warstwy tego kremu na skórę - ale nie radzę chodzić w tym opatrunku cały dzień! Po co?! Wystarczy ok. 40- 45 minut (można robić taki zabieg codziennie) i masować - i oczywiście gimnastyka(jeśli mięśnie będą wygimnastykowane to nogi będą zgrabiniejsze). Z takim okładem można sobie poleżeć pod ciepłym kocem lub być w tym czasie w ruchu (dla szybszego spalenia kalorii polecam domowe porządki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mase kremów Eveline - są super, mam całą serię zieloną (łącznie z plastrami ale te juz mi sie skonczyły) i jeszcze z innej serii jakieś koncentraty, na biust, na tłuszcz, na cellulit, na rozstępy, na opakowaniu nawet pisze że krem daje podobne efekty jak skalpel i liposukcja :D W Polsce chyba coś koło 40 zł kosztuje ta seria (tzn za sztuke), ja sobie chwalę bo Eveline używam już od huhuhu i jeszcze trochę, i efekty są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sukienki i tak sobie nie kupie ;( Bo nie ma mnie w Polsce przecież, a w funtach przelewu nie zrobie :( Więc sobie mogę jedynie popatrzeć na obrazek, ale może będą jeszcze inne i inną jakąś sobie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
to może znajdziesz ładniejszą na miejscu;) ja ok 30 minut temu zjadłam swój ostatni posiłek serek wiejski light + pomidor + ogórek;) wyszło mi na dziś ok 1000 kcal, czyli tak jak miało byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie :) A ja sobie troszeczkę orzeszków pojadłam i jeszcze na kolację zjem grejpfruta (u mnie 17.32) i potem godzinka nic, potem karnityna na pusty żołądek i ćwiczonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
ja też niedługo poćwiczę pewnie;) o zapomniałam , że tez mam grejfruta , ale to już jutro sobie go zjem ;d coś czuję, że mnie głód dopadnie niedługo bo już jakos tak dziwnie mi w żołądku sie robi;d ale zrobię sobie cały dzbanek herbaty i będzie dobrze;) dzisiaj w ogóle strasznie dużo płynów wypiłam już ze 3 szklanki herbaty i ok 2 litrów wody i jeszcze to nie koniec;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate-dzieki za wszystkie info, normlanie ja o tych rzeczach nic nie wiem, moze dlatego mam taki cellulit, ze o wow. Dlatego teraz chlone wiedze a jutro chyba kupie folie i zaczne sie bandazowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
NICK............WIEK...WZROST.....BYLO.....JEST....UBYŁO .....BEDZIE m-o-n-i-a........24........167.........66,6......65,5 .....1,1............54 _Kate_...........24........172.........71.........68.. .....3..............55 Poziomkowa.....21.......183.........97.........94....... .3..............70 noSweets........20........170.........71.........69... ....2..............55 motylek86.......22........163.........56.........55,5 .....0,5...........46 Moni88...........20........160.........55.........49,5. ....5,5..........43 nelke.............25........160.........58.........57 .......1..............52 kiti28.............28........166.........60,7......59,5. .....1,2............54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK...WZROST.....BYLO.....JEST....UBYŁO .....BEDZIE ivette86...21....165....56....55,6....0,4....52 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababszki - nie ma za co dziękować :P Tylko nie przesadź z czasem bo skórkę sobie odparzysz! Ja to tylko dzisiaj 50 minutek potrzymałam i starczy jak na pierwszy raz ;) Teraz wzięłam sobie karnitynkę i za 45 minut (teraz już za 35) idę na orbitka. Potem ćwiczonka ogólne i wmasuje sobie inne cudo z mojej cudownej serii :P I koniec na dziś :D Jutro się zważę, nie będzie spektakularnego efektu bo dopiero od dwóch dni tak szaleję :) Ale za tydzień może już coś będzie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut na orbitku = 228 spalonych kcal wg licznika :D oooo nie na moje lata takie wyczyny... PADAM... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jednak nie udało mi się dzis poćwiczyć,ale co do kalorii wszystko się zgadza , zjadłam ok 1000 i jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) Ja miałam w planach jeszcze brzuszki, pieski itd, a nie moge się już ruszyć :) W głowie mi się kręci ze zmęczenia :) Zastanawiam się jeszcze teraz nad zjedzeniem danone activii - bo mam wstydliwy problem... i bardzo boli mnie z tego powodu brzuch... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedzie lepiej to zjedz, to ma malo kcal, jest lekkie wiec nic sie nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate-niop zjedz lepiej, na mnie to dziala. :) zwlaszcza w polaczeniu z kawa :) monia-jak udalo Ci sie tak szybko tyle schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! Zjadłam kubeczek (0% tłuszczu, wolalabym bez cukru no ale ok) i brzuch mnie przestał boleć!!! W koncu, a cały dzień się męczyłam, zapomniałam o tym jogurcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze;) ja juz odczuwam głód ale juz za jakies 7 godzin będe jadła śniadanie;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×