Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Kate_

18.08.2008 START - SZUKAM ZAWZIĘTYCH DWUDZIESTOLATEK!!! ZAPRASZAM!!!!

Polecane posty

Właśnie jestem po obiadku, ehhh pycha :D Szkoda tylko, że ja nie lubię warzyw :( Próbowałam się kiedyś przekonać do brokułów ale mi nie wyszło :( Szpinaku też nie lubię, ani brukselki ani kalafiora :/ Jedyne co to pomidory i ewentualnie ogórka mogę zjeść. No i ziemniaki moje ulubione, taka ze mnie pyra teraz przez nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki!!:D Tłoczno az miło:D Ja dziś pożarłam 2 kanapki z serkiem białym i wędlina, troche sałatki warzywnej, jogurt naturalny z płatkami, jabłko, 2 kawy bez cukru i miskę barszczu czerwonego:P Full wypas;) Dziś nie amm siły na rowerek...to się tylko pogibam przy muzyce zaraz , jakies rozciąganko , brzuszki, nózki i juz;) Kate- a pomidorków też nie lubisz?? sa pyycha:) i malutko kcal A orbitreka w domku ci zazdroszczę... Do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toyota Avensis
Hej dziewczyny mogę sie przyłączyć? Mam 23 lata i 7kg za dużo:( Od dawna staram sie schudnąć ale gdy nie widzę efektów zaczynam znów sie opychać i po diecie:( Od 3 tyg nie jem słodyczy sukces hihi:) Postanowiłam przejść na gotowane mięsko i ciemny chlebek zamiast białego co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek86
nio to sie wyspowiadam... 2duze poznanskie bulki z maselkiem(zdrowe)i zoltym serkiem (pyszny z dziurami...) no i keczup...do tego 1 kawalek pizzy na lunch z salami i boczkiem i serkiem i keczupem ale ty;lko jeden! i na kolacje fasola po bretonsku...wmiedzyczasie2lizaki pomagaja nie siegac po slodycze a niepsecjalnie tucza wiec si... chyba sie w tysiacu zamknelam prawda... pozdroweczki i 3mam kciuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny olśniło mnie:P Od jutra przechodze na SB , zdrowo i dsmacznie:) No i w 2 tyg może 6 kg polecieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
a ja sie zastanawiam nad dieta amerykanska:) przeprowadzal ja moze ktos? ja jezdzilam 1,5 godz na rowerku wiectroche spalilam:):) a do tego 200 brzuszkow i pare innych cwiczen. ja na szczescie kocham kalafiora i brokuly, ale szpinaku za to nie cierpie, chociaz daje rade go przelknac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
a do motylka- jak na moje wyliczenia niestety wydaje mi sie ze 1000 przekroczylas:( al e w koncu nie widzialam ile dokladnie tego bylo - mysle ze sama wiesz lepiej:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SB :-/ mam złe wspomnienia... Niby zdrowo, smacznie, ale przez pierwsze dwa tygodnie nie można jeść owoców. Żadnych. A jeśli zjesz, to to nie ma sensu. Chodzi o wprowadzenie organizmu w stan ketozy, jeśli zjesz choćby gryza jabłka to po wszystkiemu. Niestety. Ja wytrzymałam pierwszą fazę. Nie wiem jak. Ale po tych dwóch tygodniach rzuciłam się na żarcie. Nie mogę żyć bez owoców. Więc to dieta nie dla mnie, aczkolwiek bardzo zdrowa podobno i smaczna, choć 1 faza jest mocno ograniczona i trzeba kombinować żeby się nie znudziły dania. Ja robię sobie coś na styl drugiej fazy SB. Skoro się tu wszystkie spowiadacie, to i ja się wyspowiadam\" śniadanie: miseczka płatków fit z odtłuszczonym mlekiem drugie śniadanie: mała butelka kakaa light lunch: sałatka owocowa z Asdy (tutaj można kupić sobie gotowe pokrojone owoce, ja sobie kupiłam na zapas taką sałatkę z brzoskwinią, arbuzem, jabłkiem i winogronem, bez żadnych dodatków, pyyycha :) ) obiad: ryba pieczona w folii z przyprawami + tak samo upieczony jeden średni ziemniak KUNIEC :) Nie wiem ile to jest kalorii ale tak oscyluję pomiędzy 500 a 1000. Teraz żuję jeszcze gumę miętową bez cukru, tak na dobre trawienie :P (jak coś żuję to nie czuję się aż tak głodna, a nadchodzą \"moje godziny\" :P ) No. To tyle z moich grzechów głównych :) Aż tak chyba nie nagrzeszyłam :P BUZIAKI :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti28
NICK.............WIEK...WZROST ......BYLO.....JEST....BEDZIE _Kate_...........24.......172............71.........71.. ........57 sweety80........20.......179............91.........79... .......68-69 Viera.............23.......165............67.........67. .........55 Nelke.............25.......160............58.........58. ........50-52 m-o-n-i-a.........24.......167...........66,6.......66,6 ......54 milusińka.........22.......172...........70,5.......63,1 ......60 Poziomkowa.....21.......182...........97...........97... .....70 karusienka.......24.......170...........60..........60. .........54 motylek86........22.......163..........56...........56.. .........46 Moni88............20.......160..........55...........55. ...........43 myszkamiki81....27.......165..........56...........56... .........51 kiti28.............28........166.........60,7.........60,5..........54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Kate- wiem,że moze być ciężko bez owoców,ale jestem mocno zdesperowana, więc spróbuję, będę opisywać wrażenia:D mam nadzieję,że nie padnę gdzieś z wycieńczenia po drodze do albo z pracy:P A owoce...:( smutno bez nich...ale tylko 2 tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viera: bylam na SB i nie zrzucisz 6 kg w tyg. nawet jak Ci sie uda, to musisz sie przez nastepnych kilka miesiecy pilnowac, bo bardzo szbko przbierzesz. SB to fajna dieta, ale dla super zawzietch:) powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Próbowałam się kiedyś przekonać do brokułów ale mi nie wyszło Szpinaku też nie lubię, ani brukselki ani kalafiora :/ \" mmmm mniam :) Wczoraj: suma 4 jabłka jogurt naturalny 2 kawy bez cukru ale z mlekiem powerade aqua plus płatki frutina plus otręby - pół godziny wybierałam na półce najmniej kaloryczne i z dużą ilością błonnika mnóstwo wody mineralnej oczywiście wczoraj basen, sauna i bicze wodne na moje tłuste boczki Jestem z siebie dumna!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayuniaa
NICK.............WIEK...WZROST ......BYLO.....JEST....BEDZIE _Kate_...........24.......172............71.........71.. ........57 sweety80........20.......179............91.........79... .......68-69 Viera.............23.......165............67.........67. .........55 Nelke.............25.......160............58.........58. ........50-52 m-o-n-i-a.........24.......167...........66,6.......66,6 ......54 milusińka.........22.......172...........70,5.......63,1 ......60 Poziomkowa.....21.......182...........97...........97... .....70 karusienka.......24.......170...........60..........60. .........54 motylek86........22.......163..........56...........56.. .........46 Moni88............20.......160..........55...........55. ...........43 myszkamiki81....27.......165..........56...........56... .........51 kiti28.............28........166.........60,7.........60 ,5..........54 mayuniaa.........20........165.........73............73............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayuniaa
Ja czuję, że zacznam popadać w paranoje... Powoli nie mogę na siebie patrzeć:( Chcialabym schudnać natychmiast bo czuje, że zaraz będzie mi brakować silnej woli:(... Ale sie użalam co?? Wczoraj zjadłam... mały jogurt naturalny+2 plasterki szynki kawałek piersi z kurczaka z mieszanką chińska (wszytsko na parze) 2 knedle (bo nie mogłam się opanowac...:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noSweets
NICK.............WIEK...WZROST ......BYLO.....JEST....BEDZIE _Kate_...........24.......172............71.........71.. ........57 sweety80........20.......179............91.........79... .......68-69 Viera.............23.......165............67.........67. .........55 Nelke.............25.......160............58.........58. ........50-52 m-o-n-i-a.........24.......167...........66,6.......66,6 ......54 milusińka.........22.......172...........70,5.......63,1 ......60 Poziomkowa.....21.......182...........97...........97... .....70 karusienka.......24.......170...........60..........60. .........54 motylek86........22.......163..........56...........56.. .........46 Moni88............20.......160..........55...........55. ...........43 myszkamiki81....27.......165..........56...........56... .........51 kiti28.............28........166.........60,7.........60 ,5..........54 mayuniaa.........20........165.........73............73. ...........60 noSweets!........20.........170........71............71.............55 no to jeszcze ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noSweets
heh tez bym chciala natychmiast schudnac.. wczoraj chcąc przyspieszyc efekt koncowy o 22 robilam jeszcze brzuszki i wymachy nogami ..a dzis .. wygladam tak samo :P no ale nic ..w pon sie zwazymy i mam nadzieje ze sie pozytywnie zaskocze :) ps. co moglybyscie polecic na przyspieszenie przemiany materii? activia? :) czy jakies inne cuda? a moze tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayuniaa
ja biore Therm Line II Olimpa, są różne zdania na ten temat, ja za krotko biore zeby cos powiedziec, ale moja mama twierdzi ze na tym chudnie wiecej. I to jest taki spalacz, ze jesli sie duzo ruszasz to wieksze efekty. Spojrz na allegro, mozna dostac duuzo taniej niz w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noSweets
dzieki ;] ale moze znasz cos bardziej naturalnego, jakies produkty spozywcze itp? bo tak mysle ze nie chcialabym zeby moj organizm uzaleznil sie od tabletek a chyba przez jakis dluzszy czas trzeba je brac zeby przyniosly efekty..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayuniaa
Hmm...no to faktycznie chyba zacznij jesc activie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaliczyłam dołek.... zjadłam prawie całe opakowanie lodów........ to prawie 1l .......... kur** ale mam dzisiaj zjechany humor przez to:(:((:(: ale juz sie podnosze i dalej bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek86
activia...nie dziala...co do therm line mi nie pomagalo.... no i nie polecam herbat typu senes..rozwala jelitka...naprawde.... znajoma,zona lekarza chciala schudnac dzieki tym cudom..teraz musi je brac bo inaczej problemy same... wiecie kibelek nie wychodzi bez nich...i tak juz bedzie do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chcialabym sie dolaczyc, czytam Was od poczatku, ale od poniedzialku planuje diete i do tej pory nie zaczela, najgorsze ze oczywiscie im bardziej mysle o diecie, tym wiecej jem, masakra jakas:/ dzis 20 to mam nadzieje ze jednak zaczne, mam 163 cm i waze ok. 58 kg dawno sie nie wazylam, moim marzeniem jest 50 kg, zreszta to sie zobaczy w trakcie, ale chcialabym w koncu porzadnie zaczac, nie tak ze dwa dni dieta a potem tydzien nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noSweets
o niee! wlasnie w domu pojawila sie dostawa czekolady [ 8 sztuk] i wszystkie czekaja na skonsumowanie.. no to teraz czas na probe silnej woli :D _Kate_ wczesniej wspominalas ze masz otwarte paczki z chrupkami batonikami itp w domu - jaka Ty musisz byc silna! [ja nie zorientowalabym sie nawet kiedy to zjadalm.. i dietke zaczela od jutra :P ] ale nie tym razem! ooo motywacjo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moge miec zapasów w domu Jak mam dobry dzień to nawet otwarte ptasie mleczko mnie nie kusi ale zdarza sie tez tak ze w chwilach zwatpienia wedruje do sklepu po czekolade..... załamka:( nie iwem czy uda mi sie kiedykolwiek z tego \"wyleczyć\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK...WZROST ......BYLO.....JEST....BEDZIE _Kate_...........24.......172............71.........71.. ........57 sweety80........20.......179............91.........79... .......68-69 Viera.............23.......165............67.........67. .........55 Nelke.............25.......160............58.........58. ........50-52 m-o-n-i-a.........24.......167...........66,6.......66,6 ......54 milusińka.........22.......172...........70,5.......63,1 ......60 Poziomkowa.....21.......182...........97...........97... .....70 karusienka.......24.......170...........60..........60. .........54 motylek86........22.......163..........56...........56.. .........46 Moni88............20.......160..........55...........55. ...........43 myszkamiki81....27.......165..........56...........56... .........51 kiti28.............28........166.........60,7.........60 ,5..........54 mayuniaa.........20........165.........73............73. ...........60 noSweets!........20.........170........71............71. ............55 Czerwony flamaster 18.....172.......84............84.............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dzisiaj 2 jabłka, 2 zielone herbaty i 3 butelka wody mineralnej 0,5l. Przypadkiem posłodziłam kawę... z przyzwyczajenia... normalnie jak cukierek :) co by tu wymyslic na obiad - żeby było dobre i mało kaloryczne... może kaszę kus-kus z warzywami na parze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×