Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama niedźwiadka

PŁEĆ dziecka da Wasze przeczucia.

Polecane posty

Gość mama niedźwiadka

Czy przewidziałyście płeć Waszego dziecka? A może byłyście przekonane o konkretnej płci a usg powiedziało inaczej.... Ja w pierwszej ciąży dałabym się pokroić, że to będzie chłopczyk. Od momentu kiedy zobaczyłam 2 kreski na teście. I mam synka. Teraz znów zobaczyłam 2 kreski i nie wiem czemu ale jestem pewna, że to dziewczynka. Wszyscy w okół mówią, że będzie chłopak a ja wiem, że to córcia. Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Moje przeczucia kompletnie się nie sprawdziły, ale jakoś mi to nie przeszkadza :D Za to mąż i brat od początku dobrze obstawiali i nie dopuszczali innej opcji :D No i Mała jest Małą, a nie Małym- słodka kruszyna, choć "różki" pokazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciazy zapowiedzialam wszystkim ze bedzie dziewczynka :) bylam w 4 miesiecu i dostalam od rodzinki rozowe ubranka i sukienki... stwierdzili ze jak tak mówie to tak bedzie :D:D:D wogóle nie bylo innej opcji. mala dlugo nie chciala pokazać co tam ma miedzy nogami. dopiero pod koniec ciazy dowiedzialam sie ze to bedzie na 100% dziewczynka :) ale ja to wiedzialam od poczatku :D:D:D za to w 2 ciazy tez myslalam ze dziewczynka, nawet imie wybralismy, ale przed usg polówkowym lekarz powiedzial ze chlopiec, poxniej jeszcze kilku innych lekarzy potwierdzilo ze chlopiec wiec teraz cezkam na synka i nie wyobrazam sobie co bedzie jesli okaze sie córcią :D:D:D:D nie ma takiej opcji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pierwszym razem bylam pewna ze bedzie chlopiec... na usg nie chcial pokazac ani razu co tam ma miedzy nogami ale ja i tak wiedzialam... no i urodzil sie chlopiec... za drugim razem bylam pewna ze tez bedzie chlopiec a urodzila sie dziewczynka... jak sie dowiedzialam w 17 tc ze ma byc dziewczynka to sie musialam przez jakis czas z ta mysla oswajac ale teraz nie zamienilabym jej nawet na tuzin chlopcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przeczycie nie zawiodlo w 1 ciazy wiedzialam ze bedzie synek w 2 ze coreczka, przeczucie mnie nie zawiodlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży \"robilismy chłopca\":) ,tak bardzo chciałam i wiedziałam od poczatku,że to mężczyzna.Tak tez sie stało,przy drugiej ciąży pragnełam córki,pierwsze USG w 19tc potwierdziło to,że bedzie córka.Niestety przy kolejnych badaniach juz to był chłopiec.Nawet na USG 4D widac siusiaka.Byłam troszke zawiedziona.Przecież cała ciaże liczyłam na córkę.No ale cóż,dziecko to dziecko.Wyobraz sobie moje szczęście gdy połozna podała mi po porodzie córkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży nawet przez mysl mi nie przeszło, że może być chłopak. Miała być córcia i jest. Druga ciąża - na usg w 13tc lekarz wskazywał na chłopca, ale przeczucie mówiło mi, że będzie córa, bo staralismy się z meżem o dziewczynkę. I faktycznie, na usg połówkowym sama dotrzegłam dziewczynkę. Mam dwie cudowne córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przeczucie, że to będzie dziewczynka. Nie potrafiłam myśleć inaczej o lokatorze w brzuszku, niż jak o dziewczynce :) I jest córcia. Co najlepsze, w ciąży nie jestem, ale mam przeczucie, że następny będzie syn ;)Serrio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam przekonana na chłopaka, ale usg połówkowe pokazało dziewczynkę drugie dziecko ukrywało się do końca, przy porodzie pokazano mi dwie dziewczynki;) nosa nie miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od początku wiedziałam że będzie chłopak i tak się też stało. natomiast moja znajoma mówiła że na bank będzie dziewczynka ale czeka na narodziny synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie kompletnie pomylilam. Nawet nazwalam juz swoje dziecko Kubus :) A tu w 19 tc, dowiedzialam sie ze na 100% dziewczynka. Jakos nie chcialoo mi sie w to wierzyc, bo nie widzialam sie w roli mamy coreczki..a teraz nie zamienilabym jej za skarby swiata. Mam swoja mala dziewczynke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dziecko , czułam że będzie syn i był( byłabym baaardzo zdziwiona gdyby było inaczej) Druga ciąża trwała tylko 12 tygodni ale też czulam że chłopak , po poronieniu robili badania cytogenetyczne i XY czyli byłby chłopak . Trzecia ciąża , po monitoringu owulacji , staraliśmy się tylko 2 dni w tamtym cyklu w samą owulację , wg. mądrych książek o planowaniu płci powinien być chłopak , ale ja czuła że córa będzie i już w 21 t.c. usg potwierdziło moje przeczucia............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ciąża- byłam pewna że facet i mam syna 2 ciaża- dziewczynka- i jest córa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży wiedziałam że będzie dziewczynka ;) No i mam sztuk dwie :) 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja czułam ze bede miec dziewczynke i mam coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allia80
ja jestem w 15TC i jeszcze nie znam płci.. jestem przekonana, że to będzie dziewczynka, nie wiem na jakiej podstawie ale tak mi się wydaje :)) boję się tylko, czy moja intuicja nie została zmylona przez chęci - ja bardzo chcę córę, mój TŻ też chce i przyszli dziadkowie to samo :)) co za presja :P mam jednak nadzieje, że intuicja mnie nie zawodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam tam
my bardzo chcielismy miec corke, ale przeczuwalam, ze jednak urodzi sie chlopiec. mielismy juz nawet wybrane imie dla chlopaka. nigdy nie zapomne tych magicznych slow gdy lekarze rozkroili mnie podczas cc. uslyszalam: "we have a little girl...":)oszalelismy z radosci:):) tylko moja przyjaciolka wrozka wiedziala od poczatku, ze to bedzie dziewczynka. wywrozyla mi to z obraczki i byla swiecie przekonana, ze tak bedzie, bo podobno ta wrozba zawsze sie sprawdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxa
Miałam 100% pewnoeści, że będzie dziewczynka, innej możliwości nie brałam pod uwagę. No i mam syna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest wrozba z obraczki : Polega ona na tym, że na swój włos nawlekamy obrączkę i nad lewą ręką tą obrączkę trzymamy. Wcześniej obrączkę opuszczamy z góry na dół (pionowo) między kciukiem, a resztą palców trzy razy. Jeżeli obrączka kręci się w około będziesz mieć córkę, jeżeli porusza się pionowo - chłopca. Powtarzamy to aż, obrączka przestanie się ruszać. Dzięki tej wróżbie możesz wiedzieć ile i jakiej płci będziesz mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo ale to bardzo chcialam miec coreczke,ale od samego poczatku czulam ze jednak nosze w sobie chlopca,i wlasnie w 15 tc lekarz oznajmil mi ze bedzie synek i kazde kolejne usg to potwierdzilo,wiec bedziemy mieli Kacperka:-) miala byc gabrysia ale moze nasteonym razem sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta wrózba sie sprawdzila wyszla mi pierwsza corka drugi synuś i na tym koniec :D:D i jak narazie sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco.. U mnie w pierwszej ciąży przeczucie zwyciężyło. Od początku czułam, że będzie chłopiec i był:) Teraz znowu jestem w ciąży... wydaje mi się, że znowu będzie chłopiec...zobaczymy:) nie chcę znać płci aż do porodu niech to będzie niespodzianka;) Z waszej wróżby wyszło mi, że mam rację... powinien być chłopiec. mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×