Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkaaaa

koszmarna sytuacja. doradzcie.

Polecane posty

Gość ws
ike - rozumiem ze ciezko u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem. To nie jest jej facet co by sie mogla pieklic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
To był twój facet w końcu czy nie? Uprawialiście seks? Całowaliście sie? Wychodziliscie razem jako para? Czy to kolega, ktorego molestowałaś smsami i długimi rozmowami na gadu? :D Na olanie go już za późno, ośmieszyłaś się z tym mnóstwem smsów, w których miał się niby czegoś domyśleć. :D Nie wystarczył jeden 2 minutowy telefon: "Słyszałam że idziesz na wesele, z kim? Dlaczego nie idziesz ze mną, bzykamy się przecież od 2 lat? (lub dowolne inne :D)" Korona by ci z głowy nie spadła, a sytuacja od razu jaśniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws- wybacz ale jeśli chodzi o pisaninę autorki- masz rację- jedyne co mogę powiedzieć to powtórzyć za jej - nie jej facetem- "a o co chodzi" natomiast pytanie odnoszę do wypowiedzi 2 osób- nie autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
wybaczam jak najbardziej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
nie iwedzialam ze takie rzeczy maja miejsce byc z gosciem 2 lata badz sie z nim spotykac napewno jakis sex byl skoro tobie tak strasznie zalezy hmmm... olac go tak jak on olal ciebie i wyjasnic mu ej kurde niby jestesmy para i kurde raczej powinnismy isc razem a skoro on to traktuje w taki sposob to znajdz sobie kogos innego bo ten typ widzi chyba to co na dole masz lub tZ POD PODBRODKIEM CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść sobie tego
faceta. Ja w podobnej sytuacji tkwiłam baaardzo długo. Jak postanowiłam że trzeba coś z tą sytuacją zrobić i chciałam żeby się wreszcie zdeklarował, to wyparł się wszystkiego, co było między nami przez ten cały czas. Nie warto marnować swojego życia na takich ludzi, on się tobą tylko bawi, albo jesteś na "ławce rezerwowych" :| jak nie bedzie miał żadnej laski, to się tobą popociesza a później oleje. I tak bedzie cały czas. Czas przestać się łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co żal mi sie robi jak czytam tu te niektóre wypowiedzi:) najeżdzacie na autorke ze słów brak, a tak sobie pomyślcie ile takich luźnych związków jest i nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie....nie znacie dokładnie jej sytuacji, bo życia co do sekundy opisac sie na kafeterii nie da. Chocby nie wiadomo w jakim zwiażku z nim była, ma prawo też czegoś od niego żądać, bo w końcu sie z nim spotyka...a tak przy okazji to juz minęły czasy kiedy sie pytało czy chcesz ze mną chodzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaa
i zostałam zaproszona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaa
powiedział ze chce zebym z nim na to wesele poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dla świętego spokoju Cie zaprosil. Kiedy jest to wesele? Nie mów że teraz w sobote?? Ja bym się już nie zgodziła. Jakby chciał to zaprosił Cię wcześniej, bo na pewno nie od wczoraj wie ze idzie na wesele, a tak teraz wywarłaś na nim presje. Tak jakoś to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkkkka
jakiś rok temu zostawiłam chłopaka w sumie zrobiłam to ze złości... wiem ze on nadal mnie kocha w końcu nie byłam z nim dzień ani dwa tylko 1.5roku... wiem ze moge w każdej chwili do niego wrócić ale boje się reakcji moich rodziców,przyjaciół nie przepadali za nim... nie wiem czy go kocham ale wiem ze coś do niego czuje.. co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
ciekawe co powiedział tamtej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaaa
tez jestem ciekawa co tamtej powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×