Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Gość nie moge podac mojego nicka
nie ujawnie sie zreszta gadalam z dziewczynami tez na gg i wiem ze nie tylko ja jedna mam takie zdanie...ale szkoda ze tu zadna sie przyznac nie ma odwagi... nich zrobia to inne ktore jada na gg na czeko wiec ja sie tez przyznam:)moglabym nawet powklejac tutaj te rozmowy i by ci szczena opadla.....:)dalej glowkujcie kim jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
i odwalcie sie wreszcie od pomaranczy...skoro ktos podal linka w starym topiku i napisal w tym ze wie kim jestescie wiec chyba to logiczna ze to jedna z nas prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa tero to ja juz zgłupiałam kim jesteś bo z nikim nie obgadywałam czeko na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jada na Czeko? no prosze, jaki zaszczyt mnie dopadł, zawisc was zżera i jad wpuszczacie same sobie, gratuluje odwagi. Jedynymi osobami ktore pokazuja w tej chwili jakie sa zenujace jestescie wy. Nie umiecie nawet pod swoimi nickami powiedziec mi prosto w twarz co do mnie macie tylko robicie uniki i jazdy na mnie na gg, naprawde gratuluje, brzydze sie wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalukrecja
Proponuje zeby pomarancze zalozyly swoj topik bo maja duzo do powiedzenia.Dziewczyny bedziecie dla siebie swietnymi autorytetami.Ewentualnie skoczcie do Gruzji rozladowac emocje albo parzcie sobie slabsza kawe rano.Wszyscy juz znaja wasze opinie.Bez sensu pisac to samo,uzywajac tylko innych wulgaryzmow.Tesknie za starym topikiem:(Zaraz sprobuje sie zaczernic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
wiele osob toba tez:) jestes falszywa dwulicowa a piszesz o przyjazni ...jak sie zaraz wkurwie powklejam tu wszystko!za chwile moge pod swoim nickiem nawet pojechac na sama siebie.Tak samo jak wiele innych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu pisza neska, kasia, monis, nie ma mnie, taka jedna, ja, aulait i salamandra. (jak kogos pominelam to przepraszam). żenada, po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange nie przejmuj sie, po prostu juz nic nie odpowiadaj, nie wdawaj sie w dyskusje bo sama widzisz, ze nic to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu jest falszywy i dwulicowy buahhahaha :D nie rozsmieszaj mnie...zawisc was od srodka wyżera i ot cala filozofia. no powklejaj, powklejaj, posmiejemy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
dziewczyny dajcie juz spokoj. przeciez wiadomo, ze to potwor z morza caly czas miesza. po prostu zignorujcie ta ksiezniczke. ja nie wiem, jak sie zarejestrowac, zreszta nie zamierzam tego robic, bo mi sie zwyczajnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalukrecja
Chociaz w sumie z niektorymi pomaranczami sie zgadzam.Zreszta wszystkie dalysmy dupy-oskarzajac sie czy broniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
boze i znow traktujecie forum jak wyrocznie. wrzuccie na luz i nie przejmujcie sie potworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole doslownie zenada.....powiedzice mi co was ineteresuje co kto i gdzie pisze....zajmijcie sie swoim zyciem....tak was bardzo boli ze sobie tutaj piszemy....???? jedna druga przebija zeby dopierdolic komus....musicie z tego czerpac niesamowita radosc skoro to robicie...albo jestecie tak zepsute ze szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
przeciez to oczywiste, ze to bursztyn tak miesza... od kiedy są jazdy, od wtedy kiedy was znalazla. i zaczely sie pomarancze i w ogole. ma pretensje bo jej nie zaprosilyscie, i klnie na was zamiast spieprzac jak jej nie chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
chryste,a myslisz, ze kto to? oczywiscie jasnowidzem nie jestem, ale przeciez juz nas tu znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko cos dodam od siebie ''WSZYTSKIE TERAZ PISZE(MY) W TYM TOPIKU...'' my czyli ktoras z nas i tyle. bursztyn napisal kilka postow wyzej wyrazila swoje zdanie i ok...ale to nie ona! szkoda ze znowu zrobila sie ta sama chora sytuacja co i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaki tępe
na starym topiku ktoś wkleił link naprawdę daleko was trzeba szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jestem czarna.Rozszyfrowanie kim jestem nie bedzie raczej trudne wiec pomaranczki nie podniecac sie,ze rozwiazalyscie ta zagadke.Chociaz dla niektorych moze byc to problem wiec dam mala wskazowke jalukrecja=creative_*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łysy masz rację doradzam całkowita ignorancje od tego momentu koniec omijamy wzrokiem pomarańczowe wpisy oprócz tych dżagi i żyjemy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
przeciez bursztyn to zawistny babsztyl, jak was gdzies znajdzie to zrobi wszystko zeby wam rozpierdolic topic. a to ze wszystkie piszemy na tamtym topicu to i tak kiepska przykrywka, oczywiscie ze to bursztyn, tylko ona jest tak chora i nie ma zycia zeby z rozjebywania forum zrobic sobie najlepsza rozrywke dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×