Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Ok, idę, bo świat jest za piękny żeby się męczyć aż tak długo na tym topiku... Wpadne jak mi się będzie chciało mimo, ż mnie tak strasznie nie lubią :( Aż mi się przypomniało jak kolega w przedszkolu mnie kopnoł i powiedział "nie lubie Cię' ... Eh... Mam ochote się pochlastać :D buahahhaa Jedno mnie zastanawia... Czemu Bursztyn dla mnie jest kimś kto mi tak pomaga... Gdy tylko tego potrzebuje... Nie jedzie ludziom z naszego otoczenia... A Wam tak jedzie? No zastanawiające... Papaśki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Ja umiem 5 języków bejbe... A angielski umiałam już gdy miałam 8 lat więc dogadamy się napewno... Ale chyba mnie z kimś mylisz, bo ja nie w rynsztoku mieszkam.. nie wiem gdzie Ty, że tak mówisz, ale ja mam ogólnie domek z ogródkiem... A raczej moi rodzice mają... Na razie nie mam własnego domu więc moge Cię do rodzinnego zaprosic... Wpadaj any time baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do moderatora : on po IP powie (napisze :]) Wam która to jest... pomarańczowa i czarna zarazem i wyjasni się sprawa POPIERAM !! pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
super ezoteryczna. nauczysz mnie czegos. taka mloda a juz taka madra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna Tak,jedzie nam i pisała takie bzdury,że szok,tylko zanim sie pojawiłaś,wszystkie swoje zalosne wypowiedzi skasowała...dlatego jak nie jestes w temacie to się nie wypowiadaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do moderatora to sie przekonasz....chyba za szybko mnie przekreślilas no ale coz tak juz jest....wbijajcie mi dalej noż w plecy:o czekam na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro ty wiesz lepiej to nie smiem twierdzic ze jest inaczej:o gdzie ci powiedzialam ze cie nie lubie?? mi sie tylko nie spodobalo to co zrobilas wczesniej...i cale to sledztwo.... niech bedzie ze to ja....tylko zebys sie czasem nie zdziwila:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to juz jest wkurwiające na maxa:O Każda jest podejrzana, każda na siebie patrzy wilkiem...Echh żenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kazdy ma swoje typy i nawet slowa nie chce powiedziec na ich temat...wiec kazda oskarza siebie nawzajem...to chore wiem! z tamtego topicu to niedlugo nic nie zostanie wszytsko znika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
a ja mam inne podejrzenia. moze bursztyn pracuje dla kafeterii? takie portale czesto wprowadzaja na forum jakies zamieszanie, zeby nudno nie bylo. i jakim cudem wykasowuje sie tamten topic?> swiety mikolaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mnie kiedys zastanowilo? bursztynkowa kasowala swoje wpisy a w smietniku nie bylo na ten temat nic...a kazdy kto chce skasowac muszi o tym napisac najpierw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czeko nie musisz przepraszac.....ja mam wiele wazniejszych spraw na glowie niz przejmowanie sie tym kto co tu pisze...za szybko wysunelas wnioski....i zapewniam cie ze bledne... mam nadzieje ze kopara ci opadnie...jak zobaczysz ze to nie ja...bo ja nie mam nic do ukrycia...i z czystym sumieniem zegnam sie z tym forum...bo nie widze sensu pisac..... jeszcze ktoras ma cos do mnie to moze mi wyrzygac....prosze bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz troche ślepa
a potem oskarzasz po raz kolejny bezpodstawnie Temat: Śmietnik « poprzednia | 1 « 53 54 55 56 57 | następna » Skocz do: 09:53 bursztynek ona Proszę o usunięcie moich wszystkich wpisów w tym temacie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3374864 &start=36360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilam o ostatnich....tylko o tym co bylo wczesniej zanim zaczelam tu cokolwiek pisac do cholery... mowisz ze sie wycofujesz a nadal tu siedzisz czytasz i piszesz! z pomaranczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz troche ślepa
można też napisać przez emaila i nie jestem nią ślepa krowo myśl sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikogo kurwa mac nie oskarzam tylko mowie ze to mnie zastanowilo nie mozna bylo wyjasnic normalnie tylko pisac ze ja slepa jestem...wszedzie tylko agresja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja sie nie obrazam.....spokojna twoja rozczochrana....nie mialam o tobie zlego zdania i nie bede miala...jak widac szczerosc nie poplaca...ja tylko mowie ze nie widze sensu pisac...bo za kazdym razem to ja jestem oskarzana....no sory ale tak jest...afera goni afere i neska na widelcu...popisze sobie gdzie indziej...mnie nie rajcuja jakies intrygi i jakies krzywe akcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze powodzenia w dalszym obrazaniu sie, wyzywaniu i podejrzewaniu.....bo tylko niektorych tutaj na tyle stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna krytykowac bo kazdy ma wlasne zdanie i ma do tego prawo...ale po co krytykowac i zwyzywac od najgorszych przeklinac unosic sie? mozna przeciez napisac dosadnie ale w bardziej cywilizowany i kulturalny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×