Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Gość morski kamyczek
Czeko to co jhfv napisala slowo w slowo pisalam ci podczas naszej romzowy na gg .... wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mówi, że mam nosic bluzki z dekoltem póki jestem młoda i mi nie wiszą a równocześnie mi mówi, że nie ma mnie nikt dotykać i nie mam palic itd :D pić ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn poza tym zastanow sie, czy naprawde uwazasz ze jestes jedynym tematem o ktorym rozmawiamz ludzmi na gg? wierz mi ze Ty to tylko jeden malutki ułamek mojego zycia, malutki, rozumiesz? przytaczam Twoja osobe jedynie wtedy gdy sama sie nam wpierdalasz w pól zdania bo sama sie prosisz o to by Ci jechac, ale nigdy w zyciu nie bedziesz tematem numer jeden moich konwersacji z ludzmi, chocbym nie wiem jak dobrze ich znała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko, Orange, cokolwiek - ja nie wiem co sie dzieje, ale ubawilam sie stukrotnie :D znikła, nie dajcie jej tu wrocic, albo ja ignorujcie, blagam, bo ja wybuchnę :D ale teraz juz widze ze to nie biedna kobietka, ale chory psychicznie babsztyl. szkoda ze wykasowala swoje posty, ale to w sumie i tak nic by nie dalo, bo by zignorowala trafne argumenty, mowiac znow to samo w kolko ;] ale to smieszne jak czytajac Was kawal czasu nagle sie odezwalam, i ruszyla prosto na mnie, i to mowiac ze jestem czyims drugim wcieleniem!... :D no nie moge... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sobie isc na chwile, ale wroce i zobacze co sie dzialo, pozdrawiam tymczasem, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie dostalam? wiec jak bedzie to napisz do mnie na gadu prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co za debil z kim ja sie zadaje on nawet na durnego smsa odpisuje mi kiedy ma na to ochote...:) dzis mu napisalam zeby znalazl dla mnie czas do konca tygodnia...ale bez odpowiedzi...:) jestem tak nabuzowana ze az cala chodze ale trzymam to wszytsko na ostatnie starcie....:) powoli zaczynam rozumiec to co powinnam juz dawno zaczynam racjonalnie myslec jesli chodzi o ta sprawe....i to co sie stalo w ostatnim czasie wiele mnie nauczylo wieleeee! sie zdziwi chlopak.... i tak wiem ze przybiegnie zawsze to robi...a wtedy kop w dupe bo nie mozna inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja wpadlam na chwile zobaczyc czy jest wzgledny spokoj, i widze ze jest. Ale nie ma Czeko i to mnie martwi. Powiedzcie, ale wierzycie ze nie jestem wymyslona przez nią, nie? :| bo załamka normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee spokojnie:) byly takie momenty gdzie pisalyscie jedna po drugiej albo w tej samej minucie poza tym to o czym pisalyscie faktycznie bursztynowa pisala na forum starym slowo w slowo...i kazdy sledzacy forum to widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff :) bo czulam sie nieswojo, dzieki :) to pewnie bede czasem sie odzywała, skoro sie juz tak zangazowalam :P poza tym mam ten sam problem co Wy, wiec moze troche ukojenia tu znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nikt poza jedna osoba nie mowil ze ty i czeko to jedna osoba:) ja tam do zadnej z was kobietki nic nie mam...ale to co sie ostatnio tu dzialo i dziac bedzie nadal to brak slow...ciagle jakas prowokujaca wypowiedz...pomaranczki:) ciagle agresja...po co sie denerwowac?:) wrzodow mozna sie nabawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhvf napisz cosik, jaka u Ciebie jest sytuacja z exem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrrgerita jak to???? macie rocznice, a on spedza ja z kumplem????? o co chodzi? i w ogole to mam wrazenie, ze On Cie ostatnio unika....nie dosc, ze prawie dwa tyg sie nie widzieliscie, to jeszcze teraz ta rocznica.....pierdolniety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstalismy sie kawał czasu temu, zostawil mnie dla innej, ale doslownie na pare dni.. potem traktowal mnie straszliwie, a teraz nie mamy ze soba kontaktu, on jak mnie gdzies widzi to ucieka wrecz, mimo ze wspolnym znajomym mowi ze nie zdazyl sie po prostu przywitac bo gdzies tam pedzilam. Generalnie wszyscy uwazaja ze to jego wina, nie ma jakichs jazd, i duza czesc bolu i cierpienia mam juz za soba. Byl moim pierwszym powaznym facetem, przez 3 lata, ja mam 22, on 25 teraz. Od czasu mnie mial juz kilka panien, jednak zadnej dluzej niz 3 miesiace. Wiec w sumie jestem dalej niz niektore z Was :) jednak wciaz czasem wraca ta cholerna tesknota. Poza tym zaczelam cos krecic z nowym, z kolega ze studiow... ale jakos nie moge sie przelamac, wciaz wracaja mysli o eksie. Niestety, to chyba jeszcze troche potrwa zanim sie calkiem wylecze i bede gotowa na kolejny zwiazek :( chociaz za tym ktory sie o mnie stara przepadam, i gdybym sie tak nie bala powtorki to pewnie juz dawno bym sie zakochala. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pierd...... mam nadzieje ze tak pierdoli tylko bo nie daruje mi tej rocznicy;/ czy unika hmmm ja sobie tak go tlumacz ze byl w pracy teraz rodzicom pomaga w firmie ale masz racje ma w dupie czy sie zobaczymy czy nie;/ wiec ja tez zaczne miec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
taa jedna po co w ogole sie do niego odzywasz, skoro wiesz, jaki bedzie efekt? muisz go zignorowac i sie nie odzywac! z tej maki chleba nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×