Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Marrrgerita oooo....dzieki za cynk:) kupie sobie jutro, jak bede w aptece....a tak w ogole to do fryzjera musze isc, bo wygladam beznadziejnie....wszytsko takie przyklaponiete, bez zycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram ,dzieci powinny poznać ważniejsze w życiu wartości niz tylko imprezy ciuchy i kasa.. ale mam teraz polewy panienki !zobaczycie jak szybko skreslicie następną i szczerze niewinną . czeko tak milo nam się dzis rozmawialo .bezbłednie potrafisz przekonac do swoich racji,jestem pod wrazeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam:P margerita z racji tego ze ja mam kręcone to uzywam cały zestaw z Sunsilka krem odżywka i szampon, reszta odpada stosowałam wszystko co do kręconych no ale nic sie tak nie sprawdzilo jak sunsilk:)Dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enjo ja dzis byłam na poczatku pełna ekstaza ale juz mie sie nie podoba bleeeh, ale ja sobie kup jest swietna tylko lubi ciepłka wiec czapeczke z folii aluminioweh zrob sobie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też używałam kiedyś tej odżywki WAX i tez mogę polecić:-) dziś wróciła taka zmęczona, w pracy sama, kumpela na urlopie a roboty na 3 osoby:-O później jeszcze poszłam na miasto coś se kupić, potem solarium(przygotowań do wesela c.d:-)) i paaaadam Czeko nie odpowiadaj na zaczepki plisss, teraz jakieś oczko się przepierdala:-O ale bądźmy ponad to:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih nawet sie wytlumaczyl dlaczego rzadko pisze:):) ohhh ahhhh :) chce sie do niego przytulic:P zeby juz wrocil:) 3 tygodnie tam jest:O bylam dzis w centrum podrozy:) mam fajne oferty, moze jak ten moj wroci to sie gdzies ze mna wybierze:P:P ale to tylko pewnie moje marzenia:) malenka, fajnie ze jedziecie sobie, nawet niewazne na ile dni najwazniejsze ze spedzicie troche czasu nad morzem, nasze morze jest cudowne i do facet ktorego kochamy a on nas, nie ma nic cudowniejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia moja kumpela tez ma loczek na loczku i ona z pantene ma szapomnik i jakies pianki ale ona tego pakuje na te klaczki strasznie ale dziki temu na sprezyny straszne;p zazdroszcze Ci loczkow ale wspolczuje malego pola manewru dla grzyewczek;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrgerita oki:) a masz zdjecia nowej fryzurki?? pochwal sie, kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sie bede chwalic kochana bo dzis to juz jak mietła wygladam;p mam palemke na czubku łepetynki:P i niebieska maske na gębce:P wiec;p wole zebyscie spaly spokojnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wymyslamy jakis temat na dzisiejszy wieczor!! zglaszac propozycje- zajmiemy sie czyms fajnym w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja mam pytanie, czy ta funkcja na nk nie podglądania/podglądania działa? tzn jeśli ja mam ją zablokowaną i nie widzę jak ktoś do mnie włazi a jeśli ktoś inny nie ma zablokowanej to mnie będzie widział czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery jak masz zablokowane, to ani Ty nie zobaczysz jak ktos Ci wlazi, ani on Cie nie zobaczy, jak Ty wejdziesz do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jednaaaaa o nie, tylko nie o seksie, bo umre dzisiaj :p pajeczyna nadal mnie obrasta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczy, jesli jedziesz bursztyna to rob to jak czlowiek i z zcarnego a nie zgrywasz twardziela. teraz napisalam bo to mnie wkurza. choc pewnie to jedna i ta sama osoba jedzie nas i bursztyna na zmiane. wariatka:/ ale uwazam aby poprost nawet nie patrzec co ona pisze (pomarancz) choc z ciekawosci i tak przeczytamy, ale zeby poprostu ani slowem jej nie odpisywac jak by jej tu nie bylo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enjo, Neska dzięki za odp - ufffff:-) co do gadania o sexie - ja wolę go uprawiać niż o nim gadać:-P a tak poważnie to nie lubię określenia uprawiać sex, jak dla mnie to tylko kochać sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu udajmy, że nie widzimy pomarańczy i już:) Tak będzie si:P To zapodajcie temat na dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet kurcze, widzisz, odpisal:) jestem bardzo ciekawa, jak to bedzie z Wami, jak on wroci......:D trzeba byc dobrej mysli!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie o seksie bo ja mialam w czerwcu, ale za to jaki:) ahhhh a teraz to jak zakonnica, ale hmmm poczekam sobie a nie tak z kims tam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery a kto nie lubi sie kochac, hehhehehhe:)) ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muesli Ty to masz dobrze, mozesz sobie teraz do woli uzywac:D hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo ja naiwniaczka mam nadzieje ze jakos sie pouklada chociaz kurcze to jzu prawie nie mozlwe ale ja go chce :O:O:O :(:(:( aaaaaaa tesknie:( jeszcze tak dlugo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn skoro jestes taka dorosła a my smarkule to zachowaj sie jak dorosła i odejdz ;/ zachowaj sie jakolwiek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czeko wlasnie napisałam emaila ze stowna prosba o likwidacje topiku oraz wszystkich czarnych uczestniczek czyli was za chamstwo, gnębienie jednje osoby, wyrzucanie z publicznego topiku, traktowanie topiku jako wlasnosci, niecenzuralne zachowania, .. i tak dalej dalej dalej .miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×