Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

japo przebudzeniu to mam jedno zdanie na ustach: kurwa już jest rano ja chcę spać a potem rozmyślania co by tu zrobić żeby nie iść do pracy albo żeby jeszzce chwile pospać a później to odpalam szluga i płąkać mi się chce że jestem niewyspana i tak aż to dojścia do pracy w niej się troche budze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj rano to mi się wogóle rewelacyjna rzecz przypomniała że jescze tylko półtora miesiąca wolne weekendy a potem kurwa o 5 trzeba wstać w soote i niedziele bo na uczelnie i w tyg do pracy a szkoła cotydzień zdycham więc rano to wogóel miałam mega doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mysle o ex praktycznie wcale, czasem mi sie zdarzy pomyslec co u niego slychac...bo teraz jestem zajeta tym nowym zjebem....ale powiem Wam, ze co jakis czas brakuje mi czulosci, jaka okazywal mi ex...bo On w przeciwienstwie do nowego zjeba, umial to robic i bylo mi z tym bardzo dobrze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
enjo- moze czas wymienic go na lepszy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
a tak poza tym enjo- ktora to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
gdzie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
enjo, juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga tylko, ze ja dopiero sie z nim poznaje, On jest generalnie bardzo zamkniety w sobie i nie szasta uczuciami....to wynika z tego, ze jego tez niedawno panna zostawila po 7 latach i powiedzial, ze przez to sie zablokowal...bo wczesniej sie bardzo uzewnterznial i sie na tym przejechal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ech, macie racje. z tymi facetami jedynie utrapienia. dzedaj i nie odezwal sie byly? chcialabys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ja czasem bym chciala, ale gdy pomysle o tych wahaniach nastrojow, gdy sie odzywa, wydaje mi sie, ze lepiej jest, gdy tego nie robi. przynajmniej mam jako tako ustabilizowana sytuacje psychiczna. najbardziej mysle o nim tuz przed okresem i mam nadzieje, ze niedlugo dostane, bo czuje sie fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrocilabym od razu, o ile w ogole...musialam skonfrontowac to z rzeczywistoscia, zobaczyc go po tych 4 miesiacach bez kiontaktu, nie wiem, ozbaczyc co mowi, jak mowi i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
dzedaj, czy on byl twoim pierwszym powaznym chlopakiem>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 1 faceta przed moim ex ale to chyba kazdy wie bo ostatnio troche wkradl mi sie w zycie ale to nie bylo nic jakos bardzo powaznego, ot chodzenie za reke i buzi czasem:) noi grill u tego samego znajomego co teraz:) do dzis tam chodzimy:) tylko kurcze juz nie jako para:P:P ja o moim ex mysle dzien w dzien, najbardziej oczywiscie wieczorami albo przed zasnieciem, w dzien mniej...... w dzien to np jak mu sie pracuje czy daje rade, a wieczorami zaczynam tesknic i myslec jak to bedzie jak wroci i sie boje:| z jednej strony chcialam bym wrocic bo go kocham bardzo:( jest dla mnie najwspanialszym facetem na swiecie, kocham jego uczusiowosc, troske, zarty, usmiech, jak mnie ptzytula, to ze przy kolegach potrafi powiedziec kocham, wziac na kolana kupic przy nich kwiatka i mi dac, takie rozne rzeczy fajnie, ale z drugiej strony jak sobie pomysle ze rok temu probowal sie zwiazac z jakas inna, ze mnie zostawil dzien po walentynkach a wczesniej tak kochal najbardziej na swiecie bardzo mocno, bylismy potencjalnym malzenstwem a tu nagle takie cos schudlam przez niego 7/8 kg............ czy ja umiem mu wybaczyc???? wybaczec pewnie tak ale czy zapomniec????? uznac za niewazne, zaufac ??? :(:( hot tea ja tez mam 3 poprawki..... ja mam 6 pierwsza a pozniej dwie 20:/ damy rade:*:* dzaga a ile minelo od waszego rozstania???? u mnie pol roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
u mnie tez pol roku. mieliscie jakis kontakt od tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 16 lutego nie, az do czerwca w sumie, troche sie z nim w maju widzialam ale tylko 2 dni bo lecialam do egiptu z warszawy, w czerwcu wrocilam zostalam tydzien u niego i sie jakos poprawlilo, i tak zostalo raz lepiej raz gorzej ale kontakt mamy w sumie wlasnie od czerwca, nawet na wakacje planowalimsy jakos pojechac ale nie wyszlo bo on polecial do angli:) a wy??? wy chyba cos macie tak cos czytalam, niewielki ale cos piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby nie wygdalao ze jestesmy razem to my absolutnie nie jestesmy a od kad jest w angli a jest od 2 sierpnia to odezwal sie tylko 3 razy, ale dobrze ze zawsze, zawsze on pierwszy sie odzywa........... bo jesli chodzi o mnie to ja sie pierwsza nie odzywam:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pijus tylko trochę mi się jak w akademiku za dawnych czaqsów zrobiło tylko że teraz to jest efekt dobrych 3 miesiecy a nie trzech dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty myślisz że ja liczę ile piję jak jest w lodówce to pije jak nie ma to idę kupić :P a jak się schłodzi to piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×