Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie totalnie olewana

czy on mnie totalnie olewa czy ja jestem przerwazliwiona??

Polecane posty

Gość czuje sie totalnie olewana

podam na początku jeden przykład: byliśmy na wakacjach, wracaliśmy każde osobno z racji tego, że mieszkamy w dwóch różnych krańcach Polski, ja miałam byc później niż on, więc miał mi napisac jak dotrze na miejsce, olał to, napisałam dwa smsy, nie odpisał, dopiero rano, że padł jak wrócił i nie miał na nic siły, wchodzę na grono, a tam jego ostatnie logowanie tuż po przyjeździe, na grono miał czas wchodzic, na napisanie dwóch słów do mnie już nie. Po powrocie miał mi przesłac na maila częśc zdjęc, gadamy wczoraj na gg, a on, że nie przesłał bo był zmęczony i żebym podała mu jeszcze raz maila to zaraz prześle, nie przesłał tylko po 2h powiedział, że leci na miasto ze znajomymi i zrobi to jak wróci, nie zrobił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
W sumie to się cieszę, że nie mam już 17tu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logowanie
widocznie mu niezależy. olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygga
następna ofiara przejmująca się głupkiem popłacz się bo ci sms nie przysłał trochę godności pindo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaarystokratka
zlej go totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
oj dobra śmiejcie sie, ale ja sie czuje olana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logowanie
to go tez olej. nie odpowiadaj na smsy, nie odbieraj tel. totalna olewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
no zlalam go tzn, nie upominam sie, nie odzywam, wiem ze to nie jest problem na miare wojny w iraku, i nie powod zeby przeplakac cala noc, no ale nie wiem tak naprawde czy powinnam sie o to na niego denerwowac i zwracac uwage, czy to olac i udac ze faktycznie zapomnial czy cos, to poczatek zwiazku i nie chce wyjsc na jakas przewrazliwiona despotke, a z drugiej strony wkurza mnie takie cos delikatnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
komiczne w dupie mam ciebie i twoje wywody, spadaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne jesteś boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
i totalnie tak samo nudny w kazdej swojej wypowiedzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje sie skonczą
to moze w szkole znajdziesz nowego bojfrenda. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne w dupie mam ciebie i twoje wywody, spadaj stad" Ty masz w dupie mnie, a Twoj facet ma w dupie Ciebie :P to taka jego męska zemsta z Twoj stosunek do mnie :P Ps masz już zaszyty i podręczniki? 1 września tuż tuż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
komiczne fajnie ze jestes juz dorosly, ale pomysl, licznik bije, za kilkanascie powiedzmy kilkadziesiat lat to ja sie bede smiac, a Ty bedziesz latal w laczkach po sanatorium:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz napisac do Bravo jeśli tu nie uzyskasz satysfakcjonujących Cię odpowiedzi. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
no moge, ale wasze wypowiedzi bardziej mnie satysfakcjonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze sie czujesz
bo cie totalnie olewa ja nie wiem co baby trzyma przy takich typach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne fajnie ze jestes juz dorosly, ale pomysl, licznik bije, za kilkanascie powiedzmy kilkadziesiat lat to ja sie bede smiac, a Ty bedziesz latal w laczkach po sanatorium" dziecinko - za kilkadziesiat lat, Ty bedziesz tak smao starą raszplą, jak ja starym prykiem, wiec sie nie pocieszaj :P a za kilkanaście lat, to ja własnie bede miał najlepsze branie u takich młódek jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland
dajcie dziewczynie spokoj, czepiliscie sie jej, bo czuje sie zlana przez chlopaka. moze i jest mloda,ale na pewno nie glupia, komiczne nie sprowokuje jej a i glupio nie pisze, ale co do Twojego chlopaka to ja bym sobie odpuscila, po co ciagnac cos co juz na poczatku budzi niepokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nowa zupełnie
olewa cie!!!! odpusc go sobie ja zerwalam z olewaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA ZYRAFA
komiecznie, pogadamy w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
komiczne nie preferuje facetów starszych od siebie powiedzmy wiecej niż 5 lat, więc brania u mnie miec nie bedziesz, ale moze jakas desperatka kiedys kiedys...;) Nie wiem, jestem młoda i nie musze miec jeszcze problemow takich jak: mąz mnie zostawil dla mlodszej, jestem sama z dwojka dzieci, a moj pies ma raka. Chcialam normalnej opinii i dziękuje wszystkim, ktorzy taka tutaj wyrazili:) jak ktoś jeszcze ma ochote, to bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
a przeciez od takich rzeczy w zwiazku sie zaczyna cos zle dziac, chyba, ze u Was wszystko bylo zupelnie ok i nagle okazalo sie ze, facet mial romans 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland
ale u Ciebie to dopiero poczetek zwiazku a juz takie schody?juz czujesz sie olewana? po co to ciagnac skoro bedzie juz tak zawsze, a ty od pierwszego dnia masz tylko przykrosci, mysle,ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
komiczne a ty jak zwykle jesteś bezczelny i znerwicowany do granic przyzwoitości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
jest jeszcze kilka spraw, ale moze juz nie bede tutaj o tym pisac. Problem w tym, ze strasznie trudno jest mi sie zebrac w sobie, zeby to zakonczyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×