Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie totalnie olewana

czy on mnie totalnie olewa czy ja jestem przerwazliwiona??

Polecane posty

nie ma sprawy :) krotko zwiezle i na temat masz jeszcze jakies pytania ? z checia odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
ja jeszcze nie bylam swiadkiem tego, zeby komiczne z kims sie zgodzil, ale w pewnym momencie to juz przestaje draznic tylko bawi, taki kafeteryjny folklor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
to powiedz mi jeszcze muniek, czy zerwac z nim teraz przez tel, czy czekac do polowy tego wrzesnia na rozwoj sytuacji i ewentualnie zrobic to wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A niech by se \"doszedł\", coby mi tylko nigdy o tym nie napisał\" podoba mi sie Twoje podejscie \"muniek dzieki za konkretna wypowiedz\" :D:D:D kocham to forum :D sensowne i konkretne wypowiedzi sa tylko takie, jakich oczekuja autorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
ojej komiczne tu chodzi o to, ze wole jak ktos odpowie konkretnie, a nie bibrzy ciagle trzy po trzy tak jak Ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to powiedz mi jeszcze muniek, czy zerwac z nim teraz przez tel, czy czekac do polowy tego wrzesnia na rozwoj sytuacji i ewentualnie zrobic to wtedy" zerwij z nim smsem :D czemu ja od początku wiedzialem, że o to tu chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde jestescie takie nieogarniete życiowo, że musicie przeinaczyć historie, przekoloryzowac, zrobic wszystko tylko po to, by iles tam wirtualnych osob pod wpływem waszej bajeczki dało odpowiedz taka jakiej oczekujecie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
oj komiczne, koles oprocz tego co tu napisalam, juz niezle zalazl mi za skore, oprocz tego olewania, sa jeszcze panienki, mnostwo panienek, co prawda z okresu kiedy byl sam, ale ciagle dajace znac o sobie, a on zamiast napisac, ze ma dziewczyne, chyba trzyma je w rezerwie. Gdyby sie zmienil moze cos by z tego bylo, na poczatku jeszcze sie staral, ale teraz dodatkowo wkurzyl mnie tym zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
a historii nie przeinaczylam i nie przekoloryzowalam, bylo dokladnie tak jak to opisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz wprost, że masz nowego mena na oku, a nie wymyslasz jkaies fantazyjne powody.. to bardzo ludzkie, tak sie dzieje w życiu - po co sie okłamywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc komiczne 🖐️ piles juz cos dzisiaj ? :P chyba nie, bo piszesz glupoty ;) do autorki: "czy zerwac z nim teraz przez tel, czy czekac do polowy tego wrzesnia na rozwoj sytuacji i ewentualnie zrobic to wtedy" nie zrywac przez telefon / smsa poczekac do polowy wrzesnia jak piszesz (bo rozumiem ze wczesniej nie bedziesz miec z nim kontaktu osobistego) zerwac, ale nie ewentualnie, i nie zaleznie od rozwoju sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
a na oku nie mam absolutnie nikogo. Tyle w temacie innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
po prostu nie chce dawac robic z siebie idiotki, a bedac w tym wszystkim nie potrafie ocenic tego obiektywnie. Nie potrafie wyczuc tej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
:) Wystarczy, że jest dla mnie i dla rodziny bardzo dobry, odpowiedzialny i opiekuńczy. A co sobie tam gdzieś robi, to wolę nie wnikać, bo i po co ? Szukać dziury w całym ? Dobra lecę zaraz na ogrodek wygrzewać dupsko..a co:P Autorko - Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. A zrywać? moze się samo zerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
A ty komiczny zaraz myślisz, że ona ma kogoś na oku? ma serdecznie gościa dość i już, sam napisałeś do niej, że ten facet ją olewa, a teraz zaczynasz coś mataczyć. Już mnie drażnisz tym swoim niezdecydowaniem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czesc komiczne piles juz cos dzisiaj ?" rozmawialismy juz wczoraj o tym... Rozumiem, że w Twoim rodzinnym domu kazdy dzien zaczynał sie od kieliszka... Masz traumatyczne wspomnienia z dziecinstwa, starasz sie usuwać je z pamieci... Nad Twoim światem wisi widmo alkoholowego szaleństwa... Ale wiedz biedaku, że nie wszedzie była tak, jak u Ciebie w domu... Naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i już, sam napisałeś do niej, że ten facet ją olewa" czesto miewasz takie wizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
rozmawialismy juz wczoraj o tym... Rozumiem, że w Twoim rodzinnym domu kazdy dzien zaczynał sie od kieliszka... Masz traumatyczne wspomnienia z dziecinstwa, starasz sie usuwać je z pamieci... Nad Twoim światem wisi widmo alkoholowego szaleństwa... Ale wiedz biedaku, że nie wszedzie była tak, jak u Ciebie w domu... Naprawde... JEST TO BARDZO CHAMSKIE, no ale kazdy ma klasę jaką ma, temat jest nieco inny, a jak rozmawialiście na innym forum o takich sprawach osobistych, to nie znaczy, że mozesz to wykorzystywać tak jak teraz w tym momencie...no chyba, że wezmę przykład z ciebie i tez ci walnę z grubej rury coś o twoich wspomnieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
oto moja wizja :D cuś na poprawienie pamięci komiku ?? może kielicha ? wpadaj do leszna, wypijemy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izóchnaaaa myslisz, ze Muniek potrzebuje adwokata... Przyjelismy taka z nim konwencje dyskusji i on podobnie jak ja, nie przebierał w słowach.... Czujesz sie odpowiadzialna za całe forum? Masz jakąś misje tutaj? Moja odpowiedź, to bardzo logiczna riposta na jego sugestie, że jestem pijany... Ale tego, to juz nie dostrzegłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozmawialismy juz wczoraj o tym... Rozumiem, że w Twoim rodzinnym domu kazdy dzien zaczynał sie od kieliszka... Masz traumatyczne wspomnienia z dziecinstwa, starasz sie usuwać je z pamieci... Nad Twoim światem wisi widmo alkoholowego szaleństwa... Ale wiedz biedaku, że nie wszedzie była tak, jak u Ciebie w domu... Naprawde..." niezle :D ale musisz jeszcze pocwiczyc po psycholog to z Ciebie kiepski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
mała retrospekcja komiczne:P "Ty masz w dupie mnie, a Twoj facet ma w dupie Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne => czytaj ze zrozumieniem :P nie sugerowalem ze jestes pijany, wrecz przeciwnie, ze jestes trzezwy. A o twojej rodzince ani slowem nie pisalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
dostrzegłaaam ! Ale ty bardzo przesadzasz, zamiast odebrać to na luzie to piszesz tak po chamsku, kurcze, ty na serio jesteś takim chamem, czy tak pozorujesz ? co??? nie jestem odp. za całe forum, ja zwyczajnie nie lubie chamstwa...ot, i dlatego żaden cham mi nigdy nie zrobi krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale musisz jeszcze pocwiczyc po psycholog to z Ciebie kiepski" nie kiepski, tylko nie czuje sie na siłach prowadzić terapii przez net :D Ps jestes mężem izóchnyyy czy to chwilowa jej fascynacja Twoją osobą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty masz w dupie mnie, a Twoj facet ma w dupie Ciebie" to był opis Twoich odczuć a nie obiektywna ocena sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
"Ty masz w dupie mnie, a Twoj facet ma w dupie Ciebie" O DOKŁADNIE - TO MOJA WIZJA komiku Przyznaj , że nerwy cię poniosły, przynajmniej wyjdziesz stąd "z twarzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dostrzegłaaam ! Ale ty bardzo przesadzasz, zamiast odebrać to na luzie to piszesz tak po chamsku, kurcze, ty na serio jesteś takim chamem, czy tak pozorujesz ? co???" izóchnaaa musisz tu robic za pierwszą sprawiwedliwą? nie wiesz o czym był tamten temat, wiec sie nie emocjonuj, bo sie spocisz za bardzo... Gdyby Muniek pisał naprawde jakies swoje zwierzenia o alkoholizmie w rodzinie to bym mu tego nie wytknał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
buhahahaha:D nie, nie jest mężem moim i nic o tym człowieku nie wiem :D i nie wysilja się, bo nie działa to na mnie, a tobie proponuje melisal ( chyba za słabe ), :D:D:D ale z ciebie waaariat!!! bosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×