Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie totalnie olewana

czy on mnie totalnie olewa czy ja jestem przerwazliwiona??

Polecane posty

Gość czuje sie totalnie olewana
yezz, prosze Cie, mieszkamy prawie 600 km od siebie, nigdy u niego nie bylam w domu, znamy sie 2 miesiace i co tak sobie wsiade w pociag i do niego pojade powiedziec mu ze z nim zrywam a potem wsiade w pociag i heja z powrotem znowu 600km?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nasze rady nic nie dadzą. bo ona chce i nie chce. sam nie podjęła decyzji. sam Muniek widzisz , chłopak dzwoni codziennie.ale zapomnial wyslać smsa ma 22 lata i zamiast gapić w 1 punkt to się rozgląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze te koleżanki, kobiety, ktore dzwonią. powinien z nikim nie gadać trąci mi to trszkę paranoja lub szukaniem problemu tam gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie podjela :) yeez "przekoloryzowywujesz" :P "chłopak dzwoni codziennie.ale zapomnial wyslać smsa ma 22 lata zamiast gapić w 1 punkt to się rozgląda. koleżanki, kobiety, ktore dzwonią. powinien z nikim nie gadać trąci mi to trszkę paranoja lub szukaniem problemu tam gdzie go nie ma" dzwoni bo sie boi :P a to ze dzwonia /pisza do niego non stop laski za ktorymi sie rozglada nie nazwalbym "zukaniem problemu tam gdzie go nie ma" nie wiem skad u Ciebie taka tolerancja dla tego typu zachowan u faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ludzie pomyslcie troche ... jesli facet sie zakochal ... nie rozglada sie za kazda dziewczyna co ma zgrabny tylek na ulicy. bo "kolezanki" a on biedny nie ma co zrobic ... jasne jakby mu to nie pasowalo, i chcial z nimi kontakt zerwac - co za problem zmienic nr kom ? za to mowic wymowki "ze potrzebuje czasu" jest prosto, nic nie zmienia w swoim postepowaniu, a ma i ja, i panienki ktore poznal / poznaje. I jak sie okazuje poparcie dziewczyn na cefeeeeee :P moje gratulacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy widzi co chce. ja troszkę ironizowałam bo wnerwia mnie niezdecydowanie. jak mam dane, to wyciogam wnioski i załatwiam. najprostrzą drogado celu i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski dzwonia ciagle do faceta on twierdzi ze sie zmienia, ze je poznal wczesniej chce byc - podobno z autorka - potrzebuje czasu yeez, ok odpowiedz mi tylko dla jasnosci, Twoim zdaniem jesliby nie chcial zeby do niego dzwonily i chcial zerwac z nimi kontakt to dlaczego nie zmienia nr tel ? (w dzisiajszych czasach to akurat nie jest problem) o czym to swiadczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zmieniam nr. telefonu jak nie chcę by ktoś do mnie nie dzwonił. załatwiam to inaczej. poza tym to nie on wydzwania tylko odbiera jak ktoś dzwoni do niego. malostkowość i wyobrażnia już wileu zgubila. nie ma to jak złota klatka z miłości i w imię milości.(ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek czy to że są para ma oznaczać ze on nie może zapomnieć ? że nie może mieć koleżanek? że nie spojrzy na inną dziewczynę jak facet? toż to więzienie a nie związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nie zmieniam nr. telefonu jak nie chcę by ktoś do mnie nie dzwonił. załatwiam to inaczej." ok, jak masz 1-2 takie osoby, ale nie 20 lasek :P (strzelam liczbe, pewnie jest ich wiecej) "Muniek czy to że są para ma oznaczać ze on nie może zapomnieć ? że nie może mieć koleżanek? że nie spojrzy na inną dziewczynę jak facet?" nie chodzi o to co musi, moze chodzi o to ze skoro sie zakochal, i chce z kims byc to chyba sam z siebie nie bedzie sie rozgladac za innymi panienkami czy tez smsowac, rozmawiac z "kolezankami" z disco - w wiadomym celu, bo nie uwierze ze tylko pisza :P a odnosnie kolezanek. na starcie powiem ze nie wierze w czysto platnoniczna przyjazn / znajomosc kobieta - facet (oprocz skrajnych przypadkow gdy zupelenie nie pasuje nam ta osoba fizycznie, wzgledem gdy kobieta / facet jest odmiennej orientacji sexualnej ... choc to ostatnie nie zawsze, zawsze mozna zmienic, byc bi, czy co tam ludzie powymyslaja). mowilem juz ze ja bym z nim zerwal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow ten sam problem mam 17 postow ... a w samym tym topiku nabilem ich wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym wlaśnie mówiłam ; każdy mierzy według siebie. ja zawsze miaalm dużo kolegów. koleżankę2 lub 3 ale nie przyjacióki. koledzy to koledzy. to prawda że trudno o czystą platoniczna przyjaźn między kobietą i mężczyzną.ale nie zrywałąm znajomości z nimi jak zaczęlam się spotykać z miom obecnym mężem.z czasem w sposób naturalny pewne znajomości się kończą. ale ja bym najpierw poobserwowała, bo nie zawsze po 2 miesiącach "chodzenia" masz pewność że ta osoba to już napewno i na zawsze. nie rzucalambym się ze swoimi uczuciami ale poczekała i zobaczyla. zerwalabym od razu lub wcale nie wchodzila w zwiazek gdyby mi nie pasowaly jego cechy charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieparwda ... pisze pod tym nickiem od paru dni. powinienem miec duuuzo wiecej teraz pisze kolejny i nadal mam 17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, jak się rozlaczysz to ci przybędzie ja dzisiaj na wstępi też mialam tyle co teraz a trochę popisałam ale zaraz jade do domu i jutro już będzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy ale z wczoraj na dzisiaj u mnie nic sie nie zmienilo ide cos zjesc :) dzieki za mila dyskusje ;) co prawda nie do konca Cie nie rozumiem ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
nie bylo mnie troche:) yeez ale tu nie chodzi o normalne kolezanki, sama mam kolegow i o to nie mam pretensji, ale sa to dziewczyny poznane w klubach zapisane np "justys" "olenka i tutaj nazwa klubu " "marysia i tutaj nazwa klubu" nie powiesz mi chyba ze to sa zwykle kolezanki z ktorymi chodzi sie tylko na piwo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie totalnie olewana dla CIebie i dla mnie to jest jasne, dla innych nie za bardzo. Ciekawe czy np yeez by nie przeszkadzalo gdyby do jej faceta dzwonila np \"samanta - malibu\" czy \"iza - afrodyta\" ... pewnie tez to bylby koleznaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz, i jak piszesz mozna uwazac ze fajna z Ciebie osoba ;) nie wiem co Ty robisz z takim dupkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
już kuniec ??? buhahahaha A gdzie mój BóG "komik" ??? najmądrzejszy na tym forum człowiek...nu nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A gdzie mój BóG "komik" ??? najmądrzejszy na tym forum człowiek...nu nie?" ni ma, pewni pije ... ale niedlugo wroci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Buhahahaha ...pijok pije pijok mo, pijok tlalalalala kaman pijoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
wrocilam:) wlasnie moj wodzirej topicu komiczne przepadl! u mnie sytuacja na razie bez zmian, ale coraz bardziej upewniam sie w decyzji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
a decyzja jest jaka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
no jak to jaka, zeby mu utrzec nosa i pokazac, ze albo panny z klubow albo ja, odejde i postawie ultimatum, jak mu zalezy to pokasuje te numery i urwie kontakty, a jak nie no to trudno, c`est la vie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
i bardzo piątka:) liczy się tylko to, co Ty czujesz i chcesz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Pijok pije , pijok mo, pijokowi Pan Bóg do! :D juhuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×