Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Fundusz alimentacyjny

Polecane posty

Gość Psedłonim
Trzeba w przyszłość patrzeć perspektywicznie i nowocześnie, Palola. Czas moherów jest przesądzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Jak sama widzisz, moja Palola, dwoję się i troję w upowszechnianiu nowoczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem o tym doskonale, ale i tak ciągle jeszcze udaje Ci się czasem zadziwić aż tak daleko nie poddającymi się społecznym ramom, stereotypom, konwenansom, zahamowaniom i ograniczeniom a la moherowym, czyli ogólnie śmiałymi teoriami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie powinni zamykać w więzieniach tych, co nie płacą alimentów tylko znaleźć im pracę i zabierać przymusowo część wynagrodzenia na alimenty. A jeżeli chodzi o fundusz alimentacyjny. To mi to już wszystko jedno. Połowę pieniędzy i tak zabierają na podatki, zus itp, a jakoś nie ma to przełożenia na rzeczywistość. Jeżeli te parę złotych z mojego wynagordzenia pozwoli zapewnić komuś jakieś minimum to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> sam nie zarabiasz na swoją emeryturę. Coś podobnego :D A OFE to co jest Twoim zdaniem? :) >>ty zarabiasz na emeryturę dzisziejszych emerytow !!! Moje zusowskie składki sponsorują dzisiejszych emerytów, na moją emeryturę oszczedzam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Przede wszystkim nie powinni zamykać w więzieniach tych, co nie płacą alimentów tylko znaleźć im pracę i zabierać przymusowo część wynagrodzenia na alimenty. Znaleźć??? Chyba żartujesz :o Monitorować obiboka wystarczy, zeby na czarno nigdzie się nie zatrudnił. Jak mu się skończy kasa, to pójdzie w końcu do legalnej pracy i zacznie placić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oszczędzam - mam polisę i za 10 lat dostanę niezłą sumkę myślę, ze przeznaczę ją na operację powiększenia biustu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. oczywiście cześć tej sumy, reszta na emeryturę, żeby nie było że odbiegam od tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A ile tego będzie, Palola? I po co wydawać pieniądze na powiększenie biustu za dziesięć lat? To inwestycja zupełnie bez sensu. Lepiej przepisz polisę na moją osobistość a moja wdzięczność ku Tobie będzie nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim żeby u lekarza nie było wstydu, po to warto zainwestować w biust! nie wiedziałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie, Palola. Zdarzyło mi się wizytować kilka razy gabinet konowała, ale nigdy nie przeszło mi przez głowę, że miałbym mieć jakieś kompleksy z powodu moich piersi...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A skąd się bierze Twoja wiedza na temat bezinwazyjnego powiększania penisa, p. Justynaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
He, he, p. Justyunaaaa. Że ja się nudzę, to powszechnie wiadomo. Że Ty się nudzisz, także wszyscy wiedzą. Ja jednak nie sądziłem, że Ty się nudzisz aż tak bardzo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, tak naprawdę to ja nie mam zamiaru niczego powiększać, może ewentualnie zajmę się skutkami działań ziemsko-grawitacyjnych grawitacyjnych, właśnie ze względu na lekarzy ;) A propos off topa, Wredny prowokator w tym roku powiększał, trzeba by go zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Kiedy Palola ma rację, p. Justynaaaa. Masz sporo atutów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, nie denerwuj mnie! ;-) o jakim nabijaniu się Ty w ogóle mówisz? Masz taki fajny nosek, mój tez idzie jak by tak leciutko w tę stronę chociaż troszkę inny.Usta tez mam z tych większych, więc skoro tyle podobieństw to logiczne, ze Ty tez jesteś ładna :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemele
Cyt: "Camp Nou >> ale żyliśmy dzięki zaliczce alimentacyjnej, która zasadniczo była tym samym co fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Popieram postulat p. Justynyyy, żeby Palola wkleiła swoją fotkę, dzięki czemu przestaniemy się gubić w naszych domysłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
P. Justynaaaa, pora by zakasać rękawy...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
NIe, Camp, p. Justynaaa jest rzeczywiście ładnym dziewczęciem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie musisz się wpatrywać w wizerunek Paloli, Camp. Albo przerwij spożywanie. Ja chętnie sobie Palolę poobglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×