Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Fundusz alimentacyjny

Polecane posty

Justys, a gdzie ja mam spotkać jakiegoś mężczyznę, kiedy cały czas obracam się w zamkniętym prowincjonalnym środowisku i nikt mi się tutaj nie podoba :( Może jak się gdzieś wyrwę to mnie docenią ;-) Psełdonim, czekam na realizacje Twoich wiadomych zobowiązań, a wtedy ja też po koleżeńsku się przedstawię z wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Justys, a gdzie ja mam spotkać jakiegoś mężczyznę, kiedy cały czas obracam się w zamkniętym prowincjonalnym środowisku i nikt mi się tutaj nie podoba Znaczy się rzadko kiedy wychodzisz z kafeterii? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Jesteś interesowna, Palola. To brzydka cecha. Proponujesz zwykłą wymianę handlową. Wnet się pewnie okaże, że za wszystko inne także każesz sobie w jakiś sposób płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, Za to Ty nie dotrzymujesz obietnic, wnet się pewnie okaże, że zawsze tak robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ty się nabijaj, ale na piosenke trzeba było czekać ponad godzinę, a babka załatwiała mi od razu, więc ładnie z jej strony. :D:D Całą godzinę na piosenke trzeba czekać, coś strasznego :D:D >> Ale nieee, Ty pewni już wyrosłeś z tego - to już nie przystoi Co mi nie przystoii? Darcie ryja w pijackiej zabawie? :o Nigdy tego nie robiłem, bo uważam to za plebejska rozrywke :o PS Z niczego nie wyrosłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja zawsze dotrzymuję, Palola. Nie jestem przecież kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, a dlaczego zakładasz, ze ma być jakieś "no i" napisałeś, że nie widziałeś jak wygląda Justyna więc postanowiłam Cię altruistycznie uszczęśliwić, a jeśli chybiłam to przecież chyba Ci w ten sposób nie zaszkodziłam? Psełdonim, udowodnij! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Co mam udowodnić? Że nie jestem kobietą, czy że dotrzymuję? Jednego i drugiego jednocześnie nie jestem w stanie udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> napisałeś, że nie widziałeś jak wygląda Justyna Ale nie napisałem też, że chce zobaczyć jak wygląda 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Słuchaj no, p. Justynaaaa, ja jestem słynny Psedłonim a nie tam jakaś zapchajdziura....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Masz święte praw, Camp, nie oglądać wizerunku p. Justynyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, o prace się nie martwię, muszę coś skończyć (o ile w ogóle kiedykolwiek mi się uda) i zaczynam szukać kogoś do uprawy dzikiego seksu :) oczywiście rasy białej, co zaznaczam ze względu na obecność Campa Nou i połączenie wątku z krajem na wyspach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednego i drugiego jednocześnie nie jestem w stanie udowodnić." a w jakiż to sposób obie te sprawy się wykluczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, aleś Ty czepialski, nawet bardziej niż słynny Psedłonim ... Justys, Psełdonim to dla mnie za wysokie progi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ho, ho, Palola co za otwartość... Tak odważnie mówić o babskich chuciach. Nie dość, że seksu, to jeszcze dzikiego seksu. Chyba się romansideł za dużo naczytałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
(Bo ja wcale nie jestem czepialski. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba się romansideł za dużo naczytałaś..." raczej przedawkowałam kafeterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Na jedno wychodzi, Palola. :=-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Przypuszczam, p. Justyna, że pewnie by się znalazło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp, no właśnie o to mi chodzi - tańczyć nie będę, bo nie lubię, śpiewać tym bardziej, bo to pijacka rozrywka, na piwo nie wyjdę, bo nie jestem alkoholikiem, na koncert też nie, bo to szczeniackie itp. Każdy robi to co lubi. Ja tylko skomentowałem co myslę o karaoke. Boli cie to? :) >>A potem się w facecie koło 40-tki budzi druga młodość i chęć na zabawę i młode doopeczki. Wspaniale, a to coś złego? :classic_cool: >>Ja nie twierdzę, że to jest jedyny dobry sposób spędzania wieczorów, owszem, są lepsze i równie dobre, ale uważam, że ten, kto tak traktuje wspomniane przeze mnie rozrywki po prostu zdziadział za młodu. :D:D Bo mi się karaoke nie podoba to zdziadziaałem, tak? :o Nie z darma racji jesteś blondynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp Nou >> widziałeś jaka ładna dziewczya z tej Justyny? Nie, nie widziałem. >>eee tam , jakąś tam Justyne widziałeś :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Rąk do opędzania brukwi nigdy za wiele, Palola. Zwłaszcza, iż zamierzam powiększyć areał...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, więc to się nazywa opędzać brukiew, teraz zapamiętam. Jaką stawkę jesteś w stanie zaoferować? Bo w sumie teoretycznie czemu by nie skalkulować, czy mi się taka praca opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ach, więc to się nazywa opędzać brukiew, teraz zapamiętam. 5 zł dam Ci jak "opędzisz mi brukiew", z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×