Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Fundusz alimentacyjny

Polecane posty

Camp, dziękuję, ofertę rozważyłam i nie spełnia ona moich oczekiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja jestem w stanie zaproponować więcej, tzn. 12,5 zł. Nadto premię w naturze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, p. Justyhnaaaa. I powodzenia. :-) Ty, Palola, także już zmykaj, bo nigdy nie dokończysz tego, coś zaczęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tak mi się Twoje nielubienie karaoke skojarzyło z nielubieniem także innych rozrywek, co też mi się z czymś skojarzyło. No i zostałeś dziadem. Masz niezdrowe skojarzenia :o >>Tymczasem pozdrawiam i uciekam spełniać się tam, gdzie moje miejsce - przy garach Słusznie, wiesz gdzie twoje miejsce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
I ja zmykam, ale nie do garów. A szkoda. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, tak, w kwestii benefitów w naturze nawet jesteś wiarygodny, tzn. byłbyś przydatny, bo nawet już w ramach reklamy stanowiska pracy wiedziałeś, że dobrze jest kontrolować wydajność pracy zatrudnionego, oczywiście dla jego dobra, czyli satysfakcji życiowej. Wniosek - dbasz o to, żebym skończyła, to co skończyć należy. Bardzo doceniam i zaraz spadam. Ale 12,5 PLN za godz. wciąż nie spełnia moich oczekiwań, może jednak trochę więcej jesteś w stanie zapłacić? :) Po odpowiedź zgłoszę się za miesiąc ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna i pola nie mają brukwi
do opędzania, dlatego molestuja na forum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×