Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Fundusz alimentacyjny

Polecane posty

Niedługo mają przywrócić fundusz alimentacyjny :o Jeste tutaj dużo samotnych mamusiek :classic_cool:, a to one są beneficjentkami tego funduszu, więc chciałbym z wami o tym podyskutować :) Pytam się - dlaczego nie egzekwujecie forsy od tych, z którymi spałyście, tylko wyciągacie łape do państwa? Dlaczego ja, mimo iż nawet was nie dotchnąłem, mam się dokładać do waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiula
A dlaczego ja pracuje na twoja emeryture???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, mój błąd ;) dotknąłem 🖐️ >> A dlaczego ja pracuje na twoja emeryture??? Skąd Ci głuptasku przyszło do głowy, ze pracujesz na moją emeryture? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ich nie DOTCHNĄŁAM
a muszę płacić. To jest niesprawiedliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
a dlaczego ja płace za twojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Camp widzę że dziś masz dobry dzień na zakładanie topiców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
duupa, płace tyle podatków miesiecznie ile wy zarabiacie rocznie, i co mam się pociąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taka prawda...
każdy sobie sam pracuje na emeryturę i lekarza więc nie pieprzcie, a na wasze państwowe alimenty pobierają ze składek wszystkich podatkników, więc Camp jak zwykle ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
ha ha ha dobre, kazdy sobie sam pracuje na policjanta, urzednika, kawałek trawnika i drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> płace tyle podatków miesiecznie ile wy zarabiacie rocznie, i co mam się pociąć? No ale o co pretensja? Zarabiasz, to placisz. Nie o tym jest temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
jednostki obłozone giga podatkami pracuja na to zebyście mieli po czzym łazic i na co popatrzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> kazdy sobie sam pracuje na policjanta, urzednika, kawałek trawnika i drogi? Nie, na to idzie forsa ze wspólnej puli w ramach wywiązywania się państwa z konstytucyjnego obowiązku zapewnienia obywatelowi bezpieczeństwa. W przypadku lekarza każdy ubezpieczony płaci za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
ty tez zarabiasz to płacisz, o co pretensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp, Ciebie to boli? Oczywiscie. Jawnie kłóci się to z poczuciem spolecznej sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camp- chyba nie bardzo wiesz jak to działa - i to na szczęście jest coraz więcej takich przypadków- fundusz alimentacyjny nie jest płacony z twoich podatków- ale często jest bardzo wysoko oprocentowaną pożyczką dla alimenciarza- mój były mąż miał okazję się o tym przekonać, po za tym my matki też zarabiamy, też płacimy podatki i zusy - więc nie tylko ty jeden jesteś taki biedny co z własnej kieszeni wykłada na politykę socjalną państwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ty tez zarabiasz to płacisz, o co pretensja? Z moich podatków są opłacane cudze dzieci. Ja z tego pożytku nie mam żadnego. Z drogi, policjanta, czy urzędasa mam. Każde dziecko ma ojca, wiec niech on płaci za jego utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
nie rozśmieszaj mnie chłopcze, za te niespełna 200 zł składki medycznej to sobie jedną dobe w szpitalu na obserwacji mozesz wykupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> fundusz alimentacyjny nie jest płacony z twoich podatków- ale często jest bardzo wysoko oprocentowaną pożyczką dla alimenciarza- mój były mąż miał okazję się o tym przekonać, Owszem, znam ten mechanizm. Tylko co mi z tego, ze jakiś obibok za długi pójdzie siedzieć do więzienia skoro problemu płacenia na własne dziecko i tak to nie rozwiąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajka
A dlaczego zwracasz sie z tym ogromnym problemem do kobiet? To faceci nie placa alimentow, a dziecko powietrzem sie nie wyzywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie rozśmieszaj mnie chłopcze, za te niespełna 200 zł składki medycznej to sobie jedną dobe w szpitalu na obserwacji mozesz wykupic. Odkąd zacząłem pracować ani razu nie korzystałem z usług NFZ. Jestem więc płatnikiem netto. Ale to jest już inna historia. Mi się nie podoba, że z moich pieniędzy mają być utrzymywane wasze bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camp- zdarza się i tak- ale w większości przypadków taki obibok chcąc nie chcąc zechce się zatrudnić - wtedy komornik ściąga dług alimentacyjny plus kochane odsetki o opłacie komorniczej nie wspominając - a co się odwlecze to nie uciecze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dlaczego zwracasz sie z tym ogromnym problemem do kobiet? Zaraz, a czyje są te dzieci? Moje? Zwracam się do kobiet, które doją forse na swoje bachory ze wspołnej kasy panstwa, zamiast od ojca dziecka. >>To faceci nie placa alimentow, a dziecko powietrzem sie nie wyzywi. To je od niego wyegzekwuj. Mnie osobiście zwisa czym się twoje dziecko wyżywi. Ma mamusie, ma tatusia i to oni sa za nie odpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj
Camp rozumiem, że sam sobie odkładasz na emeryturę na prywatnym koncie? Bo jeśli liczysz na tą z ZUSu to na Twoją emeryturę będą dopiero pracować inni. Teraz to, co Ty płacisz na składki społeczne przejadają Twoi dziadkowie. A 99% samotnych matek wcale nie chciało nimi zostać. W życiu różnie sie układa i czasem dopiero po latach z ukochanego męża wychodzi tyran i cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> większości przypadków taki obibok chcąc nie chcąc zechce się zatrudnić - wtedy komornik ściąga dług alimentacyjny plus kochane odsetki o opłacie komorniczej nie wspominając - a co się odwlecze to nie uciecze.......... Sciągalność dłużników alimentacyjnych wynosi około 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojego nie dokładasz
pozostaje ci się cieszyć, ze jestes obywatelem Polski, a nie innego benefitami płynacego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajka
Chyba wyjatkowo Ci sie nudzi, zeby sie wzniecac z powodu takich spraw. Tak sie sklada, ze nie mam jeszcze dzieci. Moj ojciec nie placil alimentow, a jesli juz, to wplacal 10 zl, zeby komornik sie odczepil. I odczepial sie... Masz pelna rodzine? Jesli tak, to gratuluje, ale jednoczesnie uswiadamiam, ze nie masz pojecia o tych sprawach - myslisz, ze moja mama nie gonila ojca, zeby placil? Prawo chroni takich dupkow, jak on, jak Ci sie to nie podoba, to interweniuj, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camp dobre i 10 % a co do reszty-a czemu karna j mam je egzekwować jak pacę podatki za wszelkie stanowiska i sądy komornicze?? nie podoba ci się taki układ jest tyle ciekawszych krajów na świecie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×