Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Gość Bramput
e36- zero reakcji jakaś długa limuzyna-ludzie będą się oglądać cadillac eldorado-ludzie będą robić zdjęcia 125p-ludzie będą się zapisywać na przejażdżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam się do czego czepić jeśli chodzi o wypożyczalnię aut ślubnych w Lipniku. Profesjonalne podejście, terminowo, samochód super przygotowany wypucowany od początku do końca. Mają trzy auta do wyboru także każdy znajdzie kolor lakieru dla siebie. Jak samochody wyglądają to można podejrzeć przez profil wypożyczalni na FB: www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TadeuszBorek32
Zależy czy zależy Ci na komforcie czy wyglądzie jednak są opcje wynajmu które oferują to i to jedną z nich jest auto na ślub Gdańsk http://komfortlimuzyna.pl/ . Sam korzystam z tej limuzyny w wypadach VIP i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś w tym ferworze weselnych przygotowań można o aucie zapomnieć. My tak naprawdę na ostatnią chwilę organizowaliśmy transport i sobie i gościom. Wszystko udało się dopiąć w wypożyczalni z Lipnika. Kontaktować się można albo telefonicznie albo przez ich facebooka, tam też mają zdjęcia aut. Podrzucę linka – www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ślubu zawsze marzyłam, żeby pojechać limuzyną i chociaż raz poczuć się jak gwiazda. Te marzenia się spełniły dzięki Limo Event. Piękny samochód, przemiły szofer i jeszcze szampan do tego. Po prostu wielkie WOW! Polecam każdemu kto również ma takie marzenie jak ja bo wszystko było idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po samochód warto podjechać do Lipnika. Wypożyczają tutaj auta o podwyższonym standardzie które na ślub nadają się jak złoto. Ja z narzeczoną brałem tutaj Mercedesa. Pierwszy raz w życiu takim autem jechałem i chciałbym to powtórzyć – ogromna wygoda, prestiż, luksus w każdym calu. A jak się zbiera spod świateł – miodzio. Foto merca i innych jest na www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby można samochód załatwić w gronie rodziny albo przyjaciół ale nie zawsze jest taka możliwość. U mnie najbliżsi jakiś super eleganckich samochodów nie mają, a tego dnia to wolałbym jednak jeździć po królewski. Dlatego zdecydowaliśmy się na wypożyczalnię z Lipnika i ich Mercedesa CLA. Świetne auto, fajnie byłoby kiedyś sobie takie kupić. Fotki i kontakt do biura jest na www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii wyboru samochodu długo się rozglądałem, bo firmy zajmujące się taką obsługą istnieją, nawet jest ich sporo, ale różnie z nimi bywa. znajomi mi opowiadali, że u kogoś na weselu samchód "zdechł" na drodze, a u innego nie dojechał. wolałem nie ryzykowac i z dobrej rekomendacji wynająłem firmę Limo Event, która działa już w tej branży wiele lat i ma bogate doświadczenie. był tylko prpblem z wyborem modelu, bo wszystkie piękne, ale w końcu sie zdecydowałem na Chryslera. bardzo fajny, wygodny, przestrzenny i wypasiony egzemplarz. obsługa rewelacyjna, bryka nie zawiodła i w związku z tym tą firmę ciepło polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znaleźć dobrą firmę do przewozu gości z wesela to serdecznie polecam http://raf-bus.pl/ . To profesjonaliści, wynajęłam ich na swoje wesele i wszystko było w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że teraz coraz mniej ludzi limuzyny wynajmuje na ślub w moich okolicach tak przynajmniej jest. Osobiście z mężem jechaliśmy do ślubu Peugotem 5008 to samochód na 7 osób, a my mieliśmy 2 pary drużbów, więc wszyscy się zmieściliśmy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę sie pochwalić, że mój ukochany stanął na głowie i załątwił naprawdę wypasioną brykę od Limo Event, która jeszcze zapewniła super eleganckiego szofera i oczywiście szampana. Ślub miałam w Zakopanem i jak jechałam z domu do kościoła, a potem na salę, to widziałam jak ludziom szczeki opadają. sam samochód nie tylko piękny, ale w środku bardzo wygodny, przestronny i wybajerzony. Warto było na taki mały luksus sobie pozwolić żeby ten piękny dzień był wyjątkowy w kazdym calu. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W połowie przyszłego roku będę wychodziła za mąż i zastanawiam się, jakie autko w stylu retro warto wypożyczyć :D Ktoś, coś jakieś sugestie? :D http://uniacar.eu/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem ślub ponad rok temu i muszę przyznać, że wszystko mi się pięknie udało, ale żeby nie odbiegać od tematu, to się skupię na aucie i w tym przy[adku uważam, że najlepszym wyborem jest zdanie się na firmę, która się specjalizuje w takich rzeczach. przede wszystkim jest profesjonalny kierowca i auto o dużych gabarytach, które ma niepowtarzalny styl, szyk i wygodnie się siedzi. ja korzystałem a chryslera z limo event i to był strzał w dziesiątkę. Naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat zamawiał limuzynę w Limo Event. Na widok pięknego cadillaka oczy nam wyszły. To jest klasa sama w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o tym Lexusie: http://podwozimy.com/? Szukam osób, które mają jakieś zdanie na temat wyboru auta do ślubu, jakieś za i przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo widzę, że ktoś tu Limo Event polecał:). My też z nich korzystaliśmy:). Jechaliśmy do ślubu przepięknym audi a8. Niesamowity luksus to był, bardzo fajne wnętrza w środku, a kierowca iście profesjonalny i przepięknie ubrany. Warto mieć na nich oko jak potrzebujecie limuzyny na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limo Event powiadacie? Też teraz rozglądamy się za autem do ślubu. Popatrzę co tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moire39
Powiem Wam,że czasami warto jest zerknać sobie na samochody tradycyjnych wypożyczalni. Cżęsto samochod jest dość drogi z racji tego,że jest w nim kirowca oraz jest to samochód konkretnie na ślub Jednak o wiele tańsze będzie samodzizelne zorganizowanie dekoracji i wypożyczenie jakiegoś nowoczesnego auta w zwyklej wypożyczalni: http://krakow-rentacar.pl/ W Krakowie polecam tę firmę bo mają kilka porządnych autek. Uwierzcie,że na pewno znajdzie się osoba chętna do pokierowania takim samochodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moire jak ktoś ma czas, to propozycja kusząca. Jak ktoś jednak czasu nie ma na takie rzeczy, to lepiej zdać się na firmę. Mieszkam w Krakowie i tam też korzystałem z Limo Event. Ne miałem czasu na ubieranie auta itd dbanie o te wszystkie szczegóły. Zrobili to za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko karawan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzonego i komfortowego Mercedesa W108 S280 jest to duże auto a jazda w nim przyprawia dużo radości. Jeśli chcesz poczuć smaczek tego cuda wystarczy skontaktować się z nami na http://sklasadoslubu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o samochód do ślubu na terenie woj. łódzkiego, to ja mogę polecić Lexusa z www.podwozimy.com Eleganckie i nowoczesne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przewóz gości to dobrze zajmie się tym Emka Trans z okolic Warszawy http://www.emkatrans.com.pl/ Solidnie, terminowo, autokar w dobrym stanie, my byliśmy zadowoleni w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypożyczyliśmy rextona g4. Dużo miejsca w środku to wszyscy się pomieścili. ludzie się patrzyli, chyba wcześniej nie wiedzieli takiego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×