Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

xyzed- teraz to bracie narobiłeś- jak się baby popiją to dopiero będzie się działo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałąm Niedźwiadka , SIssy , dwie śliczne żony, tamari, ike, piąte koło, kosmicznego, ... cholera zapomniałam jeszcze kogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) brat a Ty sie nei widziales z komcizne wczoraj na zamku? zona...nie widziałem ...bo mu cos wypadło i nie dojechał:P:P:P:P..albo nie chciał mi w spotkaniu przeszkadzac....jego musisz sie spytac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona----? najpierw chciałam wiedziec czy ta wkurzona , kt ora znam to ta wkurzona, ale skoro mnie nie pamietasz, to pewnie jestes kims innym, później mówiłam o wsyztskich które go broniły, nie o obie konkretnie i znowu nie było to złosliwe, ale z ciekawości chciałam się dowiedzieć a Ty ike naprawde zejdź juz ze mnie, bo ja nic do Ciebie nie mówie, więc schowaj swoje emocje? mówiłam, aby zmienić temat a Ty ciągle masz mi cos do powiedzenia , a zamaist odpowiedziec normalnie sobie kpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedźwiedź a nic cię na tym zamku nie straszyło- może to był komiczny......a ty nawet o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ike naprawde zejdź juz ze mnie, bo ja nic do Ciebie nie mówie, więc schowaj swoje emocje? mówiłam, aby zmienić temat a Ty ciągle masz mi cos do powiedzenia , a zamaist odpowiedziec normalnie sobie kpisz żeby z ciebie zejść- najpierw musiałabym na ciebie wejść- a na to musiałabyś sobie mocniej zasłużyć- łatwo nie ma a czy płaczę, czy się śmieję, czy sobie kpię- to moja osobista sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brat_niedzwiedz (brat_niedzwiedz@gazeta.pl) no to kto kogo widział ? .....jak juz wracamy do tematu" Tamari była tak miła i poinformowała mnie, ze wczoraj i przedwczoraj widziała na forum komicznego nie muszę dodawać, że wielka radość uczynia mi ta wiadomością! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike i o to biega bo ,gdy kobitka nachlana to dupcia sprzedana :D:D:D a w temacie to osobiście znam 1 osobę z kafe,a 3 osoby ze zdjęć i rozmów telefonicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike i o to biega bo ,gdy kobitka nachlana to dupcia sprzedana i dlatego- wbrew stopce- ikuś nie pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona:] okey, lubie jak sprawa jest jasna..:] a Tobie ike zycze jednak odrobiny dystansu:] przyda Ci się:] i naucz sie czytac pewne metafory a nie łykac wszytsko tak jak jest podanym:] pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat- opowiedz:) chyba , że nie chodzi o sex- to daruj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻONA CO UWIELBIA SEX Niedźwiedzio najlepiej w jakieś ciemnej wieży się nadstaw Mniejsza trauma niż jak byśmy sie mieli w świetle dziennym zobaczyć sugerujesz ze ja taki do bani:O:O:O:O:O:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia.......to chyba ty niespecjalnie zrozumiałaś moją odpowiedź- przestudiuj ją sobie w ciszy i spokoju- i potem się zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat- to co to za wycieczka była jak nie ma O CZYM opowiadać ???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinnia o wkurzonej
Noelia, jezeli piszesz o tym gosciu na wozku to to jest dokladnie ta sama wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat, czy chwaliłam Cię juz za wyjątkowo skuteczne metody negocjacyjne? radze umieścić tę informację w swoim CV ;-) bo w związku z tematem dyskusji oraz piszaca te slowa jesteś na kafe bardzo wyróżniony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×