Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

uwaga! tak się przejełam , że odpowiadam po paru sekundach:D pomarańczo no nie mów , że nie masz poczucia humoru:) roznegliżowane foty wysyła się po ty żeby pokazać cipkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on cię olewa ciepłym moczem imbecylko jeśli o osobie lubiącej zloty deszcz można powiedzieć szmata- to tak za taką w tym wypadku mogę się uważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem , że ty nie masz komu poświęcać uwagi ;)? o sorry masz krzywe odbicie w lustrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapodawaj:D ty słowo puszczać się i sex to tylko w słowniku możesz poczytać, co?? w sumie szkoda mi ciebie i pisze to na bardzo poważnie jad wyłazi ci uszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam ci gdzie masz kierować pobożne życzenia- a widzę , że twoja obsesja urosła do rozmiarów przerażających, nie interesuje cie nic niż spróbować mi dokopać- pojmij w końcu to, że dokopać mi może tylko osoba w miarę inteligentna - dziewczyno- nie martw się obsesję i się leczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a seks jest dla mądrych ludzi... umrzesz jako dziewica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra maleńka wiem, że musisz na kimś się powyładowywać- chcesz to pisz śmiało- jest niedziela wieczór- mam lepsze rzeczy do robienia;) poczytam i pośmieje się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdijhagdciqwuoSYGATDCZ
pomaranczowa spadaj stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jesttttttttttttt
ike nochalu troszke szacunku chamie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
współczuję ci z jednej strony dziecino :D ale cóż, zasłużyłaś sobie na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
twoja twórczość jest imponująca :D jak na ike przystało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
co jak co, ale nie przypuszczałam że tak będzie tu warować :) toć to tylko nochal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
nochalku będę cię pilnować, cobyś tym słabszym kobietkom nie dosrywała więcej :D twoje negliże czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszka......
Może nieśmiało zaproponuję, aby nie wtrącać się dla popisu tam gdzie nie trzeba. Wiem, że dużo ludzi lubi tu się bez jakiegokolwiek sensu wtrącać w wątek, no a potem są tego efekty. Szanujmy się wzajemnie, tak i Ike jak i pomarańczka, dość już tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona może się z Ciebie śmiać- ale ja Ci powiem jedno. Gdybym spotkał cie na swojej drodze, strzeliłbym cię w ten głupi kaszolowaty pysk. Takie głupie ścierwa powinno się tępić. Dawno nie dałaś dupy? Kup sobie wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszka......
artiii a tobie co? żonę ona tu przysłała?nie pokazujcie że tak was to boli bo większa dla niej satysfakcja i siłą rzeczy wygrywa. cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
pogadaj z komiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike też nie jest aniołem,(przeczytaj jej posty),ale nie jest obłudna.Ma w stopce zdjęcia i pisze pod czarny nickiem.Czasem przegina,wiec ma ''wrogów'' nie wierze ze wysyłała jakies foty Komiczne. A te wyzwiska ze strony pomarańczowych to ...zenada. Wiec jesli moge Cie o coś prosić Artiee to nie znizaj sie do ich poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co? Przecież taka chętna do rozmowy jesteś. Daj adres - jutro jestem u ciebie. Porozmawiamy sobie- po mojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
:D:D:D Ike nie jest święta zapamiętaj, a ja mam niestety inne plany, czekaj sprawdzę kiedy ewentualnie mogę cię uświadomić :D buhahahha jak to mężulek sprawdza żoneczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zdjęć? Wygłupiłaś się szczeniaku.Jeśli kogoś po za ta szmatą uraziłem to sorry. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie jest. W łóżku jest prawdziwym diabłem:P na raaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Kobieto...nie jestem obłudna - ike rżnie tu "gierojkę" i wcina się między chleb a zakąskę, szczególnie kiedy ktoś ma coś do komiczne -a on adwokata nie potrzebuje, wręcz śmieje się z takich wariatek, którym wystarczy delkatnie erotyczny tekst i są gotowe się dla niego poświęcić :D a fotki ??? buahahhahahahaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike sz......D-->czy Ty masz świadomość tego co piszesz? Jesli rzeczywiście Ike wysłała foty Komiczne a Ty o tym wiesz ...to znaczy ze Komiczne pokazuje zdjecia INNYM OSOBOM ....wiesz ze Komik jest prawnikiem?Posądziłas go o brak uczciwości... Mysl troche zanim cos napiszesz:) Pozdrawiam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×