Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

napiszę ci inaczej:) musiałam ci gdzieś dopiec- skoro wiecznie nawijasz o wyglądzie- podejrzewam , że słowami, że jesteś pewnie jedną z tych" pięknych mądrych i fajnych" których nikt nie chce chciałaś pokazać mi, że ktoś może najeżdżać na mnie i pewnie też będę latać po topikach i się skarżyć a że jesteś jedna z tych pustych "piękności" uderzyłaś w wygląd- myślałaś , że bardzo zaboli- bo przecież takie jak ty boli nawet zauważenie włoska na dupie- przykro mi - ale i dupa ci z tego wyszła- chcesz mi dopiec- popracuj nad intelektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeśi chcesz dotrzymać warunków konfrontacji ze mną -na kolejnej rozmowie spotkamy się za parę dobrych "lat świetlnych"..........chyba że dalej wolisz ze swojej strony "uprawiać " bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko a wy sie nadal zrecie?? ike wez mnie zmus jakos do sprzatania w domu, bo zrobilam mega burdel wszedzie a nie moge sie zebrac jakos:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polemizować dziewczynko to ja muszę mieć z kim.............ty polemiki możesz tylko obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii- spadać sprzątać- i nie łódź się, że ci nosem podłogę zamiotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie moge jutro i tak mialam wczoraj to zrobic dobra ike zachecilas mnie:D ide sprzatac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari- ja ci nie pomogę- wczoraj też sprzątałam- sama z siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotykam się z interlokutorami którzy nie dorastają mi nawet do pięt w swoim toku myślenia nawet za miliard lat świetlnych ale zabłysłaś- no-fiu fiu- koniecznie chcesz mi udowodnić znajomość słów. jednak- sorry- na mnie to nie robi wrażenia jak brak ci logiki i pamiętaj nazywając cię pustą- ( w sensie braku więcej niż jednej komórki bo resztę sama sobie- pewnie trafnie- dopisałaś)- nie oceniłam cię nisko- nie przeceniaj się- to w twoim wypadku i tak wysoka nota.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozśmieszaj mnie dziewucho ze wsi a w tym ile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci ślina z pyska pójdzie:) za mocno się podniecasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj pomarańczowa, o co Ci chodzi? Poniżasz się coraz bardziej, już niżej się nie da... A my tak patrzymy jak robisz z siebie idiotkę i pomijając fakt, że jest to nudne, to jest to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o erotycznych marzeniach ze mną w roli drugoplanowej już było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, jeśli go nie potrzebowałas, to znaczy, że to nie było do Ciebie, pisałam do tych osób z którymi rozmawiałam, więc przestań byc ciagle zaczepna bo to sie nudne robi natomiast widze, że wszytsko wraca do korzeni i ciagle jeden temacik na tapecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia no nie mów- , że czepiasz się tego co napisałam parę stron wcześniej w formie żartu- strasznie nadwrażliwa jesteś nie bierz wszystkiego do siebie- ponoć to źle na wątrobę działa ;)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona ---> ja tam sie nie kłócę, odpowiadam po prostu, poza tym widziałam jaki tu znowu bałagan zapanował, znowu małe bagienko, nie powiem:P właśnie brałam słoneczną kąpiel i może Słońce mi za bardzo w główkę przygrzało, sorry ike, ale juz się tak postawiłas na początku, że trudno będzie mi zedrzec z Ciebie te maske, która Ci nałożyłam:p wrednej jędzy:P z resztą ja tez bywam wredna, więc może jednak się dogadamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, poza tym uiwerz, gdybym brała wszytsko do siebie, np kafeteryjne epiteciki, to pewnie juz dawno jakaś marskość by mnie zjadła:P a tak to np wole niekorzystnie na wątrobe wpływac w inny sposób:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×