Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterrkaa_

Dlaczego ładna dziewczyna przegrywa z przeciętna brzydka?

Polecane posty

Gość kroliczkowaaa22
ktos kiedys fajnie napisal na tym caffe ze faceci maja chuja w glowie a glowe w dupie! mysla fiutem i dla nich milosc to "ktora szybko dupy da" ma facet latwy seks wiec po co ma sie starac o nr1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczkowaaa22 - skąd takich facetów bierzesz? Z jakieś specjalnej fabryki Chujomyslących? :) Gdyby tak było związki nie rozpadały się bo "kobiety miały sposób na zatrzymanie faceta" ;)... Atorka tych słów chyba trafiała na samych skurczybyków, którzy powinni trzymać się z dala od płci pięknej albo... kazała czekać facetowi na seks ze 2 lata i on odszedł a teraz jest sfrustrowana... :o Nie lubię jak dziewczyny piszą że dla facetów najważniejszy jest seks. Tak jakby kobietki się poświęcały idąc do łóżka. Seks jest super. A z osobą którą kochasz to już w ogóle magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja chce zrozumiec co powoduje ze facetowi podoba sie jedna a jest z inna? podoba mi się tojota yaris - jest ładna, malutka, wszędzie się zmiesci, ale prowadzi się ją beznadziejnie, jest wyrywna i zdycha, gdy próbuję ruszać. Nie chcę mieć takiego auta. opel corsa jest większy, mniej elegancki, mniej kobiecy, ale super mi sie nim jeździ - taki samochód będę mieć. W ten sam sposób chyba myślą faceci. a poza tym ładna myśli, że się jej nalezy, brzydsza stara się bardziej, bo zawsze musiała sie wykazac. Dlatego facetom podobaja się inne kobiety, ale kochają swoje, zwykłe, przeciętne żony, dziewczyny, przy których nie musza udawac kogoś innego. To oczywiście nie jest reguła. Bo i zwykłe dzziewczyny mogą być głupie i wredne, jak i ładne zdarzaja się mądre i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahaa
mysle ze wasz problem jest taki, ze w czysto akademicki sposób próbujecie rozwiązac problem milosci, zakochiwania sie i tak dalej. a to sie nie da. nie dlatego, ze to magia bla bla bla, tylko dlatego ze chodzi o cały szereg chemicznych procesów zachodzacych w mózgu człowieka, do tego otumaniających go. i tak samo jak nie da sie przewidziec jak zachowa sie ktoś po spożyciu narkotyków, tak samo nie da sie przewidziec kto sie w kim zakocha i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam siostre blizniaczke ktora ejst duzo ladniejsza ode mnie ona to typowy narcyz, ja nie uwazam sie za pieknosc, ot jedna z wielu jest jeden przystojniak, myslalam ze nie mam w ogole szans, a okazalo sie ze wybral mnie, nie siostre badz ladniejsza kolezanke kazda dziewczyna ma w sobie cos, kazda jest ladna ale chodzi oczywisicie o gusta ale o gustach i guscikach sie nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdura! \"Ładna myśli, że się jej należy a brzydka się stara\" Kto wymyślił coś tak głupiego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ---> moja stopka smutna? bo i ja jestem nieszczesliwie zakochana ....podobna historia jak w temacie..i tez nie moge pojac dlaczego...nawet juz nie mysle:O nie kazda milosc jest dla nas, niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego że operatorem pilota tv najczęściej jest moja luba, muszę oglądać czasami program tvn Style i działalność wizarzystek i innych upiększaczy. Ogólnie rzecz biorąc można z każdej kobiety zrobić taką piękność, że facetowi oko zbieleje i zakocha się w tri miga, a o to przecież chodzi, no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami trzeba sie poddac, odpuscic, pozwolic tej osobie odejsc i zdac sie calkowice na los, chociaz to wcale nie jest latwe jesli sie kocha:( pozdrawaim wszystkie samotne i nieszczesliwie zakochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, jakie pustaki. Dziewczyny wybierane przez facetów nie p******ą takich głupot. Może pobądz trochę z tą szarą myszą księżniczko. Różnica pomiędzy jej zachowaniem a Twoim to jest to coś, co przyciąga mężczyzn:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne wybrzydzają, brzydkie się starają. To samo z facetami. Jak facet przystojniejszy to czeka az laska sama fo niego sie usmiechnie czy podejdzie. Potem i tak wybrzydza i po 30 zostaje z ręką w nocniku jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci boją się ładnych kobiet. Z góry zakładają że nie mają u nich szans. Że inni się będą na nie gapic, że poszuka sobie lepszego. Dlatego marzą o ładnych a biorą przeciętne, a uprawiając seks z przeciętną marzą o tej ładnej. Tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odgrzewasz stare kotlety? temat sprzed lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest beznadziejna? Uroda to nie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ladna kazdy chce tylko szybko przeleciec i jest wieksze ryzyko odbicia zdrady. Dlatego sie nie dziwie ze ladne sa samotnymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd te brzydkie samotne matki w takim razie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za dyskusja. Niektórzy naprawdę są ćwierćinteligentni jednak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ładna i mądrą i szanującą siebie i pewna siebie nie potrzebuje potwierdzenia swej wartości facetem byle jakim, byle był, brzydka i zaniedbana bierze wszystko, jak bogaty i sławny to zrobi dla niego wszystko. Głupież facet też bierze wszystko, jak jeszcze zrobić mu wszystko i jak nie kocha i jak nieożenisz mieć tej która kocha bo ona z nie zadaje się z facetem biorącym naniastki kobiet, patrz Kinga rozkraczoxha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie wlasnie sa mezatkami i matkami we wiekszosci a z moich kolezanek i to sa ladne kobiety sa same z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz z psychiatryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.12 bo ładna kobieta szanuje siebie i nie będzie z facetem który chce mieć kilka kobiet, lepiej być sama niż ze śmiechem, tak.mają i mężczyźni są z kobietami które kochają i szanującą i niby to zazdroszczą t co.mają wszystko robiące im zpny ale sami są z porządnym i kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15 to Władysław od Kingi rozkraczochy w końcu w psychiatryku? Ambulatoryjnie nic nie dało się zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brzydkie wlasnie sa mezatkami i matkami we wiekszosci a z moich kolezanek i to sa ladne kobiety sa same z dziecmi. x rozumiem, ze znasz wszystkie samotne matki na calym swiecie:D a ja znam same brzydkie samotne matki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły na to jak kto sobie życie ułoży. Czasem łasniejszej ułoży się w życiu gorzej niż tej brzydszej, bo wybiera nieodpowiednich facetów, daje się podrywać byle komu, pierwszemu lepszemu badboy'owi, ale za to przystojnemu, a brzydsza może jest bardziej nieufna i szuka odpowiedniego dla siebie do życia, żeby się nie sparzyć. Co tu jeszcze rozkminiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie to by się naprawdę leki przydały. Piszę poważnie. Lecz się z tego, i to szybko, zanim całkiem zwariujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkraczocha? Przygotuj leki dla Kubcia, bo jeszcze z psychpatyczny strony go nie znasz jak kiedyś ci napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×