Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterrkaa_

Dlaczego ładna dziewczyna przegrywa z przeciętna brzydka?

Polecane posty

Gość gość
Nie będę przygotowywać żadnych leków. Ty sobie przygotuj jak nie umiesz zrozumieć i odpuścić faceta, który być może ma swoje powody, żeby odejść. A rozkraczocha to akurat Ty jesteś, takie guvvienko w pozłacanym papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, facetowi nie chce sie starac, chce miec w domu sprzątaczkę, kucharkę i niańke, dlatego wybiera szara mysze, ktora bedzie mu służyć, przy Ładnej , zadbanej, kobiecie trzeba by wlozyc troszkę rowniez i swojego wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijajac miłość czysto hipoteczne -gdyby były siostry bliźniaczki takie same zachowanie wszystko identyczne ale jedna była np poparzona to wybrał bym ładniejsza. Z reguły zawsze wybiera się ladną jak się jest młodym. A jak się już było w związku z pięknością to zbytnią urodę nie uważa się za atut i rzeczywiście wraz z urodą idą pewne typy zachowania. Jakakolwiek klutnia i słyszysz że ona w 10 min sobie znajdzie faceta, zresztą cały czas faceci się przy niej kręcą, a i z sexem jest dużo prawdy - oddaje się tobie i powinieneś być szczęśliwy masz to o czym inni marzą i to wszystko, aktywność minimalna, to ja trzeba cały czas adorować, oczywiście są wyjątki ale mówimy o ogóle. Miałem kilka super idealnych kobiet, a żonę mam 6/10. Ciężej się żyje z pięknością. Każdy chciałby zarabiać powiedzmy 15 tys miesięcznie i było by ok byłbym bogaty ale jak bym miał 100 milionów to niby też dobrze ale większe ryzyko napadu, porwania dziecka, trzeba zatrudniać ochrone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są czyste spekulacje. miłość dopada bez wyjątków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie to ładne co ładne ,a co się komu podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywa bo większość Mężczyzn zaczyna rozumie że te z ponadprzeciętną urodą z góry zakładają ze jedyne co muszą wkładać w związek to swoją obecność... Oczywiście nie ma co generalizować ale wyjątki potwierdzają regułę ;) Takie kobiety rzadko doceniają cokolwiek bo mają masę adoratorów wiec i w uczuciach nie są za bardzo stałe bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy a krew nie woda <3 Zresztą przy dzisiejszych wyśrubowanych wymaganiach "Pań" . Pani 4/10 "wylajkowana" na FB myśli że jest co najmniej 7/10 wiec jedynie facet 8+/10 ja interesuje. Ładna nigdy nie przegrywa chyba że jest z nią coś nie teges lub ma wymagania z kosmosu ;/ Zaraz będzie pisanie że ja taka nie jestem. Znam to: Jedno piszesz ,drugie myślisz, trzecie robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×