Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rurkowa

Rurki...Modne czy nie??

Polecane posty

Gość Rurkowa

No więc chciałam zapytać czy rurki są jeszcze modne bo sama jestem zwolenniczką tych spodni i od 2 lat nie noszę żadnych innych, nie wyobrażam wręcz siebie w spodniach o rozszerzanej nogawce:(. Ostatnio przeczytałam że dawno miały przejść przeszły do lamusa...tylko że jak wejdę do sklepu, gdzie nie spojrzę - tam rurki:) Co o tym myslicie?? Dwa dni temu byłam na zakupach i dalej wyposażyłam się w następną parę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
ja tam jeszcze nosze, bo lubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77laluna77
Strasznie mi sie podobaja, nosze i bede nosic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussssia
ja nosze :D tzn teraz jak były ciepłe dni to krótkie spodenki.. ale myśle że sa jeszcze modne do takich skate butów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Brawo Muniek!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paski paseczki... :) tylko nie wiem czy sa modne jeszcze :D ale sporo dziewczyn na ulicach w nich widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenage angst
a teraz fakt,dzwony wracaja,sama tez zreszta mam kilka par i w nich chodze,tak samo jak w najmodniejszych marynarskich,szerokich spodniach,teraz kazdy kroj jest na czasie,ale rurki bede nosic bez wzgledu na mode bo najlepiej w nich wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rurki był szał
w połowie lat 80. Teraz nie włożyłabym ich, bo w rurkach brzydko się wygląda, tak bidnie-nędznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurkowa
Hehe no wiecie ja jeszcze 2,5 roku temu myślałam że tego typu spodni nie ujrzę nigdy w odbiciu lustrzanym...a jednak. Gdy kupiłam pierwszą parę uzależniłam się. I chociaż do mojej figury(kolumna) nie pasują rurki wszyscy mówią mi że świetnie w nich wyglądam, o niebo lepiej niż w dzwonach, szwedach etc. Może jeszcze mogłabym założyć Dżinsy z prostą nogawką ale rozszerzanych - nigdy!! No i tak teraz patrzę w przeszłość...Normalnie jak widziałam w nich jakąś kobietę to się zawsze nabijałam i mówiłam sobie: o nie! ty nigdy takich nie założysz a jednak. Teraz nie potrafię ich odstawić...wolę nie myśleć co się stanie gdy przestaną pojawiać się w sklepach...Chyba przeniosę się do lumpeksów:P P.S. W rurkach nie wygląda się wcale nędznie i biednie!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurkowa
Aha Muniek zapomniałam napisać gratulacji. Gratuluję Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie, czy rurki będą pasować do szerokich bioder i krótkich nóg? czy optycznie je poszerzą i skrócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurkowa
mojamoja moim zdaniem szerokie uda w połączeniu z krótkimi udami odpadają. Sama mam koleżankę która właśnie z takimi nogami nosi się w rurkach. Wygląda w nich conajmniej okropnie...Chyba ze zalozylabyc jakas tunike dluga - ale z drugiej str to chyba skroci ci sylwetke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurkowa
może spytaj Aloalo ona sie lepiej na tym zna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurkowa
Sorki AlaOlo a nie Aloalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiCiaa..LaDy KiCia /Pani KiCia
Wstęp:Rurki??Kocham Jeee!! Są poprostu The Best !! Koffam je i Zawsze Są modne wY niedauczniCy Durni nie lubie was kogoś co w rurkach nie chodzi wstęp zakończenie Bayeee ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz wchodza szwedy
i dzwony, rurek coraz mniej w sklepach...i dobrze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że rurki jak najbardziej są nadal modne i będą. Moda powraca. Wróciły rurki i wróciły buty freestyle. Aż mi się przypominają czasy mojej podstawówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurki to wróciły
4-3 lata temu a teraz następuje ich odwrót, wchodza szerokie spodnie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLUŚ
dla mnie tylko rurki.. ;) dzwony są okropne..!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo123
Zależy od figury czy pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThrashMetalhead
Jestem facetem i chcę napisać, że wąskie dżinsy rurki to ubiór metalowców z lat 80-tych, oprócz metalowców nosili je wtedy także punki (to tacy ludzie z irokezami w naćwiekowanych ramoneskach, glanach i obdartych dżinsach z agrawami), skinheadzi i Oi-owcy oraz rockersi - tylko i wyłącznie. Klasyczny ubiór metalowców to długie włosy, ciasne dżinsy, skórzana kurtka ramoneska z nałożoną na wierzch dżinsową kamizelką kataną i białe adidasy za kostkę. Poza tym wąskie dżinsy to klasyczny męski krój spodni, faceci nosili takie spodnie, jeszcze w czasach, kiedy kobiety w ogóle nie nosiły spodni. To są typowo męskie spodnie a dziewczyny w takich spodniach wyglądają jak faceci (w ogóle dziewczyny w spodniach wyglądają jak faceci, ale zwłaszcza w wąskich rurkach). Rurki są zastrzeżone tylko dla klasycznych metalowców, skinów, punków itp. Za komuny w latach 80-tych kupowało się zwykłe proste dżinsy wycieruchy i zwężało się je od kolana w dół. A teraz jakieś je.ba.ne cizie, które nie mają z tym nic wspólnego noszą gotowe wąskie portki ze sklepu, które od złudzenia przypominają te typowo męskie metalowe dżinsy z minionej epoki. Na szczęście nie są to takie same spodnie, lecz przypominają je. No i ci je.b.ani szmaciarze - emo, nienawidzę tego śc.ier.wa jeszcze kilka lat temu nie było takiego gówna z pedalskimi tlenionymi skośnymi grzyweczkami. Starzy metale z długimi włosami ( po 30-40 lat ), parę razy robili akcję, że jak zobaczyli młodego człowieka w spodniach rurkach to go pytali, czy słucha starego metalu. On mówi, że nie. To oni się pytają go, dlaczego w takim razie nosi ciasne dżinsy, bo to klasyczny ubiór metalowców. On pierdoli, że niby taka moda itp.... Oni nazywają go pozerem i każą mu ściągać te spodnie, bo jak nie to za grzywkę i o kolano. Chłopak wraca do domu w gaciach. Takich akcji wkrótce będzie więcej. To kradzież stylu i wizerunku. Jeszcze do niedawna metalowiec każdemu kojarzył się ze skórzaną kurtką i ciasnymi wytartymi dżinsami. Przeklęci wszyscy ci, którzy noszą rurki a nie mają nic wspólnego z klasycznym PRL-owskim metalem, z PRL-owskim punkiem, ani ze skinheadami. Przeklęte je.ba.ne modne lalunie i cizie, zas.ra.ne pedały - emo, i barany z fordakami, którzy mówią, że niby "w rurkach chodzą geje", a sami wyglądają, jakby się zesrali i chcieli ukryć brak jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim skórzane lub skóropodobne w H&M mają damskie spodnie w stylu rurki cos jakby jeans ale bez tylnych kieszeni za 129 zl (za tą cene raczej skóropodobne ale w dotyku jak skóra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×