Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość retrospekcja.....

W oczekiwaniu na maluszka

Polecane posty

Gość retrospekcja.....

Wątek zbiorczy, bez ograniczeń, nie ważne, która kiedy rodzi. Dziewczyny jak się czujecie? Jak przeżywacie ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł. Ja obecni kńcze 33 tydzień. Już bym chicała urodzić bo mam wrażenie że w ciąży jestem ze 3 lata a nie osiem miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przede mną miesiące oczekiwania,jestem dopiero w 5tc i odliczam dni do następnej wizyty z nadzieją,że będzie wszystko dobrze. Wiadomo, pierwsze 3ms są najtrudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam zazdroszczę:) Tak bym chciała żeby te 3 miesiące były już za mną,jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie,dlatego moja radość z ciąży jest narazie bardzo spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wląsnie nic nie czuje a chcialabym poczuć... jakies skurcze. zostalo mi 8 dni do terminu a tu nic sie nie dzieje... wczoraj poszlam do lekarza i sie dowiedzialam ze mam rozwarcie i ze wszystko jest juz gotowe. Skąd to rozwarcie? nic mnie nie boli, nic nie czuje... prześpie ten poród jak tak dalej pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na samym początku (5 tc) i szczerze to wcale nie czuję się jak w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani będziesz miała chłopca czy dziewczynkę? Czy to niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta \"cholerna\" jest przenośnią, nie będę oszukiwała, źle ją znoszę, źle mi i chciałabym już koniec, więc też nie mam co się cieszyć z samej ciąży, ale perspektywa maluszka mnie bardzo raduje, więc wytrzymam jeszcze tę końcówkę. mamani, a przy pierwszej ciąży czułaś coś? symptomy zbliżającego się porodu? ja tylko przy pierwszej czułam a przy drugiej cisza...cisza przed burzą. ale żaden z porodów nie był tragiczny, zły i bardzo bolesny i mam nadzieję, że teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie chlopczyk- Kornel Filip :) a w domu mam córcie wiec bedziemy mieli parkę i na tym finito :D:D:D entliczek oj przy pierwszej czulam. wiedzialam ze to lada chwila. Nawet oznajmilam rodzince ze sie jutro nie zobaczymy bo ja ide rodzic :D no i w nocy mnie wzielo :D:D:D Pozatym mialam skurcze, wody odeszly cosik sie dzialo... a teraz? rozwarcie samo się zrobilo nic nie boli ( kregoslup czasem) i zero przeczucia ze to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko będzie, nawet jak maluszek nie da znaku, ze to już czas, to i tak w końcu musi wyjść na ten świat. 8 dni, to dla takiej kruszynki dużo, daj mu się skupić a i symptomy będą ;) ej.. nie mów finito póki nie przeskoczysz :D a wiadomo co was najdzie za 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ntliczek za 5 lat... mam pewne plany na za 5 lat ale jak bedzie to nikt nie wie :D artigiana mialas mi odpisac co sobie zazyczylas od meza :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz :D ja najpierw poprzestałam na jednym i koniec, więcej nie chciałam a później jakoś tak niechcący wyszło drugie no i teraz trzecie, dobrze, że nie jedno po drugim :) ale na tym już na pewno koniec, na czwórkę się nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miałas podobną róznice miedzy pierwszymui córeczkami jak bedzie u mnie :) tzn troszkę wieksza :) jak najstarsza corcia zniosla pojawienie się nowego dziecka w domu? moja córcia sie wścieknie! artigiana nie mam pojecia gdzie sie podziewa bubba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zdjac firanke i wsadzic do pralki... pytanie nie na temat ale namaczacie wczesniej firanki czy odrazu pierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku ją informowałam o postępach mojego brzucha i nowego członka w rodzinie, takie małe dzieci ciężko przeżywają pojawienie się nowego dziecka, bo do tej pory były jedyne a teraz mamusia i tatuś będą musiały zająć się nowym maluszkiem, mówiłam jej cały czas, że jak siostrzyczka pojawi się na świecie, to ja i tak będę ją kochała bardzo mocno i że dalej będziemy bawiły się razem i wychodziły na spacery i to jakoś załagodziło. Teraz są starsze i bardziej rozumieją, ale i tak zapewnień potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani tak z ciekawosci: dla synka tez piszesz bloga? bo widze, ze dla starszej coreczki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem juz przeterminowana :( ale prawde mówiąc to bardziej niecierpliwiłam się czekając do terminu (20.08)... teraz ogarnął mnie spokój bo wiem że najpóźniej za 5 dni (27.08) utulę moją maluteńką niespodziankę :) i jakoś ta świadomość dodaje mi sił :) Pozdrawiam wszystkie oczekujące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHIEFTEC
Witam ,ja 20 miałam termin i nic lekarz w poniedziałek skieruje mnie do szpitala, to jest już pewne, mam bóle ale takie ledwo wyczuwalne i to nie codziennie mały zamiast wyjść z brzuszka tylko w nim tańczy, o niczym innym nie myśle tylko o tym że by mnie bóle złapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie namoczylam ale wlalam duzo vanisha do firanek i sa bielusienkie :) juz powieszone :) dla synka też pisze bloga. ja mojej malej tez opowiadam o tym ze w brzuszku jest dzidzia i ze tam sobie mieszka i kiedys wyjdzie z brzuszka i bedzie mieszlala w lozeczku... ale moje dziecko tego nie chce sluchać. denerwują ja to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×