Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselniczka

wesele za 8 miesięcy pora zrzucić 30kg!!!

Polecane posty

Milla oddaj tasiemca w dobre ręce, u mnie mu będzie jak w domu :) albo chociaz wypozycz tak na pól roku :) ja tez zmieniłam fryzurkę a w weekend było wesele i wielkie obżarstwo ale dzisiaj grzecznie powrót do dietki, 25.08.08 ja też odkąd przypięłam się do tej siłowni to stoję na wadze, ale spodnie luzniejsze więc przestałam rozpaczać :) Moge ważyć i 100 kilo, byle wymiary były 90/60/90 ( oczywiście tu żartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Widze że trzymacie się dzielnie :) ja od wczoraj dorzuciłam sobie kilka ćwiczeń na biodra i nogi :) ćwiczenia + dieta to dopiero będą efekty :) ale oczywiście bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja--->mnie to własnie zniechęca, kiedy staję na wagę a tu ani grama mniej:( mam nadzieje ze to pzejsciowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25.08.08 ja wiem ze to jest zniechęcające ale pomyśl sobie im masz więcej mięśni tym więcej spalasz kalorii, nawet jak coś zjesz nadprogramowego, łatwiej jest wtedy utrzymać sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
Przynajmniej dziewczyny macie motywacje mnie jej brak, brak kasy brak Pracy nie nastraja pozytywnie. Fakt że trochę zgubiłam ale nie wiele, sama nawet nie wiem ile, ale widzę po mniejszych wałkach na ciele, waga stoi masakra! Zaparcia brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka ale w domu też można ćwiczyć. W internecie jest mnóstwo stron z ćwiczeniami na poszczególne partie ciała. Wystarczą chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25.08.08- na poczatku dietki zlecialo duzo wody(zawsze na poczatku tak jest) i troche tluszczyku teraz na silowni budujesz miesnie wiec mozesz wagowo nie widziec nic a byc bardziej FIT (dlatego ze miesnie waza wiecej niz tluszcz-sam tluszcz jest lekki najwiecej wazy woda) takze cierpliwosci jak sie miesnie troszke zbuduja to automatycznie beda wiecej kalorii spalac same.... milena-ja tez nie mam pracy i przez ostatnie 3 miesiace tez nie mialam...co sie wiaze z brakiem kasy...tez nie bylam nastrojona pozytywnie ani do odchudzania ani w ogole do zycia..na basen chodzilam raz w tygodniu (godzinka to naprawde nie jest jakis spory koszt) i duzo cwiczylam w domu(bcwiczylam bo ostatnio nie mam czasu stale gdzies cos zalatwiam i jak mam chwile dla siebie to odrazu zasypiam)..takze doskonale Cie rozumiem i wied ze ten temat jest po to zebys sie zmotywowala juz osiagnietymi wynikami dziewczyn...jak mi moj chlopak 2 tyg temu powiedzial ze widac ze schudlam ze buzia mi zeszczuplala ze uda mam szczuplejsze to myslalam ze sobie jaja robi fakt na wadze ubywalo ale nie za duzo bo caly czas po kilogramie albo poltora ale teraz jak jestem wsrod ludzi ktorzy mnie znaja a nie widzieli mnie na co dzien i slysze to od mamy to od kumpla ze schudlam bardzo to jest mi milo dzisiaj bylam w przychodni poprosic o recepte i pani pielegniarka z rejestracji patrzy na mnie i mowi Boze jak Ty zeszczuplalas co Ty robisz? powiedzialam zgodnie z prawda ze nic takiego tylko metoda ZP zryj pol i dziala spojrzala na mnie jeszcze raz i pyta ile schudlam powiedzialam ze dokladnie nie wiem ale nie wiecej niz 4 kilo -na co mi powiedziala ze to niemozliwe bo buzke mam teraz \"wielkosci piastki\" i ze reszta tez sie zmniejszyla...po czym mi zapytala czy na pewno nie jestem chora bo jak ktos tak chudnie to moze byc to cos innego...podziekowalam za komplement i powiedzialam ze sie czuje rewelacyjnie....ale sie rozpisalam :) ale moral z tego taki ze zajebiste jest uczucie kiedy ktos mowi ze tak bardzo zeszczuplalas albo kiedy znajomi z liceum na ulicy cie nie poznaja bo tak sie zmienilas i naprawde motywuje do dalszej walki z tluszczykiem:) monia-super ze dodalas teraz cwiczonka zobaczysz jak Ci teraz waga w dol poleci normalnie za miesiac dwa to ja Cie gonic w wynikach bede:) jeszcze wam chcialam powiedziec dziewczyny jako ze mamy juz jesien i sie robi chlodnawo(chociaz dzisiaj w Poznaniu to goraco bylo i swiecilo slonce w samym swetrze chodzilam:) ) ze niedlugo zaczna byc czynne lodowiska i juz sie doczekac nie moge:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbicielka czekolady --> to takie budujące jak ktos tak w ciebie wierzy :) a z tymi komplementami o chudnięciu tez masz rację, bo jak kilka osób powie ci troche komplementów to człowiek jest z siebie taaaaki dumny że hohoooo :) u mnie niestety nie ma lodowiska :( musze sobie znależć jakiś inny sport zimowy... hmmm... może wybuduje sobie igloo :) a jesienią.....hmmm może sobie czasami pobiegam :) mój kolega wf-ista mówi ze to najlepszy sposób.. pobija nawet brzuszki, które trzeba umiec dobrze robic BUZIAKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
25.08.08 Może masz racje i chyba muszę skorzystać z tej porady, poszukam coś, ale śmiesznie będzie wyglądać ćwiczenie z ruchomym obciążeniem żywym kocurkiem.A wiesz gdzie są takie strony z ćwiczeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki:) dzieki wielbicielko czekolady za to, że mnie podbudowałas, bo czasem trace wiare, ale trzymam sie dietki nadal;) bede ćwiczyc nadal i zobacymy jakie beda tego skutki:) mileka wpisz w google np ćwiczenia na płaski brzuch i pojawi ie mnóstwo stron, z obrazkami dla ułatwienia. Zalezy jaka partia ciała cię interesuję, mogą to być ćwiczenia na pośladki czy uda:) trzeba regularnie ćwiczyc, napewno znajdziesz dziennie chociaz 0.5 godzinki, żeby sie pogimnastykować. Proponuje kupic skakankę, jest rewelacyjna. Albo hula-hop i kręcic nawet przy ogladaniu telewizji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cichutko..... jak wam mijają dni walki z kg?? ja juz nie mam siły....gdybym widziała efekty, to by mnie to podbudowało, a od kiedy chodze na silownie nawet grama mniej nie waże....a czasem nawet wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
mnie dni wagi z kilogrami przebiegają jedynie na mniej żryj, waga nie wiem, nic nie czuje, coś się ruszam, ale z niewielką ochotą, ślęcze na wysyłaniu ofert pracy i trochę posprzątałam i szukania endykronologa ginekologa na książeczke zdrowia może któraś wie gdzie w 3 miescie go znajdę! znalazłam płatnie... ale maskara cenniki za wizytę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chora i musze narazie normalnie jeść bo będę sie miesiąc kurować. 25.08.08 nie zniechęcaj się tylko zmierz centymetrem, byc może na wadze nie ubyło ale skoro ćwiczysz to w obwodzie napewno, pozatym na pewno masz jędrniejszą skórę, a jak juz wyrobiłaś jakies mięśnie to spalają ci więcej kalorii codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja, w centymetrach tez nie widze różnicy, ale czego sie tu spodziewac nie ćwiczyłam ze 3 lata a teraz w tydzien oczekuję cudów.... dzis mija miesiąc mojej walki z kg i bilans taki ze nie ma 7 kg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
podziwiam zaparcie moje wyszło z brakiem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastrzelcie mnie... Dziś zjadłam kilka ciastek :,( normalnie płakać się chce... gdzie moja silna wola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
monia 24 po co strzelać nie kupuj nie jesz prosta reguła pusta lodówka " Nie jesz nie tyjesz" zacznij glodowac i robic przewiew w lodowce tak jak ja robie bo mnie nie stać na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
cześć dziewczyny:-) ale dawno tu nie zaglądałam niestety ja mam pewne roblemy zdrowotne i musiałam zacząć brać hormony dlatego moja waga stoi w miejscu ale lekarz mi zalecił ''aqua-femin" ponoć ma mi to pomóc utrzymać wage przy lekach hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witamy z powrotem założycielke topiku, cos tu ostatnio powiało nuda i chłodem, ja byłam chora wiec niestety musiałam odstawic diete, chociaż przez 2 dni to była dieta na maxa bo nic przełknac nie mogłam , ale obawiam sie że w czasie kurowania to mi wrócily te kilogramy które wcześniej straciłam, narazie boje się wagi, cóż trzeba znowu sie sprężyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
wiecie mi tak jakoś lepiej sie teraz trzymie dietę niż w lecie. było ciepło co chwile popijało sie piwko robiło grile jadło lody a teraz długie zimne wieczory więc ćwicze w domu,popijam zieloną herbatke, i mam jakąś taką większą motywacje jem jabłka,marchewki w ciepłe lato tak jakoś niemogłam się za to zabrać a w chłodne wieczory nawet jeść się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety odwrotnie, latem mogłam sobie więcej odmówić, a teraz bardziej mnie do słodyczy ciagnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
Dziewczynki to czy trzyma się dietę nie zależy od pory roku, wiadomo sezon grille ale można też z umiarem. U mnie nie zależnie od pory dietę trzyma się. U mnie pomogło mi uaktywnić dietę pewien specyfik, co niezbyt zadziałał na mój organizm, ale teraz czuje jedynie że jak by zmniejszył mój żołądek nie mogę dużo jeść, jak więcej próbuje zjeść to żołądek mówi dość, wagi rezultatu nie widać ale tłuszczyk z ciała mniejszy. Ale też ograniczam się do minimum z jedzeniem, czuje się lepeij, a żeby waga spadła jeszcze to by było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dawno mnie nie bylo ale spedzalam czas z moim ukochanym:) takze chyba jestem usprawiedliwiona:) powiem wam ze przez ostatnie dwa tygodnie w ogole nie trzymalam sie diety ZP i stale bylo dobre papu:) pomine co i w jakich ilosciach ale powiem ze bardzo czesto cos jadlam i nie zwracalam uwagi na kalorycznosc i w ogole ale chyba nie przytylam wiec jednak prawda jest ze trzeba czesto jesc zeby metabolizm byl na wysokich obrotach:)...w kazdym razie teraz znowu wracam na diete i zabieram sie ostro do pracy bo mam nowy cel:) i 3 miesiace na to:) takze zaczynam od teraz i smigam z moimi psiakami na spacer:) duzo optymizmu i wiary w diete wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka285
Dziewczynki powiedzcie mi co można wsiąść by przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, nie ukrywam że nie obżeram się, jem minimum i stoi waga, tylko mój zauważył ze mam inna skórę nie tak spiętą, jak by mniej ciała, ale waga i wymiary stoją. Nie wiem co robić jem mniej mam więcej ruchu i nic....... ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki:0 dawno mnie nie było, ale to dlatego, że komputer mi sie popsół. Jesli chodzi o diete w tych dniach to różnie bywało, ale nadal ćwicze na silowni. Kg stoją w miejscu ale zauważyłam, że spodnie są lużniejsze, boczki juz nie wystają tak jak kiedys...choć oczywiscie sa. Od dzis postaram sie bardziej przyłozyc do dietki, bo ostatnio i słodycze i pizza i likierek sie zdażył....(to wszystko przez mojego m*...miesiąc sie nie widzieliśmy, bo wyjechal a jak już wrócil to przywiozl pelno słodyczy. Tearz obiecał mi ze nie bedzie mnie rozpieszczac słodyczami tylko np kosmetykami czy srebrem:) miłoego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka---> ja nie znam skutecznych specyfików na spalanie tkanki tłóuszczowej. Wszystko co brałam do tej pory raczej nie skutkowało, bo uważam, że kg które spadły to efekt ćwiczen i diety. Brałam lineę- mysle, że troche chamowała łaknienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka
ja też próbowałam linea ale odstawiłam bo źle sie po niej czułam. myślę że faktycznie dieta i sport są najlepszym i najtrwalszym sposobem na spalanie tłuszczyku. pare mioch koleżanek które były na diecie poleciły mi skakanie na skakance. jadły wszystko oprócz chleba i ziemniaków i...udało się zgubiły od 5-9kg . są różne diety ale właśnie już kilka razy spotkałam się z tym że dla typowych tłuścioszków to najlepiej zrezygnować z białego pieczywa,makaronów i ziemniaków teraz właśnie od 3 dni jestem na tej diecie i mój żołądek jest chyba mniej przeciążony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×