Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicuia1

podoba się wam? ? ? ?

Polecane posty

Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
rozowa landryna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
o kurwa co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paszczet ma duza
glowe i stopy odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna dziewczynka ale ostry makijaz do do sportowego stroju? to tylko ujmuje jej urodzie. Makijaz na wieczor okey, choc i tak uwazam, ze w bardziej naturalnym byloby jej znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paszczet ma duza
mam prosbe czemu takie paszczety wstawiacie rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie idotki ...
brak slow!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie idotki ...
ta w rozowym juz tu pare razy widzialam,pewnie sama sie lansuje ,glupia picza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe ładnie tam dziewczyny sie lansują.. ja bym tak nie mogła .. jakbym już miała dać to normalne zdjęcie a nie.. brak szacunku dla sobie kobitki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna zolza mówi dobrze. Brak szacunku dla siebie. Po jakiego choOOja daje zdjęcie swojego kolczyka w pepku, albo kogo interesują stópki "mOje, MisI I AngeLi" :/ Ręce opadają. Takie dziewczyny chyba chcą żeby je ktoś przeleciał. Dobra już nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam trochę przesadzacie
z tym brakiem szacunku. Pokazują bo to gówniary, które chcą się podobać kolegom. Fakt, że niektóre zdjęcia są śmieszne, ale gorsze rzeczy w życiu widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe nie przesadzamy oj nie.. nie jestem wiele starsza od tych panienek a nie to mi w głowie.. i TRZEBA SIE SZANOWAĆ bo kto jak nie sam Cię będzie szanować za takie coś.. zwykłe blachary a nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaże Wam
zjabeną panę www.czarnulqa17.fotka.pl ta to dopiero wygląda ... Tapety pół kilo na ryju i jeszcze jakieś hooojowe miny wali :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORĄBANE ZAZDROŚNICE
żal... :O te dziewczyny mają wszelkie predyspozycje by byc piekne- ok moze nieco bazarowy styl, ale to jeszcze mlode siksy, lansują sie na dziewczyny z teledysku- MAJĄ DO TEGO PRAWO!!! starczyloby im troche wyrobionego guściku- to przychodzi z czasem. poza tym maja ladne figury, przyjemne buzie i piekne dlugie wlosy. kazdy chcialby tak wygladac- nienawidze czytac takich postow. ludzie zajmijcie sie wreszcie soba zamiast wypisywac tu takie pierdoly i podnosic swoje ego czytaniem tych żałosnych postów od jak śmiem przypuszczac nienajlepiej prezetujacych sie, zakompleksionych dziewczyn/ chlopakow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PORĄBANE ZAZDROŚNICE: nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy i mogę tak wyliczać w nieskończoność nie chciałabym tak wyglądać!! te dziewczyny wyglądają już nieapetycznie wręcz, nie prezentują siebie tylko zbyt ostry makijaż, tandetne wręcz kurwiaste różowe włosy itd. Totalna tandeta i brak dobrego smaku. NIGDY facet nie będzie odbierał takiej dziewczyny jako mądrą, naturalną i fajną dziewczynę godną uwagi. Będzie postrzegana jako dobry materiał do łóżka. Nic więcej! I nie gadaj głupot, że to fajnie wygląda bo taka dziewczyna po prostu odstrasza. Przyjemnych buziek też nie mają bo na co mam patrzeć i co nazwać 'przyjemnym"? Kilo tapety, różową szmineczkę i oczy ociekające tuszem? Nie sądzę. Takie dziewczyny to zwykłe gówniary, które przy pierwszej lepszej okazji wskakują facetom do łózka. I NIKT nie zmieni mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORĄBANE ZAZDROŚICE
Unforgettable, a na jakiej podstawie twierdzisz że takie panny "wskakuja każdemu do łóżka" ? Bo mają ostry makijaż? bo są nieładne i tandetne? a taka bez makijażu to już sie nie puszcza tak? ojj szkoda czasu na takie dyskusje... :O każdy ma prawo miec swoje zdanie, jednak dla mnie obrazanie kogokolwiek na forum, nie znając go i oceniając jedynie za minę bądź inną głupotę jest co najmniej żałosne. Takie zachowanie świadczy jedynie o Waszym ograniczeniu, a nie tych wypindrzonych małolat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.czarnulqa17.fotka.pl przy tej wysiadlam :D hahaha!wyglada jak przestarzala murzynka z teledyskow 50 centa,ale z 30lat pozniej hahaha!na oko dalabym jej 40 jak nic :D ale ktos tu dobrze napisal,krwawa mary jest najleprza hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PORĄBANE ZAZDROŚNICE : nie będę z Tobą dyskutować bo nie ma sensu. Przejdz się tylko na dyskotekę to połowa dziewczyn tak wygląda i czekają tylko na pierwszą lepszą okazje. Byłam tego świadkiem nie raz! W mojej okolicy mieszka kilka takich dziewczyn i nie są dobrze postrzegane przez innych ludzi. Może będą jakieś wyjątki, ale reszta to typowe blachary. Zastanawia mnie tylko to dlaczego tak się oburzasz, czyżbyś była jedna z tych dziewczyn? Dobra nie jestem tu od oceniania i nie chce znać odpowiedzi. wiedz tylko jedno, że dziewczyny te wyglądają bardzo wyzywająco i wulgarnie i nie ma w tym nic fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORĄBANE ZAZDROŚNICE
Nie, nie wygladam tak i też mi się taki krzykliwy i przekoloryzowany styl nie podoba, jednak obrażać kogoś na podstawie jego zdjęcia jest mi dalekie - dlatego się oburzam, bo rozumiem uzasadnioną krytyk,ę a chamstwa i ograniczenia internautów nie zrozumiem nigdy! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozeeeee
ona jak ona ale czarnulka17 to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
do PORĄBANE ZAZDROŚNICE- nie rozumiem Cię.. czego tu można zazdrościć? urody..?!- weź dziewczyno ty chyba nie widziałaś pięknej zadbanej kobiety.. !!! aha i naturalniej, a nie takiej co widać ze to nie wiadomo co.. poprostu chyba życia nie znasz.. takie dziewczyny jak tu sie prezentują to nic tylko lansowanie sie przed chłopakami mają w głowie.. wybacz ale normalne dziewczyny tak nie wyglądają.. i nie pierdol mi tu głupot za przeproszeniem.. Bo chyba ty tak wyglądasz a obrażasz normalne dziewczyny które nie robią z siebie takich idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się. Mają w głowie tylko lansowanie przed chłopakami. dobra szkoda czasu na gadanie o nich. P.S. nie jestem chamska, tylko mówię to co myślę i to co myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×