Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykly_facet

Posiadanie kobiety jest dla bogatych

Polecane posty

Jesteś lojalna, bo daje Ci kasę? Ty to chyba dzwika jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jedyną rzeczą, ktorej stratę ewentualnie mozna wypomnieć jest czas. Pieniądze? Rzecz nabyta, zarobi się, straci, znowu zarobi...Czasu nie odda nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze ona Ci wystawi rachunek nie tylko za seks, ale za kazda fajnie spedzona chwile, za wspolny smiech, za rozmowy, za cieplo bycia razem, za usmiech rano, za mycie plecow i wyglupy pod przysznicem? Ech... szkoda slow." idiotyczny argument... sugerujecie, ze kobieta uprawia sex, śmieje sie i rozmawia tylko dla przyjemnosci faceta??? jak sama napisałas robili to WSPÓLNIE... czyli oboje dawali sobie nawzajem - tak wiec o zadnych rachunkach nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet czasu nie wolno wypominać skoro były to chwile które chcieliśmy razem spędzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś lojalna, bo daje Ci kasę? Ty to chyba dzwika jesteś" ile osob chodzi do pracy,choc jej nie lubi- dla kasy? jak to sie nazywa? ja sie zajmuje domem- to tez praca. Jestem lojalna, bo jest dla mnie taki dobry- po prostu nie przyglada sie z boku jak wystaje na przystanku na mrozie skoro stac go na podarowanie mi samochodu, nie odmawia mi wyjazdow,bo mnie na nie nie stac-tylko sam zabiera, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania babska sofistyka
Nawet żadna z was nie zauwazyła, że facet napisał INNYM. NIe innemu, ale I N N Y M. "obciągała innym na boku" To też oczywiście, do żadnych wniosków nie skłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowicz29
cos w tym jest, niestety albo stety kobiety kosztuja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mell**
komiczne, argument tak idiotyczny jak podliczenie ile kosztowala kobieta. Liczmy sie jak Zydzi. To tak, jakbys sugerowal, ze on nie mial przyjemnosci z jedzenia z nia kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchaaaaaaa
bryyy! komiczne, czy masz obeznanie na temat ubytków naturalnych w przechowalnictwie ? kto nad tym sprawuje kontrolę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niwewypełnianie obowiązków małzenskich?:O ooo ciekawe za jakie niewypełnianie dostaje się sankcje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchaaaaaaa
"obciągała innym na boku" FUUUUJ ! już mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To tak, jakbys sugerowal, ze on nie mial przyjemnosci z jedzenia z nia kolacji. " przyjemnosc była wspólna, ale kase płacił tylko on :D:D izóchna - nie mam pojęcia... a co to za dzidziena w ogole? prawo administracyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy tu o koszcie utrzymania kobiety czy dzieci tora? zjeżdzasz z toru :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsensowny temat :) Mądry facet po szkodzie :D Gdyby innym nie robiła dobrze to nadal byłaby kochaną jego dziewczyną i na kasę by jej nie przeliczał .... BTW: - w sumie to tania była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowimy o kobiecie- ona nie ma obowiazku pracy zawodowej- wystarczy,ze sie domem zajmuje, a jesli on nie chce na ten dom i nia lazyc, sad wyegzekwuje od niego naleznosc i czesc pensji jego bedzie bezposrednio do jej lapek splywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora wiesz ze jakbym odeszłą od męza moj stan posiadania niewiele by się zmienił :D:D noo są tez takie kobiety niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ligea-ale istnieje cos takeigo jak wyrównanie dorobków przy wnioskach rozwodowych- takie zabezpieczenie dla niepracujacych zon:)) nie kazda musi za...ac na 2 etatach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora tora tora... to o czym mowisz, to czysta fikcja, zreszta bardzo trudna do udowodnienia przed sądem... facet pracując moze w równym stopniu zajmowac sie domem i w takim przypadku niepracująca kobieta jawi sie jako osoba wiodąca próżniaczy tryb życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchaaaaaaa
chyba gospodarcze, zresztą sama nie wiem, nie mam zielonego pojęcia, szukam czegoś na ten temat w necie i nic narazie. znika sobie 100 ton zboża z magazynu i nie wiemy, czy były odliczane ubytki naturalne, kto może to sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wystarczy,ze sie domem zajmuje, a jesli on nie chce na ten dom i nia lazyc, sad wyegzekwuje od niego naleznosc i czesc pensji jego bedzie bezposrednio do jej lapek splywala..." czysta fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izóchna - nie pomogę Ci... pewnie reguluje to jakies rozporządzenie ministra rolnictwa o tym składowaniu, ale to zupełnie nie moja działka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora jedyne na co moze łozyc mąz to na utrzymanie dzieci i rzadko się zdarza ze kobietom po rozwodzie z tymi marnymi groszami poprawia się byt :O raczej muszą zakasac rekawy i do roboty co by się moim zdaniem niejednej przydało ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchaaaaaaa
spoko, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańkaaaa
Moj ostatni facet wypomniał mi nawet to ze dzwonił do mnie z zagranicy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze na jakich wy palantow trafiacie. Mi jeszcze zaden facet nie wypomnial ze zaplacil za restauracje albo za paliwo. Moze dlatego ze czasem ja za cos tez place? Zdarza sie wam cos kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mańkaaaa Moj ostatni facet wypomniał mi nawet to ze dzwonił do mnie z zagranicy to dobrze ze były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×