Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykly_facet

Posiadanie kobiety jest dla bogatych

Polecane posty

Gość Krtnz
"czy prostytutka dałaby Ci to co kobieta z którą byłeś tyle czasu? Wspolne rozmowy, czułośc, intymność, zaufanie... tego się nie da kupić" zwlaszcza zaufanie, prawda? :D i co to byly za wspolne rozmowy, czulosc i intymnosc, skoro dwie godziny wczesniej ona obciagala innemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora Twoja kobieta nie miała swoich pieniędzy na kosmetyki, czy tabletki? To by Ci zmniejszyło koszta o 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam na pewno ją "sponsorował" a teraz podlicza..... Ciekawe gdzie ma swój honor :) Chyba w gruzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie widziałabym jak wydać na kosmetyki 300 zł miesięcznie, wydaję znacznie mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola Poza tym nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie widziałabym jak wydać na kosmetyki 300 zł miesięcznie, wydaję znacznie mniej przybij piątkę;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krtnz
tabletki wspolne, ale placil on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mell**
nie przejmuje sie opinia, decyduja wzgledy praktycne. A dziecku tez wpajamy oboje ze jest swoje wlasne. Nie przeadzam, tak juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, ja teoretycznie wiem, ale też jakos nigdy na własnej skorze (dosłownie) nie próbowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchaaaaaaa
no komiku nawet się nie waż :P już mnie raz oceniałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś pół pensji przeznacza na ubiór kosmetyczkę i fryzjera to zaraz przypomina mi się "Moja żona lafirynda" z "kilera" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:21 Nie-ja (tojanieja@gmail.com) racja, POSIADANIE kobiety kosztuje i to słono, bo takie kobiety, które można POSIADAĆ, to drogie w utrzymaniu stworzonka... zupełnie inaczej jest, jak się JEST z kobietą w związku partnerskim... no ale do tego trzeba być MĘŻCZYZNĄ, a nie facecikiem :D :D :D DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligea Kyyrene Teoretycznie można pewnie wydać, tyle, że to chyba straci termin zanim się to to wykorzysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokładnie :) ciekawe czy podliczył bieliznę jaką kupowała "dla niego" oraz koszty dojazdu do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt...za kino i restauracje też powinien policzyc polowę, i za wakacje też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania babska sofistyka
Sam na pewno ją "sponsorował" a teraz podlicza..... Niestety sponsorował nie tylko ją, tych "innych" też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz posiadanie faceta tez
nie mam pana i wladcy, moj maz jest jak najbardziej ok, ale i tak o wiele wiecej czasu niz jemu zabiera mi dbanie o wlasne ciuchy i urode. On sie tylko goli , nie maluje, nie uklada wlosów, nie martwi sie, co wlozyc na kolejna impreże, zeby nie wygladac tak samo ( ma swoje garnitury i marynary i siega po nie automatycznie do szafy). Po zakupy rusza raz na bardzo dlugi czas i w jednym sklepie kupuje wszystko w ciagu godziny - jedyne kryterium - poiwnno byc w dobrym gatunku i pasowac do siebie, Starcza mu potem na rok albo dluzej. On przeciez ie przejmuje sie nowymi trendami w makijazu, fryzurach, kolorach i tym,ze jakis facet , ktoreho spotka , bedzie mial identyczny garnitur A ja lubie ladnie i modnie wygladac. Wlasnie cennego CZASU mu zazdroszcze. Nie piszę, ze sie trzeba przejmowac opinia publiczna, tylko stwierdzam fakt, ze ona dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna co do tabletek, ze niby wspólne dobro to bez przesady ...i jeżeli on płacił 100 czy 200 zł za wyjścia to chyba ona mogła sama sobie kupić tabletki za 30 zeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Związek partnerski... :o Niektóre mity, widzę, nigdy nie zaginą w narodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to niczym ten topik nie rózni się od kobiecych "tak miał ze mna dobrze, pralam, gotowalam, sprzątalam, a on mnie zdradził z inna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly gościu
Miałem spore mieszkanie w świetnej lokalizacji po rodzicach. Kocham moją teraz już żonę. Ale ubezpieczyłem się intercyzą. Nigdy nic nie wiadomo. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarku kobietą jest twoja matka
powinna się była pozbyć ciebie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×