Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mixi

ile cykli się staraliście?

Polecane posty

Gość mixi
u nas to juz 4 :/ nie wiedzialam ze to nie jest tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisza123
ja zaczynam 14 i jak narazie się nie udaje :(:(:(:( trace nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
w 1 udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaa zaba
A za mna juz 6 bezowocny cykl, przechodze bunt i placz, trace wiare w powodzenie. Leze w zamknietym pokoju i nie moge przestac o tym myslec....... mam 29 lat i murowana depresje w krotkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camii
za 3 razem sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka Maleńka
1 ciąza - 12 cykli 2 ciąża - 1 cykl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzzatkka
My tez zaczynamy starania, a ja sie boje...8 miesiecy temu poronilam ( ciaza byla wpadke, ale barzdo sie ucieszlismy). A ja nagle obudzilam sie i barzdo bardzo zapragnelammiec dziecko. I pojaiwl sie problem. Boje sie poronienia (poprzednio przyczyna byla najprawdopodobniej cytomegalia). Boje sie,ze niebede mogla meic dzieci (mam nieregularne okresy - 30-45 dni). Moj gin mowi,ze wsyztsko jest ok, a ja sie boje...nie wiem co bedzie nam sie szybko nie uda. Depresja murowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anił
do planu do realizacji wyszło nam 12mc ale w miedzy czasie mialam infrkcje która leczyłam kilka cylki wiec mysle ze takiego "aktywnego" starania ;-) było ok6-8 cylki. grunt to sie za bardzo nie przejmowac. nam sie udalo jak juz machnelam na to reka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny powiedzcie
a gdy udalo się wam za pierwszym razem to po odstawieniu tabletek anty? Bo ja wasnie odstawilam i czekamy na rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nip
trzy :) i to po pigułkach ale jak już sie udało to podwójnie:) chłopaczki maja teraz cztery latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drugim podejsciem
choć byłam przekonana, że nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa144
Powiedzcie mi, bo my staramy się już 8 miesięcy... Czy to normalne, bo kumpela powiedziała mi, że pewnie ze mną będzie coś nie tak, boję sie, że się nigdy nie uda, czy 8 miesięcy to normalne, czy już powinniśmy sie martwić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambolina
1 ciaza - 1 cykl 2 ciaza - 3 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 22 cykle Witam Chciałabym sie podzielić z Wami dziewczynki mam nadzieję wyjątkową historią, ale nie chce żeby była to nudna historia, wiec napiszę w skrócie: -ponad 2 lata starań -2 poronienia(ostatnie w czerwcu b.r) -leczenie w klinikach niepłodnosci -zbyt wolne plemiki mojego ukochanego -u mnie zbyt wysoka prolaktyna 5 razy ponad norme, gruczolak przysadki mozg. -przy takim stanie nas obojga marne szanse nawet na inseminacje jak twierdzili lekarze -od 2 lat mierze tempke,monitoruje owulacje,wiem wszytko co i jak w nocy i o północy;) -mogłabym studiować farmacje, masę leków poczynajac od sterty witamin,kwasow foliowych tony,wiesiolkow i innych pierdół;)koncząc na estofemie,duphastonie,clo niedawno odebralam bete 228 mlU/ml ;)norma nie nie bycie mamuśka 0-27 Odpowiedz jak to sie stało?.......................................Cud Pierwszy miesiac od 2 lat,odstawiłam wszystko, żadnych leków, nawet witamin, zadnego monitoringu, żadnej temperatury, obserwcji sluzu,miałam juz dość! mam 28 lat, wszyscy moi znajomi albo sa albo zaraz beda rodzicami, stwierdziłam ze moze Pan Bog chce mi powiedziec przez to ,że moj ukochany może nie jest tym z którym mam miec dziecko(nie mamy slubu) albo ze Pan Bog ma dla mnie inny plan, dziś jeszcze sie w tym utwierdziłam hipotetycznie bo dowiedzielismy sie od urologa o żylakach u mojego ukochanego i powiedzieli mu ze albo operacja albo dzieci, wiec załamana pojechalam odebrac bete, spoznial mi sie okres ale tak jak mowilam w czerwcu poronilam, mialam dotad 2 okrey, 30dni pierwszy i 25dni drugi wiec pomyslałam, że wszystko sie jeszcze musi ustabilizowac,i co zobaczylam 228 mlU/ml!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy raz jak oddałam wszystko Bogu, przestałam planowac, liczyc, łykac tabletki i stał sie CUD CUD CUD Myslę, że to spokoj wew, obecny we mnie ze Bog jest ze mna to spowodował,zawierzenie.Trzeba porpostu przestać planowac, Pan Bog przekreśla nasze plany i prowadzi nas inną drogą,trzeba tylko uwierzyć ze On tylko da nam wszystko, czego potrzebujemy. Takie zamykanie w sobie zalu, smutku jest przejawem własnej miłości, która podcina korzenie wierze i zawierzeniu.Moze warto zaufać Bogu i podciąć korzenie tego co nas niszczy dziewczyny!testy owulacyjne, temp,leki,i to o czym pisałam wcześniej. Wiara czyni cuda!moze zabardzo odchodzimy....moze warto zdać sie na Boga przepraszam, nie chce żebyście pomysłały że jestem dewotką,jestem młoda 28-letnia dziewczyna ale naprawde uważam,że porpostu może niech bedzie tak jak chce Bóg;)jest to najwyższa forma zwierzenia i miłości tak uwazam , ale cuda sie zdarzają,ta nasza słabosc robi miejsce na Jego działanie,może nam starającym sie potrzebny jest taki pokój płynący z wiary,może w tych trudnych dla starająch sie chwilach warto zobaczyć kogoś innego;)a na koniec pamietajcie...... tylko to co trudne kształtuje człowieka, myśle że przez ten cud stałam sie lepsza osoba;)dziekuje PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seam

2 i za 2 razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seam

2 i za 2 razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×