Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

witam miło:) u mnie za oknem prześliczny dzień, mam nadzieję, że nie tylko ja korzystam z dobrodziejstw aury pozdrawiam ciepło Autora:) osobę o nicku fajna jestem:) i pozostałych Bywalców:), i wszystkich kafeteryjnych dziwaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czesc brzydka :* ja dzis niestety nie skorzystalam z pogody,bo wstalam,wykapalam sie,poszlam na zakupy,sprzatnelam i zaraz musze leciec do pracy :/ nie zaluje jednak bo wietrzysko dzis takie ze łooo :P bede wieczorkiem,podobnie jak wczoraj :) wiec sie odezwe. fajnie byc tak wyroznionym w pozdrowieniach :P :D:D milego dnia brzydka i buziaki dla malutkiej :):* burzowy dzis wyjatkowo buziak na miy dzien :P :*:* dla innych bywalcow rowniez zyczenia udanego dnai i pozdrowionka :D:D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) wirtualny świecie:) spędziłyśmy z córą bite:P trzy godziny na spacerze ale dla nas to norma:D fajna ja______jeśli chodzi o wyróżnienie, to mam nadzieję, że nie poczułaś się kafeteryjnym dziwakiem:D i odnalazłaś linijkę sobie właściową:) kupiłam sobie trochę prasy i bedę podczytywać, acha do jednej gazety coś w stylu świat kuchenny blat:P:D jest dodatek - taniec brzucha na CD, może ogarnę jakieś podstawy i zrobię Mojemu Kochanie niespodziankę, bo nie chcę być monotematyczna z seksowną bielizną, a tak będzie dobre jedzonko jak wróci, jakieś winko i deser:P coś dla ducha i dla ciała:D no i niech Ktoś powie, że nie ma fajnych kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córa zasnęła po hipermega dawce swieżego powietrza, staramy sie omijać arterie miejskie bo co to za spacer kiedy dziecko ma buzię na wysokości rury wydechowej od samochodu, co często daje się zauważyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka ona, brzydki on Mała stacja, kiepski bar A oni przytuleni, jakoś niezwykle tak Jakby się miał utlenić nagle świat I gdzieś w jeziorach Ľrenic światła na tysiąc par W czterech słońcach żar Gdzieś tu chyba zakpił los Ona brzydka, brzydki on A taka ładna miłość, aż nierealna wręcz Tak jakby ich spowiła tęcza tęcz I wszechobecna siła Tknęła na czystszy ton Tkliwy serca dzwon Nie mów do mnie często zbyt "Wyglądasz dziś jak nikt" Jakoś nie bawi mnie już wcale Ten banalny szyld Ja ci odpowiem szczerze Uprzejmie wierze, lecz nie w tym rzecz Brzydka ona, brzydki on A taka ładna miłość Mała stacja, kiepski bar Brzydka ona, brzydki on A taka ładna miłość Brzydka ona, brzydki on To nie w tym rzecz Nie w tym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to,że słowo kocham mam zarezerwowane dla Najbliższych to powiedziałabym to o tej piosence, lubię ja bardzo, mądry tekst, piękne słowa, ...tak jakby ich spowiła tęcza tęcz... i cudowny głos p.Łobaszewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale sie tu porobiło:) nie wiedziałem, że takie płodne jesteście:P dekuś...a Ty znowu jakaś taka złośliwa:) fajna..a co to z okazja, że buziak na miły dzionek?:) hmm..nie wiem czy widzisz różnicę w buziakach i całowaniu:P no ale nie będę się czepiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na wesoło Wiecie czym kobieta różni sie od psa? Pies na obcych szczeka a do swoich się łasi, a kobieta...odwrotnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila brunetka
jestem tutej:)witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoję Was, jeśli mi pozwolicie będę tu tylko do środy, potem wraca Kochanie Moje ❤️a ja wracam do realnego świata przyjmując całe jego dobrodziejstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jja jestem złośliwa tylko dla tych których lubie, bo wiem, że się nie obrazą:) bo wiedzą że to żarty i że z sympatii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubóstwiam zapach świeżo zmielonej kawy, perfum allure chanel, wiśni kwitnących wiosną w Kazimierzu Dolnym i zapach mojego Mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×