Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość pssssyt
...i ja jestem fajna,,, ale chyba za duza konkurencje juz mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
lece do lulanka..3majcie sie kochani :*:* (rybciunia58@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
psyt spoko,nie zamierzam konkurowac z nikim..kazdy jest fajny na swoj sposob i dla kazdego inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
panowie wszytskiego najlepszego zokazji Dia waszego :P :P cmok cmok :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) 😘Burzowy-hmm...gubalowka-jak najbardziej;) Spanko zawsze mozna gdzies w zakopcu znalezc,,albo najlepiej w ogole nie spac hihi Dziwne,moze nie dziwne,kiedys jechalam z kolega samochodem i tyle mu gadalam i gadalam ze w koncu zjechal nad rzeke i polazilam po wodzie hihi;) a wtedy byl ogrrromny upal. I np.chcialabym kiedys pojechac do Wloch,Toskania..mmmm...z plecakiem,spac katem u jakichs milych gospodarzy,wstawac skoro swit,siadac na trawie i ogladac gaje oliwne.Marzenie:) Nie chodzi mi o wypasiona podroz,noclegami w hotelu.Ja chcialabym zobaczyc to,co przecietny turysta omija wzrokiem,nie dostrzega. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho:) czwóreczka..ale z Ciebie romantyczka:) psyt...zapraszam jako gospodarz:) tu CHYBA nikt z nikim nie konkuruje:) fajna ja...rozumiem, że wszystkie buziaki przeznaczone dla mnie, bo jestem tu jedynym chłopakiem:) ale słodko:P jeszcze jesteś obrażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rozgryzles mnie:P Ale w ten sposob patrze na swiat. Wielu rzeczy z zyciu nie zrobilma ze strachu lub "bo mi sie nie chcialo",teraz postanowilam korzystac z nadarzajacych sie okazji🌼 A na Gubalowke wyjde..juz niestety nie w tym roku sale w 2009 to juz na 100%;) Bo potem ,wiecie...maz,dzieci...hihi:D A ja Ci dzisiaj Burzowy pozdrowienia przesle(i calej reszcie tez),zebys sie nie przesycil tymi calusami,zrobisz sie prozny i bedzie klops:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiałem rozgryzać, bo romantyk romantyka pozna:P w takim razie wybieram się na tą górę z Tobą:) mąż, dzieci...poważne plany:) dobrze to przemyślałaś:P próżność mi nie grozi, jestem tylko łasy na całusy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestesmy umowieni:D Tak tak,jestem romantyczka i cholernym wrazliwcem,ale rybki tak maja;) Maz i dzieci...hmm...dla mnie to bardzo wazna czesc zycia:) Uwielbiam dzieci i lapie sie na tym ze mysle jakby to bylo gdybym miala swojego maluszka itd.itd. Chcialabym:) Calusy-a kto ich nie lubiiiii😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekuś... a ja od Ciebie nic nie dostałem na dzień faceta...:P a ja tez rybka..coś w tym musi jednak być:) a są tacy, co nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
czemu niebieskie anie czarneeee:P czarne tez mogą prowadzic przez zycie..;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Burzowy,ale jestes bajerant:D Zawsze zostawiasz sobe furtke uchylona hihi "czarnym nie mowie nie " hihi Ty pieronie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekus...dziękuje za piosenkę:) bardzo mi się podoba prezencik:) a tam bajerant:) gdyby kolor oczu był najważniejszy, to znaczyłoby, że nie mam wszystkich klepek w łepetynie:P kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hej hej.. burzowy jasne ze dla Ciebie,jesli oczywiscie ma to jakies znaczenie.. :P nie jestem obrazona,i w sumie nie bylam,po prostu czasem lepiej sie wycofac w odpowiednim momencie :P chociaz z drugiej strony..mysl sobie co tam uwazasz.. jest jak jest..gorzej chyba nie bedzie :P a tak na serio to jest okey,nie martw sie.. jesli lubisz tak bardzo caluski to postaram sie zostawic Ci codzien chociaz jeden :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dobrej nocki wszystkim zycze burzowy especial for You :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekuś....wydaje mi się ze wszystkie:), a Ty jak myślisz? fajna... codziennie mówisz? trzymam za słowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, gadam co mi ślina na język przyniesie, a ostatnio mam deficyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×